Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny_Joga

Kane & Lynch Dead Men - Temat Ogólny

232 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2009 o 14:53, John_McClane napisał:



Mam w 100% identyczny problem... Również używam Radeona HD4850 i sterowników w wersji 9.6. Ja osobiście próbowałem właściwie wszystkiego, i nadal jest ten sam problem. W akcie desperacji zainstalowałem nawet demo tejże gry, żeby zobaczyć jak będzie działać. I to samo, tak jak w pełniaku jak i tu gra klatkuje niemiłosiernie. Zabawne, biorąc pod uwagę że to demo jeszcze ok. pół roku temu chodziło u mnie bez zarzutów... W sumie jedyne co mi przychodzi do głowy (i czego jeszcze nie robiłem), to zainstalowanie starszych sterowników, może to by pomogło. Innych opcji nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 14:53, John_McClane napisał:



Sorki za post pod postem, ale nie mogę już edytować.

W każdym razie, udało mi się rozwiązać ten problem! Wystarczy jedynie znaleźć i zainstalować starsze sterowniki. Myślę że ich konkretna wersja nie ma dużego znaczenia, ważne żeby były z zeszłego roku (czyli wszystkie z 9.X w nazwie odpadają, muszą być 8.X, ale nie starsze niż 8.5, czyli te z maja-czerwca). Ja zainstalowałem te z grudnia 2008 (8.12) i wszystko już jest w porządku, gra hula wyśmienicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem, że napisałeś, a szkoda bo bym ci odrazu powiedział. W ten sam dzień co pisałem mojego posta zadzwoniłem do cenegi, a oni zaproponowali zmianę sterów. Zainstalowałem z płyty i działało. Gra jest bardzo krótka przeszedłem ją w 5 godzin (sprawdzane na xfire, a jeszcze się bawiłem jak mi nie działało) na poziomie morfina. Za drugim już 4 ale przechodziłem dwa razy bo warto. Naprawdę fajna gra tylko szkoda, że w mulit już nikt nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny do gry w Kane & Lynch przez neta ? Jakby co pisać 5473301

PS Jutro wyjeżdzam do środy ale można by coś rozegrać? Dobrze myślę ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem zakupiłem grę z S$S zainstalowałem łatkę polonizującą włączam i gra klatkuje dziwie się bo przy tej konfiguracji gra powinna śmigać na maksymalnych detalach. Mam grafikę Radeon HD3850 512mb/25bit awersja sterowników 8.4. Nowe instalowałem, ale są problemy ze stabilnością systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 19:01, dawidos160 napisał:

Czy jest ktoś zainteresowany odsprzedaniem gry w rozsądnej cenie :> niestety nie widzę
szans,żeby ją gdzieś dorwać w promocyjnej cenie


Zapraszam na GS-a mojego, mam nówkę bez pkt. z Kompanii Graczy, nieużywana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 20:13, igor8472 napisał:

Jest, Games for Windows Live. Do gry jest kod dołączony.


A jesteś poinformowany czy są chętni ludzie do gry w multi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi sobie odpuśc, bo mimo iż jest niezły, to za Chiny nie znajdziesz graczy (przynajmniej na PC). Chociaż single jest wystarczająco dobry, aby kupic tą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 20:18, MaccCry napisał:

Multi sobie odpuśc, bo mimo iż jest niezły, to za Chiny nie znajdziesz graczy (przynajmniej
na PC). Chociaż single jest wystarczająco dobry, aby kupic tą grę :)


A to nie :/ Single jest krótki patrząc na youtube. Do przejścia w ponad godzinę więc sobie odpuszczam Kane and Lyncha. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem na pewno w tyle nie przejdziesz, będziesz potrzebował przynajmniej 6h, chyba że grasz na szybcika, co jest głupotą. K&L kupisz na allegro w przedziale 20-30 zł, więc to nie jest majątek, a single jest taki dobry, że nie raz do niego wrócisz. No, chyba że nie lubisz takich klimatów (ja lubię, więc osobiście tą grę oceniam na 9/10).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy znajdzie się jakiś dobry forumowicz,który mnie wspomoże ? Kupiłem K&L i cały ucieszony czekałem aż tylko włożę płytki do napędu. Gra była używana ale w dobrym stanie ( ponoć ). Okazuje się,że płyta jest w stanie fatalnym, ledwo chodzi w napędzie i podczas instalacji wysypuje się. Nie może do końca odczytać pliku z folderu movies - italian intro.bak - czy może mi go ktoś uploadnąć na jakiś serwis tak bym mógł go ściągnąć i zainstalować grę ? Nie mam możliwości odstąpienia od transakcji bo gra nie była kupowana przez allegro lub inny serwis aukcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 17:43, dawidos160 napisał:

Czy znajdzie się jakiś dobry forumowicz,który mnie wspomoże ? Kupiłem K&L i cały ucieszony
czekałem aż tylko włożę płytki do napędu. Gra była używana ale w dobrym stanie ( ponoć
). Okazuje się,że płyta jest w stanie fatalnym, ledwo chodzi w napędzie i podczas instalacji
wysypuje się. Nie może do końca odczytać pliku z folderu movies - italian intro.bak -
czy może mi go ktoś uploadnąć na jakiś serwis tak bym mógł go ściągnąć i zainstalować
grę ? Nie mam możliwości odstąpienia od transakcji bo gra nie była kupowana przez allegro
lub inny serwis aukcyjny.

Możesz spróbować programu, który kopiuje pliki na dysk z uszkodzonych nośników moze pomóc
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1338&BadCopy+Pro+4.10+Build+1215

A jak nie pomoże to mogę załadować pliczek na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 17:50, Gordon92 napisał:

A jak nie pomoże to mogę załadować pliczek na serwer.


Dzięki za chęci - udało mi się rozwiązać problem bezinwazyjnie, za to czasochłonnie - na laptopie odpaliła płytka i cała instalacja bezproblemowo. To zrobiłem obraz płyty i przeniosłem na PC i z wirtualnego napędu odpaliłem instalator - przeszedł bezbłędnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem grę,

Spoiler

zostawiając moich ludzi

. A teraz, gdy chcę tę misję ukończyć raz jeszcze w drugi sposób nie mogę
Spoiler

rozwalić silników samolotów

. Robię to dokładnie tak jak wcześniej, próbowałem już z pięć razy i dalej lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ten problem. Wystarczyło że wyłączyłem i włączyłem ponownie kompa (wystarczyło by pewnie zrobić to tylko z samą grą, ale na wszelki wypadek...) i wszystko hulało jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurczę strasznie giera klatkuje pomimo znacząco wyższych wymagań niż na pudełku. Wszystko wyłączone/niskie procesor 2.5 Ghz 2 Gb ramu i Radek 3850 na pokładzie i grać się nie da :/ Nawet catalysty zmieniłem na 8.6 i też dno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 13:41, Kreeg napisał:

Też miałem ten problem. Wystarczyło że wyłączyłem i włączyłem ponownie kompa (wystarczyło
by pewnie zrobić to tylko z samą grą, ale na wszelki wypadek...) i wszystko hulało jak
trzeba.


Dzięki.

A poza tym: ktokolwiek chętny na co-op albo Fragile Alliance? Właściwie o każdej porze, xfire taki jak nick na gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować