Zaloguj się, aby obserwować  
Dex_Wamp

Dyskusja: wampiry czy wilkołaki.

36 postów w tym temacie

Każdy może wypowiedzieć tu swoje zdanie na temat dyskusji. Wypowiedzi proszę uzasadnić. Proszę też nie robić takich rzeczy jak np.: lubię wilkołaki bo ...... nie wiem :). Jak każdy już zna zasady to możemy zaczynać.

Dyskusja otwarta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:20, Dex Wamp napisał:

Każdy może wypowiedzieć tu swoje zdanie na temat dyskusji. Wypowiedzi proszę uzasadnić. Proszę
też nie robić takich rzeczy jak np.: lubię wilkołaki bo ...... nie wiem :). Jak każdy już
zna zasady to możemy zaczynać.

Dyskusja otwarta!

Nie jestem pewnien, ale czy nie chodzi Ci o grę internetową BiteFight ? Jeśli tak to masz tu temat, jeśli to nie przepraszam za zamieszanie :)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5124#u_839

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Wilkołaki - przyznam, że kręci mnie lykantropia i bardzo cieszyłem się z wilczków w Underworldzie czy Van Helsingu (filmie). Wilkołaki kojarzą mi się ze Skandynawią, wiecie, berserkerowie okryci wilczymi skórami w szale bojowym wywołanym halucynogennymi roślinami. Albo furia uwalniania wraz z pełnią księżyca. Troszkę poczytałem o tym w podręcznikach do Werewolf: The Forsaken. Reasumując Wilkołaki, bo prezentują nieokiełznaną naturę, pierwotne instynkty, siłę i kontakt z naturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wole wampiry- no dzięki takim produkcjom jak Dracula TO JEST TO. Albo nie wiem czy ktoś odwiedził teatr Roma. Taniec Wampirów. Majstersztyk :D. Jeszcze kojarzy się z Transylvanią xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardziej podobają mi się wampiry. mają ludzki wygląd itp. rzeczy:]. Wilkołaki to zazwyczaj bezmyślne futrzaki, w które zamienia się człowiek w czasie pełni księżyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie kręca wilkołaki, ta ich szybkość, dzikość, braterstwo (a nie tak jak wampiry że jest tylko jeden na danym terenie) po cześci tez szlachetność. Zycie wraz z naturą i reagowanie na nią....taka magicznosc, bezposredność (a nie jak u wampirów wyrafinowanie) wspólpraca (czasami) twarde reguły, spryt...Z tym kojarzy mi się wikołak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 11:41, Jaro Wamp napisał:

Kurcze ale głupi temat !!!!!!!! APELUJE O ZAMKNIĘCIE!!!!!!!!


Apeluję, o to, byś wypowiedział się na temat.

---
Nigdy nie przepadałem za jednym i drugim... jednak miałem za dużo niemiłych niespodzianek od wampirów w grach, więc wolę wybrać mniejsze zło... ;)
Gorzej, jak taki wilczuś jeszcze nie potrafi nad sobą panować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądze, że wampiry są znacznie inteligentniejsze od wilkołaków w prawie każdym systemie. Osobiście polecam miłośnikom tych tematów Wampir maskarada i wilkołak apokalipsa - papierowe RPG. A po połączeniu są naprawde świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 12:27, Baluk25 napisał:

ja tam wolę jakoś vampy bo wg mnie są bardziej rozwinięte...

PS. Dex wamp to twoje drugie konto lub kolega?;p


dlaczego niby przecież wilkołaki i wampiry to ludzie tyle że wilkołak przemienia sie z człowieka w wilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

był taki film...zapomniałem jak się nazywa ale opowiada o walce vampów z wilkołakami...już wiem...Under World czy jakoś tak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 12:32, Baluk25 napisał:

był taki film...zapomniałem jak się nazywa ale opowiada o walce vampów z wilkołakami...już
wiem...Under World czy jakoś tak ;]


Underworld bez spacji:D. Mistrzowski film, bardzo mi sie podobał. Dla lubiących takie filmy polecam Blade : Wieczny łowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 12:32, Baluk25 napisał:

był taki film...zapomniałem jak się nazywa ale opowiada o walce vampów z wilkołakami...już
wiem...Under World czy jakoś tak ;]


ogladałem ten film...no i co tam mówia że wampiry sa bardziej rozwiniete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować