Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

Kuba Wojewódzki

83 postów w tym temacie

Taa, "dwa duże W do hu..." (cokolwiek to znaczy). Wojewódzki jest okrutnie inteligentny, popatrzcie na jego poczucie humoru. Ci, ktorzy mowia, ze Wojewodzki jest do d.. albo cos, znaczy, ze nie rozumieją go podczas oglądania programu, jego dowcipy wydają im sie beznadziejne etc. Poprostu to jest człowiek na wyższym poziomie i robi program dla bystrych, inteligentnych ludzi.

btw. Poza Wojewódzkim i Majewskim (obaj mają doskonałe poczucie humoru) wymienić trzeba jescze Wojciecha Cejrowskiego - znakomity program "Z kamerą wśród ludzi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 18:22, zergh napisał:

Taa, "dwa duże W do hu..." (cokolwiek to znaczy). Wojewódzki jest okrutnie inteligentny, popatrzcie
na jego poczucie humoru. Ci, ktorzy mowia, ze Wojewodzki jest do d.. albo cos, znaczy, ze nie
rozumieją go podczas oglądania programu, jego dowcipy wydają im sie beznadziejne etc. Poprostu
to jest człowiek na wyższym poziomie i robi program dla bystrych, inteligentnych ludzi.

btw. Poza Wojewódzkim i Majewskim (obaj mają doskonałe poczucie humoru) wymienić trzeba jescze
Wojciecha Cejrowskiego - znakomity program "Z kamerą wśród ludzi".

czyżby zagożały fan dużego W do h... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisalem "cokolwiek to znaczy" bo nie mam zielonego pojęcia co to jest duże W do h... . Raczej nie jest to jakiś oficjalny skrótowiec w polskiej gramatyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 18:28, zergh napisał:

Napisalem "cokolwiek to znaczy" bo nie mam zielonego pojęcia co to jest duże W do h... . Raczej
nie jest to jakiś oficjalny skrótowiec w polskiej gramatyce

wybacz że niebędę cytował ale nie oto mi chodzi ale o twoje bronienie pana w (ktury jest do kitu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 18:50, bolter napisał:

LUDZIE, BOŻE TY WIDZISZ A NIE GRZMISZ kuba w to parapet !!! parter, dno, kto jeszcze uważa
że to w w ho... jest fajne

tak się zaszokowałem że asz mi się klawisze pomiliły !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bolter, czemu sądzisz, że Wojewódzki to dno? Może jakieś sensowne uzasadnienie byś napisał? Bo narazie pokazałeś, że masz 13 lat i nie potrafisz nawet pełnym zdaniem odpowiadać :) Jak się coś krytykuje to się podaje konkretne argumenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega Bolter juz nie pierwszy raz pokazal ze ma za nic formulowanie argumantow i kulturalna forme wypowiedzi. A co do samego Wojewodzkiego to lubie jego programmy, moze i sa momentami chamskie ale bardziej toleruje taki rodzaj chamstwa niz ten prezentowany przez Szymona Majewskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 12:37, kowalov napisał:

Kolega Bolter juz nie pierwszy raz pokazal ze ma za nic formulowanie argumantow i kulturalna
forme wypowiedzi. A co do samego Wojewodzkiego to lubie jego programmy, moze i sa momentami
chamskie ale bardziej toleruje taki rodzaj chamstwa niz ten prezentowany przez Szymona Majewskiego.

tak to prawda, a co do boltera- ten gośc ma temperament i bezczelność, ale lubie GO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lubie kube i jego program jest na pewno lepszy od szymona majewkiego:/ majewski pokazuje tylko brak gustu i glupote i wojewodzki przynamniej wyglasza poprawne zdania i ma duza wiedze na temat swiata i Polski:D jego zarty sa bardzo fajne !!on jest the best!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie w tym momencie sam siebie skazuję na wygnanie/lincz/chłostę, ale mówi się trudno i żyje się dalej :)

Uważam Wojewódzkiego za osobę... jeszcze bardziej żałosną niż Majewski, a to dlatego że ten drugi jest bezpośredni i szczery, a Kuba stara się pokazać jako przykład inteligencji i bystrości co w moim przekonaniu mu nie wychodzi.

Mimo to wolę program Kuby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuba, Kuba... No cóż, wydaje mi się, że to wporzo chłopak. Zaprasza fajnych gości i rozmawia z nimi na typowo swój, zwariowany sposób. Jego żarty są jak najbardziej śmieszne, choć przypuszczam, że nie dla wszystkich. Chłopak jest sam w sobie i w swoim zachowaniu, śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 20:45, Fagno napisał:

Prawdopodobnie w tym momencie sam siebie skazuję na wygnanie/lincz/chłostę, ale mówi się trudno
i żyje się dalej :)

Uważam Wojewódzkiego za osobę... jeszcze bardziej żałosną niż Majewski, a to dlatego że ten
drugi jest bezpośredni i szczery, a Kuba stara się pokazać jako przykład inteligencji i bystrości
co w moim przekonaniu mu nie wychodzi.

Mimo to wolę program Kuby :)


A ja zgadzam się w zupełności z tobą. Majewski prezentuję klasę samą w sobie, nie stara się być na siłę śmieszny, chamski i perwersyjny.

A ja mimo to wolę program SMS ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach ciach ciachu ciach]

Dnia 27.02.2007 o 20:47, Adamzzz napisał:

A ja zgadzam się w zupełności z tobą. Majewski prezentuję klasę samą w sobie, nie stara się
być na siłę śmieszny, chamski i perwersyjny.


Właśnie że Majewski obnosi się tym swoim żałosnym image i jest w tym co robi konsekwentny, a Kuba chwilami zniża się do jego poziomu... jednak w którym momencie udaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[rach ciach 4ever]

Majewski jest czasami śmieszny, ale zgadzam się - jego image podoba się chyba tylko gejom :-/. Raz oglądałem i program Majewskiego i program Kuby. Oba nieco się różnią - Majewski zaprasza gości, rozmawiają o wszystkim i niczym - ale głównie o polityce. Program Kuby - zaprasza gości, trochę prostackich żartów, robienie z siebie debila. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 20:52, Adamzzz napisał:

[rach ciach 4ever]

Majewski jest czasami śmieszny, ale zgadzam się - jego image podoba się chyba tylko gejom :-/.


1. Z zasady nie uważam słowa "gej" za negatywne określenie, staram się go unikać
2. A nie uważasz że właśnie taki jest cel jego wizerunku ? Wzbudzenie taniej sensacji, kontrowersji i "kiczowatych" odczuć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 20:56, Fagno napisał:

1. Z zasady nie uważam słowa "gej" za negatywne określenie, staram się go unikać
2. A nie uważasz że właśnie taki jest cel jego wizerunku ? Wzbudzenie taniej sensacji, kontrowersji
i "kiczowatych" odczuć ?


1. Nie użyłem słowa "gej" jako negatywne określenie. Jeśli ktoś poczuł się urażony, to przepraszam. Ale chodziło mi o wypowiedź pewnego projektanta mody [nazwisko przemilczę - albo dobra - Tomasz Jacyków - homoseksualista], który powiedział, że "Majewski świetnie się ubiera".
2. Niestety uważam, Majewski stara się być super-ekstra kiczowaty, czasami to jest naprawdę denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojewodzki to wsiok,jest prostakiem.....wole szymka majewskiego ktory jest tez stukniety lecz mi bardziej pasi z wielu wzgledow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakub Wojewódzki: Jak to jest robić z siebie idiotę?
Andrzej Grabowski: Kto jak kto, ale pan to powinien wiedzieć najlepiej.

Wszystko na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować