Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis - demo już jutro

75 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2007 o 23:15, krzysiek-xxx napisał:

Ciekawe skąd ściągasz jak jeszcze nie ma. Chyba, że coś nie tak z tym zegarem. A jeśli nawet
to nie bądź sknera i podziel się linkiem z innymi :P

podawanie linków jest niedozwolone, czy jakoś tak :P

20071026232744

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nie okazał się tylko benchmarkiem, jak to było z Far Cry w moim mniemaniu (szczątkowa fabuła, brak jakichś taktycznych zagrań i przedobrzeni przeciwnicy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, poczekam aż qmpel ściągnie... :P a co? nie będe przecież jakimś syfem sobie kompa zapychał, no chyba że będzie fajne to mooooże... ale w sumie... mam złe przeczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka. Też mi się wydawało, że w sieci będzie wcześniej :P Mój komp możecie zobaczyć w sygnaturce/podpisie, zapewne na max nie pójdzie (320MB grafa), ale na high spokojnie? :P

@SKIL
Zapewne jak w demku - będzie krótkie (jak np. demko CoD 4). Wyjątkiem było demko Quake Wars-bo to głównie gra mutli i można nawalać w kółko po sieci! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO to demo już zassane i przetestowane. Oto wyniki z benchmarka w demku:

benchmark_CPU
Play Time: 44.39s, Average FPS: 33.79
Min FPS: 9.52 at frame 196, Max FPS: 43.83 at frame 119
Average Tri/Sec: 22794214, Tri/Frame: 674503
Recorded/Played Tris ratio: 1.07

benchmark_GPU
Play Time: 55.95s, Average FPS: 35.74
Min FPS: 24.38 at frame 1962, Max FPS: 52.13 at frame 100
Average Tri/Sec: 26011178, Tri/Frame: 727694
Recorded/Played Tris ratio: 1.26

Settings medium 800x600, sprzet: C2D 2.8Ghz, 2Gb RAM, GF7600GT@ 805gpu 765mem.

Zaznacze tu jeszcze że gra na medium wygląda niesamowicie a fizyka jest rewelacyjna. Warto było czekać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać, czy wam się udało odpalić instalatora tego Demka. U mnie się system zwalił, jak tylko nacisnąłem instalację. Co ciekawe, proces zabierał tylko 64kb z pamięci. Na szczęście przywracanie systemu w trybie awaryjnym naprawiło mi wszystko,ale już wolę poczekać na oficjalne demko,choć pewnie dzisiaj będzie ciężko ściągnąć, jak się wszyscy na nie rzucą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 09:44, CH1CKEN napisał:

Zapewne jak w demku - będzie krótkie (jak np. demko CoD 4). Wyjątkiem było demko Quake Wars-bo
to głównie gra mutli i można nawalać w kółko po sieci! ^^


I tu sie rozczaruje bo demko CoD4 po 15min sie konczyło a Crysisa dopiero sie rozkreca. Ja na przejscie za pierwszym razem potrzebowalem tak okolo 1 godzinki na normal wiec jest troche tego grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować