Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Game cieszy się ze Złotego Dżojstika

20 postów w tym temacie

Gratulacje dla Game! :)
Wczoraj przeglądałem sobie ofertę sklepu internetowego i muszę powiedzieć, że jest dosłownie masa produktów! Pełno gier, dużo akcesorii i sporo zestawów konsol w bardzo dobrych cenach, a więc moim zdaniem nagroda jak najbardziej zasłużona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 16:29, Kraju92 napisał:

Ja też się cieszę że oni się cieszą.


A ja się ciesze że ty się cieszysz że oni się cieszą. Czy w twoim awatarze nie jest jakaś postać z Naruto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 16:54, Neo 12 napisał:

> Ja też się cieszę że oni się cieszą.

A ja się ciesze że ty się cieszysz że oni się cieszą. Czy w twoim awatarze nie jest jakaś postać
z Naruto?


A ja się cieszę że ty się cieszysz że ja się cieszę że oni się cieszą :P - beznadzieja. Awatar pochodzi z Bleach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... Nawet się zgodzę z tym Dżojstikiem, słyszałem jacy oni tam fajni są i często robią promocje. ;P

EDIT: Ale i tak czy siak - te wybory są jakieś lewe jak na grę 2007......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a belki w swoim oku CDP jakos nie widzi. Ilekroc cos wygrywaliscie zaraz byly wielkie newsy i kupa informacji jacy to swietni jestescie i dlaczego wygraliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak byłem w Angli kupiłem właśnie w Game Starego X-Boxa i pare gier do niego.Ale jakość gier które kupiłem była dramatyczna własnie w Game (Jak co to kupujcie te zafoliowane fabrycznie, a nie przez Game, bo są najczęsciej porysane albo bez instrukcji). Jeśli macie możliwosć to kupujcie w sklepie GameStation ( Tam były gry w stanie takim jaki powinny być!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować