Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nocna premiera Wiedźmina na gram.pl

322 postów w tym temacie

chyba wy niee wiem kto w to gra ale nie po to człowiek płaci kasę w dodatku z gwarancją dostawy wcześniej niż jest premiera kiedy wy się nauczycie ,że czas zmieni dostawce kurierów już nawet pocztex poczty polskiej działa szybciej niż ten cholerny masterlink wiadomo czemu zmienił nazwę bo master wyrobił se już taką opinie ,że nikt z tego gówna nie korzysta poza tym jesteście bezczelni pisząc ''A Gramowicze, którzy skorzystali z oferty przedpremierowej już grają!'' wiecie jak jest z przesyłkami z informacji na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS
1 Magazyn: przyjęcie od kur. 24/10/2007 21:06:09 Przesyłka wchodząca do sortowni KTW
2 awizo 24/10/2007 09:40:00 Nieudana próba doręczenia KTW-----> i co to kur... jest!! cały czas ktoś był u mnie w domu i co!!JAJO!! i co ma znaczyć to awizo co?? chyba że było zakamuflowane w reklamie media markt albo kurier włożył i po chwili wyjął co??, albo zeżarł?? więcej im płaćcie to będą mieli na chleb!!
3 Magazyn: wydanie kurierowi 24/10/2007 09:20:30 Przesyłka wychodząca z sortowni KTW
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 21:40:31 Przesyłka wchodząca do sortowni KTW
5 awizo 23/10/2007 10:30:00 Nieudana próba doręczenia KTW??????????????????????????
6 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 08:56:01 Przesyłka wychodząca z sortowni KTW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja boję się powiedzieć że dostalem grę 23 pażdziernika , ale niestety ie gram w nią jeszcze bo jutro dopiero dostanę nową kartę . Rozumiem wasze rozczarowanie i agresję. Naprawdę. Wiem jak to jest czekać na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Warszawie", a Łódź jak zwykle pominięta. Byłem dzisiaj w empiku, nie ma nawet jednego plakatu zapowiadającego premierę Wiedźmaka. A patrząc na poprzednie promocje i premiery Wiedźmin w Łodzi pojawi się pewnie dopiero w poniedziałek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ja płace, ja wymagam" tak mawiał niegdyś mój kolega...
Wiecie tu już nie chodzi o to, że nie gram w grę, na którą czekałem ale o poszanowanie klienta i zainteresowanie jakieś. A wy nie w d**pie to macie głęboko i nawet nie raczycie rzucić jakiegoś komentarza dlaczego tak jest :/ Myślę, że wiekszość graczy by zrozumiała, a wy jedynie możecie powiedzieć, to nie nasza wina (co i tak się nie stało ;/) Przy zamawianiu GWN EK powiedziałem sobie dość zakupów na gram.pl, Wiedźminem mnie skusiliście i widać, że to błąd bo po tylu wpadkach nadal nie potraficie załatwić przesyłki na czas w wielu miejscach. Ja zamawiam u was i mam gdzieś głęboko czy to wasza wina czy DPD czy kuriera, interesuje mnie to, że nie mam gry i żadnych wyjaśnień :/ +cudny DPD do którego nie da się dodzwonić, zawsze jest "wszystkie linie chwilowo zajęte :/"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to już grają? Co za kłamstwa.

Zamówiełem "Wiedźmina" - na stronie było napisane gwarantowana dostawa przed premierą. Pytam się gdzie jest ta dostawa? Na stronie CDP od PONIEDZIAŁKU widnieje, że paczka leży w Warszawie.

Jeśli do mnie jutro nie dotrze przesyłka - nie odbiorę jej i postawię sobie za cel poinformowanie jak największej ilości pism z branży i internautów na forach o tym jak klienci są traktowani.

Swoją drogą takie traktowanie nadaje się do wniesienia skargi do Rzecznika Praw Konsumenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja już wiedzmina mam ponad 1dzień w domu:D:D
fajnie będą mieli ci którzy pierwsi kupią wiedzmina w dniu premiery;) będą im towarzyszyc kamery CDP;)
ciekawe w jakiej ilosci rozejdzie sie wiedzmin pierwszego dnia sprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cd projekt powinien zmienić firmę kurierską, bo masterlink leci w huya. Kurier już 2 dni wozi dla mnie wiedźmina i jakoś trafić nie może. Cały czas ktoś jest na chacie, a tu żadnego awizo ani nic SKANDAL!!! ( taka sama historia byłą z pre orderem Company of Heros, woził tę grę przez 4 dni !!! ) np taki DHL zawsze dostarcza wszystko na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie na GRAM tylko na spedycje i niektórych kurierów bo z tego co wiem to czasem im sie nie zdąży czasem zawieruszy ... paczki pojada w inne miejsce Polski. Moj egzemplarz dotarł dzisiaj o 15:59 przed samym końcem roboty i leciałem do domku na skrzydłach - gra jest Boska - WIEDŹMAK Rządzi to on wygrał ostatnie wybory - SALUT dla CDPr i Gram.pl - DZIEKUJEMY WAM !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja już prawie w środku gry jestem :P ale mam nadzieje ze CDP pamięta że ma jeszcze dosłać dodatki z EK ;s bo termin niby wysyłki ich się zbliża ale niestety CDP jakoś unika tematu i nic o tym oficjalnie nie pisze ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pohybel wszystkim narzekaczom ... marudom i łamistrajkom ;). Nie zdarzyło mi sie jeszcze żebym zamówił nie doszło a tu o... niespodzianka .. doszło znowu 100% zamówienia w zamówieniu - ludziom od logistyki SALUT bo tyle paczek to niezłe wyzwanie dla spedycji. Gram i WIEDŹMAK jest wielki a dla CDPr czapki z głów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja też gram ! Co prawda nie za bardzo komfortowa, bo sprzęt nie pozwala, ale mam nadzieje że w tych zabawach coś dla mnie się upchnie ;-) No i mam nadzieje, że dostanę szybko info dotyczące zjazdów wiedźminowskich ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą jeśli CDP twierdzi, że to wina DPD to powinni ich pociągnać do odpowiedzialności, aby klienci poszkodowani otrzymali zwrot kosztów dostawy.

W innym przypadku apeluję do wszystkich, których to dotknęło aby nie odbierali przesyłek i zarządali zwroty CAŁOŚCI wpłaconych pieniędzy. Od piątku można będzie przecież dostać w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować