Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Około 20 minut temu otrzymałem telefon od pani co wcześniej się ze mną kontaktowała że już jedzie do mnie z paczką , dwie minuty po telefonie przyjechała młoda i miła pani . Co do tych foli ochronnych nie wiem ja nie miałem żadnego problemu mam ładne pudełko ogólnie to co przyszło to stan jest celujący. Dzisiaj jeszcze pogram ale dopiero wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 16:03, jurek250 napisał:

Wiecie co, tak mysle, ze napewno ekipe sklepu Gram.pl ta wpadka czegos nauczy


To poczytaj, co było przy okazji edycji kolekcjonerskich Gothic 3, Medieval 2, i innych. Sądzę, że możesz w tą rzekomą nauczkę mocno zwątpić ;] Bo praktycznie przy każdej EK CDP daje d... ciała, i jak na razie jest coraz GORZEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 15:26, artur12345 napisał:

Za taka wypowiedź powinna polecieć Twoja moderatorka głowa. Czy to po to CDP i gram.pl prowadzą
od ponad miesiąca kampanię, która przedstawia wiedźmina jako 8 cud świata, żebyś teraz nazywał
wszystkich tych, którzy dali się na nią złapać, "bandą rozkapryszonych i uzależnionych maniaków"?


1. Opcja "odpowiedz" dziala bez problemu...
2. Ty to bys kazdego moderatora, ktory ma inne zdanie od Twojego wyrzucil
3. Niestety fakty sa takie, ze pomimo ogromnych wtop made by CDP placz jest jednak zbyt wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do moderatorów pytanie. Konsekwentnie usuwacie każdą opinię związaną z Wiedźminem, wysyłką itp. Podpieracie się tym, że to temat o wydaniu EK Wiedźmina. I że nie ma to nic wspólnego z wysyłką, kurierem, wpadkami etc. Tyle, że o czym w takim wypadku "powinniśmy" rozmawiać? "Och, jakie to pudełko jest faaaajne" (którego de facto nie ma) albo "Jak wspaniale gra mi się w EK!" (której na razie połowa ludzi nie ma) albo...echt, właśnie. Nie chcę się z modami kłócić, ale wydaje mi się, że jednak jest to odpowiedni temat na tego typu refleksje, bo jakby nie patrzeć, dotyczą one właśnie kolekcjonerskiego wydania Wiedźmina i spraw z tym ŚCIŚLE związanych. Jak głosi temat: "Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia". Tyle, że eee... trudno rozmawiać o zdjęciach, ludzie rozmawiają właśnie o jego WYDANIU, a w tym mieści się między innymi szybkość wysyłki, obietnice etc. Tak jak mówię, nie chcę się z Wami, moda''ami kłócić, jednak zastanówcie się, czy usuwanie posta za postem jest czymś prawidłowym. Tym bardziej, że dyskusja się zawiązała, i idzie raczej jednym, spójnym torem, i przenoszenie jej na ogólny wątek Wiedźmina, mieszanie go z zupełnie innymi sprawami, trochę mija się z celem, moim zdaniem.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 16:25, NLX napisał:

Ja mam do moderatorów pytanie. Konsekwentnie usuwacie każdą opinię związaną z Wiedźminem, wysyłką
itp. Podpieracie się tym, że to temat o wydaniu EK Wiedźmina. I że nie ma to nic wspólnego
z wysyłką, kurierem, wpadkami etc. Tyle, że o czym w takim wypadku "powinniśmy" rozmawiać?
"Och, jakie to pudełko jest faaaajne" (którego de facto nie ma) albo "Jak wspaniale gra mi
się w EK!" (której na razie połowa ludzi nie ma) albo...echt, właśnie. Nie chcę się z modami
kłócić, ale wydaje mi się, że jednak jest to odpowiedni temat na tego typu refleksje, bo jakby
nie patrzeć, dotyczą one właśnie kolekcjonerskiego wydania Wiedźmina i spraw z tym ŚCIŚLE związanych.
Jak głosi temat: "Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia". Tyle, że eee... trudno rozmawiać
o zdjęciach, ludzie rozmawiają właśnie o jego WYDANIU, a w tym mieści się między innymi szybkość
wysyłki, obietnice etc. Tak jak mówię, nie chcę się z Wami, moda''ami kłócić, jednak zastanówcie
się, czy usuwanie posta za postem jest czymś prawidłowym. Tym bardziej, że dyskusja się zawiązała,
i idzie raczej jednym, spójnym torem, i przenoszenie jej na ogólny wątek Wiedźmina, mieszanie
go z zupełnie innymi sprawami, trochę mija się z celem, moim zdaniem.

Pozdrawiam



No to podsumował... :) Dowalił do pieca jak mało kto, ale to niestety ine wszystko. Skoro temat dotyczy Wiedźmina to dotyczy wszystkiego i nie tylko opisu zdjęć EK i EP.

Możemy również wyrazić naszą opinię co myślimy o wydawcy i o tym co zrobił. Albo raczej jak się zachował w stosunku do klientów. Szacunek musi być, ale ta lekcja niczego nie nauczy zapewne. Także możemy sobie mówić ile chcemy, bo i tak wszystko przejdzie bez echa.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które zamawiały EK: czy dostaliście już mapę razem z wiedźminem? Jeśli tak to gdzie się znajdowała? W którymś z pudełek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 16:38, Karzmu napisał:

Pytanie do osób, które zamawiały EK: czy dostaliście już mapę razem z wiedźminem? Jeśli tak
to gdzie się znajdowała? W którymś z pudełek? ;)

Ta czesc EK, ktora laskawie raczyli nam przyslac NIE zawierala mapy. Mapa z wydania EK jest "lepsza" od tej ze zwyklego wydania i przyjdzie kiedystam z reszta zagubionych rzeczy (albo i nie przyjdzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 16:31, zonczek napisał:

No to podsumował... :) Dowalił do pieca jak mało kto, ale to niestety ine wszystko. Skoro temat
dotyczy Wiedźmina to dotyczy wszystkiego i nie tylko opisu zdjęć EK i EP.


Wiesz, podsumowałem, bo wydaje mi się, że moderatorzy troszkę zbyt gorliwie podchodzą do tego wątku. To trochę tak, jakbym na forum np Opla Astry mógł mówić jedynie o Astrze, nie porównując go np do Vectry, bo to inny temat. Ani nie mówić o dostępności tego modelu w Polsce, bo to jeszcze inny temat. A jakby jeszcze chodziło o to, że zamieściliby fotkę tegoż samochodu i komentarze by były, to tak, jakbym nie mógł powiedzieć, że "troszkę mały, ale tego wymaga specyfikacja techniczna", bo przecież mowa o FOTCE, a nie o tym, jak się nim jeździ... Na takiej zasadzie dla jednej gry należałoby stworzyć ze 20 co najmniej wątków, aby wszystkie elementy osobno omówić. Temat ogólny też odpada, bo jest tak obszerny, że rozpoczęcie rozmowy o nowej rzeczy w nim wprowadziłoby czysty chaos. Zresztą, skoro pokazują elementy Wiedźmina, które być powinny, to można chyba mówić o tym, że ich NIE MA, dlaczego itp...jak również o obiecywanej wysyłce 3 dni przed premierą. Owszem, mogę powiedzieć: "Na foto widać, że paczka jest w 1 części, a w rzeczywistości są dwie". I teraz dlacezgo, dlaczego później, kto kiedy dostał i dostanie... ale byłoby to rozmawianie o tym samym, tylko początek inny, żeby na siłę pasował do tematu.

A usuwanie postów ewidentnie "jeżdżących" po cdp, ludzi dzielących się informacjami, jak to miało być, a jak jest, przypomina mi troszkę (bez urazy dla modów, ale tak to wygląda) PRL, gdzie każdy, kto źle mówił na partię, był narażony na konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 16:45, Der Meister napisał:

no to fajnie... narazie ek za 200 plnów wygląda gorzej niż ep za 80... no i w swoim egzemplarzu
nie znalazłem żadnego numeru.


hehe, nr jest na fakturze, wiec jej nie wyrzucaj, bedzie dowód dla potomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 16:45, Der Meister napisał:

no to fajnie... narazie ek za 200 plnów wygląda gorzej niż ep za 80... no i w swoim egzemplarzu
nie znalazłem żadnego numeru.


EK co dostaliśmy ma to co EP plus koszulka ale nie ma mapy dlatego ze EK ma "lepszą mapę" Numer będziesz miał na drugim pudełku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dostałem edycję zwykłą (wzbudziło to we mnie pozytywne zaskoczenie jako że premiera ma być w piątek z tego co wiem). O grze nie będę się tu rozpisywał bo jest to oczywista oczywistość że gra jest genialnie genialna.

Co do zawartości przesyłki to niczego w niej nie brakowało, pudełko, etui, mapa prezentuje się bardzo elegancko. ALE tego kto jest odpowiedzialny za korektę w opowiadaniu to chyba za jaja trzeba powiesić na przestrogę innym. Boże święty czy osoba odpowiedzialna za wyłapanie literówek i błędów w druku zapiła i zapomniała tego zrobić? Błędów typu "zabrakło spacji" jest chyba kilkanaście. Do tego czasem niezrozumiała interpunkcja... trochę źle to wygląda.

Reasumując gdyby nie ta wpadka z opowiadaniem to sposób w jaki gra została wydana i przygotowana zasługuje na 10... a tak to 8+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować