Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny_Joga

Kane & Lynch Dead Men - Temat Ogólny

232 postów w tym temacie

Grałem ostatnio w wersje demo z CDA tej gierki i cholera strasznie mi się spodobała. Nie jest może jakaś wybitna, ale mi to w ogóle nie przeszkadza. Grafika mi się podoba, gra ma porządny klimat, miło się strzela. Niestety na moim złomie trochę przycinało i musiałem ustawić na najniższe detale. Kiedy pierwszy raz przeszedłem demo, to je usunąłem, ale dzień później znowu zainstalowałem, bo tak bardzo mi sie spodobało. Już się nie mogę doczekać upgrade'' a, żeby sobie ją kupić i cieszyć maksymalnymi detalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 20:20, dambialko napisał:

Pytanko: Ta gra ma Multiplayer ??


ma, ale usluga xbox live nie jest polsce dostepna wiec nie pograsz sobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa na odpalenie gry (na totalnym low) na:
P4 1,8ghz 1,25gb ram i radku9550 sm2.0?
Gra mi się bardzo podoba chętnie bym pograł.

Zauri
Xbox live? Chyba Windows live:P
Pozatym słyszałem że jak się ustawi że jest się z Angli czy też Stanów, wtedy można grac (przynajmniej w przypdaku Gears of War, więc teraz by może też.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam bardzo poważny problem z grą kane&lynch. Gra jest oczywiście oryginalna. Po zaintalowaniu gry zamiast gry uruchamia mi się paragon hard disk manager 8 super edition co pokazane jest na poniższych sreenach. Co jest grane ? Proszę pomóżcie mi. Poniżej przedstawiam charakterystykę komputera.

Amd Athlod 3200+
2.01 Ghz 1,00 GB RAM
Windows XP

20080228191739

20080228191755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 19:18, szawer napisał:

Witam
Mam bardzo poważny problem z grą kane&lynch. Gra jest oczywiście oryginalna. Po zaintalowaniu
gry zamiast gry uruchamia mi się paragon hard disk manager 8 super edition co pokazane
jest na poniższych sreenach. Co jest grane ? Proszę pomóżcie mi. Poniżej przedstawiam
charakterystykę komputera.

Amd Athlod 3200+
2.01 Ghz 1,00 GB RAM
Windows XP


Już wszystko gra. Wystarczyło kliknąc w launcher.exe. Jak sie klika w ikonkę gry to jednak uruchamia się co innego. Poważny minus dla CENEGI. Na szczęście działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość... hm.. ciekawy problem z grą Kane & Lynch. Włąśnie zainstalowałem demo i chcę przejść misję na dachu wieżowca. Więc najpierw wybijam wszystkich przy helikopterze a potem mam wejść na murek i zjechać po linie i tutaj jest problem...

Jak w tej grze skoczyć, albo wejść na to podwyższenie? Bo zaciąłem się w tym jednym miejscu i nie wiem co robić dalej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 13:36, Falconer napisał:

Mam dość... hm.. ciekawy problem z grą Kane & Lynch. Włąśnie zainstalowałem demo i chcę
przejść misję na dachu wieżowca. Więc najpierw wybijam wszystkich przy helikopterze a
potem mam wejść na murek i zjechać po linie i tutaj jest problem...

Jak w tej grze skoczyć, albo wejść na to podwyższenie? Bo zaciąłem się w tym jednym miejscu
i nie wiem co robić dalej. :P


Trzeba nacisnąć E i Kane wchodzi na murek:)Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mi gra się wywala do systemu gra org. wersja ang . Podobnie miałem z GoW tamten problem rozwiązałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czasie grania nie mam dźwięku. W menu głównym leci muzyka ale podczas misji żaden odgłos sie z głośników nie wydobywa, czy ktoś wie co z tym zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 15:03, Abok napisał:

W czasie grania nie mam dźwięku. W menu głównym leci muzyka ale podczas misji żaden odgłos
sie z głośników nie wydobywa, czy ktoś wie co z tym zrobić??

A próbowałeś zmienić coś w ustawieniach? Może masz wyciszone odgłosy w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 15:13, player000 napisał:

czy co-op jest możliwy przy jednym kompie??

Tak jest możliwe ale trzeba miec pada od x box ( nie wiem czy działa programik do konfiguracji pada Xpadder ) wtedy można by było obojętnie jakiego pada wykorzystać. Swoją drogę świetny program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki, wczoraj dorwałem gierkę i przeszedłem ciurkiem 11 poziomów z 16 dostępnych. Gra wciąga, ma niezły klimat i filmowe akcje, których w innych grach nie widziałem np.: strzelanina na dyskotece - prawie jak Blade ;) wielgachna ciężarówka budowlana, ucieczka z wieżowca jak w "heat", prison break i inne ;)
Gra dość brutalna i dobrze, że to nie kolejna produkcja dla 12+. Dobre intuicyjne sterowanie. Generalnie dobry produkt. Gra twórców Hitmana - mniej subtelniejsza - bardziej nastawiona na jatkę. U mnie zasłużone 9/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie ocena powiruje w dół o 1-2 pczka za monotonne ostatnie 3-4 poziomy w dźungli. Pod koniec z gry robi się sieczka zupełnie odmienna od początkowych misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra jest świetna początek gry wprowadza nas w mafijny klimat naprawde wciąga potem jest gorzej gra przypomina typowe strzelaniny. fabuła jest swietna i wciaga mimo słabego końca gry warto w te grę zagrać czekam na jakąś kontynuacje tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc wszystkich co im gra wywalała sie do systemu. Jak sobie z tym poradzić wym. spełnia mi PC stery najnowsze ;/;/ fuckk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korw... nadal nie mogę poradzić sobie żeby ta gra mi chodziła. Przeszukałem neta i nic próbowałem ją włączyć tak jak w przypadku GOW i nic stery też zmieniałem szlak człowieka chce trawić. Nie chce gierki kupować na X box ale pewnie nie będzie wyjścia;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
mam problem z tą grą...Wszystko działa na najwyższych detalach z pewnym wyjątkiem, widzę niektóre cienie przedmiotów przez budynki, inne textury czy pojazdy i postacie. Mogę chwilę pograć, gra się nawet nie tnie, potem występuje poważny błąd i restart kompa. Przez chwilę widzę nawet blue screen. Na minimalnych ustawieniach mam to samo.
Skopiowałem raport błędów który mówi:

BCCode : 100000d1 BCP1 : F79C2400 BCP2 : 00000002 BCP3 : 00000000
BCP4 : B9965793 OSVer : 5_1_2600 SP : 2_0 Product : 256_1

C:\DOCUME~1\lucyfer1\USTAWI~1\Temp\WER66bd.dir00\Mini062008-02.dmp
C:\DOCUME~1\ lucyfer1\USTAWI~1\Temp\WER66bd.dir00\sysdata.xml

Dla mnie to czarna magia, czy ktoś może mi pomóc w rozwiązaniu problemu?
Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować