Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2008 o 15:08, rafekx 12 napisał:

Ze sterowaniem powinno byc ok. to Ubisoft przecież maja "jakieś" doświadczenie z grami
i ze sterowaniem do gier, w PoP dobrze sie grało na klawiaturze więc i w AC też powinno.Pozdro


Mi się też tak zdaję , ale w AC jest więcej ruchów , skoków itd niż w PoPie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 16:09, rafekx 12 napisał:

no ale jeden przycisk, dajmy na to Spacja będzie służył do wielu czynności m.in skok,wdrapanie
sie,rozumiesz:DPozdro


Rozumiem :P. Ale każdy tam ustawie po swojemu np: jak w PoP"T2T nigdy nie zmieniałem klawiszy , bo było wszystko tak jak chciałem xD
Ale miejmy nadzieję , że wygodnie będzie sterowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ale powinno być proste sterrowanie, tylko że raczej będzie bardzo dużo przycisków, np. wyjęcie noża, albo miecza, albo kuszy, kurcze jak tak się pomyśli to tego może być od zarąbania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 17:12, trutututu napisał:

/.../

Ale powinno być proste sterrowanie, tylko że raczej będzie bardzo dużo przycisków, np.
wyjęcie noża, albo miecza, albo kuszy, kurcze jak tak się pomyśli to tego może być od
zarąbania


Nie chwaląc się ja sterowaniem się nie przejmuje. Jakie będzie takie będzie. A co do wyjmowania broni itd to najlepiej blisko siebie , żeby te przyciski były np:
Chodzimy postacią W,A,S,D to
R-wyjęcie miecza
T-rzucanie sztyletem
y-wyjęcie kuszy czy czego tam.

Jeszcze jest skakanie,wspinanie, walka,jazda konno-walka i omijanie przeszkód na koniu. Więc sporo będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2008 o 18:12, dambialko napisał:


Jeszcze jest skakanie,wspinanie, walka,jazda konno-walka i omijanie przeszkód na koniu.
Więc sporo będzie :)


wiesz raczej walka konno będzie tak samo jak walka normalnie, a skakanie konno też tak samo jak skakanie normalnie, a wspinanie no to raczej W (jak juz wskoczysz na ścianę) tak samo jak chodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy to prawda ze jest jeszcze dopracowywany kod w celu zmniejszenia wymagań sprzętowych ? oraz ze związane z tym będzie opuźnienie daty premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania zostały już "obniżone". Premiera planowana jest na 28 marca bieżącego roku i nic nie wskazuje na przełożenie jej na inny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 14:12, ryczypisk napisał:

tak... o 1gb ramu xD robi wrażenie...


A nie? Niektórzy mają 1 GB ramu, więc dla nich to jest "Grać lub nie Grać" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 14:34, MTSMAFIOSO napisał:

> tak... o 1gb ramu xD robi wrażenie...

A nie? Niektórzy mają 1 GB ramu, więc dla nich to jest "Grać lub nie Grać" ...


a tam, ja sobie wczoraj dokupiłem te 1GB RAM i mi to teraz wiszą wymagania AC ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2008 o 14:53, Ecko09 napisał:

a tam, ja sobie wczoraj dokupiłem te 1GB RAM i mi to teraz wiszą wymagania AC ;P


Nie bądź takim egoistą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym sterowaniem w AC to już nie zawracajcie sobie tak głowy i nie zamartwiajcie się na zapas bo jeszcze nic nie wiadomo. Na pewno sporo czynności będzie przypisane do tego samego klawisza (np. spacja + W = wspinanie się na coś tam, LPM wyjęcie miecza, a następne kliknięcie LPM atak mieczem itp.) Nie będzie źle :)
A co do wymagań.. dzięki temu że zmniejszyli rekomendowane o 1 GB RAM pogram na najwyższych i bardzo mnie to cieszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 14:34, MTSMAFIOSO napisał:

> tak... o 1gb ramu xD robi wrażenie...

A nie? Niektórzy mają 1 GB ramu, więc dla nich to jest "Grać lub nie Grać" ...

no ja się ciesze...;/ chyba źle sobie przeczytałeś ten post ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2008 o 16:05, ryczypisk napisał:

no ja się ciesze...;/ chyba źle sobie przeczytałeś ten post ;]


Przeczytać, przeczytałem dobrze, co najwyżej mogłem go źle zinterpretować :P

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 15:55, Neysha napisał:

Tym sterowaniem w AC to już nie zawracajcie sobie tak głowy i nie zamartwiajcie się na
zapas bo jeszcze nic nie wiadomo. Na pewno sporo czynności będzie przypisane do tego
samego klawisza (np. spacja + W = wspinanie się na coś tam, LPM wyjęcie miecza, a następne
kliknięcie LPM atak mieczem itp.) Nie będzie źle :)
A co do wymagań.. dzięki temu że zmniejszyli rekomendowane o 1 GB RAM pogram na najwyższych
i bardzo mnie to cieszy :P


Ale tak jak ja już wspominałem zależy jak kto sobie ustawi xD
P.S Ukradłeś mi avka xD (żart jakby co)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam sterowanie z Xboxa i powiem Wam, że jeśli będą zachowane kombinacje klawiszy, to przy najlepszym ustawieniu jedynym udziwnieniem będzie bieg za pomocą prawego przycisku myszy. Bo sprint to "high-profile mode", czyli bieg/garda + kierunek + pewnie-spacja. Bez sprintu nie ma łażenia po ścianach, więc to dość ważny przycisk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 16:19, Qbli napisał:

Znam sterowanie z Xboxa i powiem Wam, że jeśli będą zachowane kombinacje klawiszy, to
przy najlepszym ustawieniu jedynym udziwnieniem będzie bieg za pomocą prawego przycisku
myszy. Bo sprint to "high-profile mode", czyli bieg/garda + kierunek + pewnie-spacja.
Bez sprintu nie ma łażenia po ścianach, więc to dość ważny przycisk :)

Trzeba się poprostu rozpędzić by przeskoczyć np: z dachu na dach :)
A ciekawi mnie też jak będzie się robić takie )no nie wiem jak to powiedzieć) "specjalne" rzeczy tzn np: Udawanie kapłana , albo speed kill , :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udawanie członka grupy? Podchodzisz do nich i spacja. Złapanie za kark i wbicie ostrza między kręgi? Podchodzisz od tyłu, PPM i LPM przy wybranym nożyku (pewnie 1-4). Skoczenie na gościa z dachu i instant-kill nożem? W + PPM + LPM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 16:38, Qbli napisał:

Udawanie członka grupy? Podchodzisz do nich i spacja. Złapanie za kark i wbicie ostrza
między kręgi? Podchodzisz od tyłu, PPM i LPM przy wybranym nożyku (pewnie 1-4). Skoczenie
na gościa z dachu i instant-kill nożem? W + PPM + LPM :P


A skąd to wszystko wiesz ? Czy to są przypuszczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować