Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

>No a nie widzisz tych białych plam koło ucha wilka?
Zauważyłem, że u wszystkich jest ten problem. I według mnie jest to problem z instrukcją. Zobaczcie: wszystkie nazwy poszczególnych części opakowania zaczynają się w jednej wysokości, a instrukcja jest tak do góry. Jakby była w jakiś sposób "obniżona", by pasowało. Spróbujcie, tak poza pudełkiem ustawić płytki i makulaturę tak, aby napisy zaczynały się w jednej wysokości, to zobaczycie. Jeśli ktoś to już zauważył, to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 23:47, Morfieusz napisał:

> Fajny obrazek. Robiłeś od podstaw ?

tak, wszystko made by me


Widać dobry jesteś. Na czym robiłeś? No chyba że tajemnica zawodowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym się dowiedzieć dlaczego jeszcze nie dostałem nawet maila z potwierdzeniem nadania? Podobno CDP miało rozsyłać od wtorku, a jest piątek. I nie mówcie mi zebym sie kontaktował z DOK tylko tutaj proszę info wprost. Bo mnie ta sytuacja irytuje nieco ==''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 08:47, lechu515 napisał:

A ja chciałbym się dowiedzieć dlaczego jeszcze nie dostałem nawet maila z potwierdzeniem nadania?
Podobno CDP miało rozsyłać od wtorku, a jest piątek. I nie mówcie mi zebym sie kontaktował
z DOK tylko tutaj proszę info wprost. Bo mnie ta sytuacja irytuje nieco ==''

Bo nas nie powiem w co zrobili ;], było info że do listopada dojdzie, teraz tyłek krowi z tek wyszedł, a ja np dostałem maila że "powinno" dojść do końca przyszłego tygodnia lol, jeszcze tak niezorganizowanego sklepu nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odezwał by sie ktoś z CDPartaczy kiedy dokładnie będą wysłane wszystkie przesyłki, i wytłumaczył dlaczego to tak długo trwa? przeciez jeszcze niedawno mialy wyschnąć tylko ksiazeczki? i dlaczego traktuja nas jak g*wno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 21:33, mesiu59 napisał:

> A ja mam takie pytanko.. W sumie chyba w tym wątku mogę skierować to pytanie.. Jeżeli
zamówiłem
> EP Wiedźmina w pre-orderze, zamówienie złożone w czerwcu, to czy ja również dostanę plakat

> i naklejkę, jak to było szumnie zapowiadane? Paczka oczywiście do mnie dotarła (dzień
przed
> premierą, bo pocztą polską).
Nie, tylko ci co zamówili EK.


Nie zgadzam się! Jako dowód proszę przeczytać poniższą wypowiedź dyrektora generalnego CDP:

http://www.gram.pl/news_9wTeHe3_Michal_Kicinski_dyrektor_generalny_CD_Projekt_przeprasza_za_problemy_w_korzystaniu_z_s erwisu_gram_pl_i_sklepu_gram_pl.html

Proszę o odpowiedź z informacją jakiegoś pracownika CDP jak to jest z tym w końcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś pracownik CDP wyjaśnił co, jak i kiedy? Od kilku dni tylko słyszymy "proszę skontaktować się z DOK" (a oni tam sami nic nie wiedzą)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem właśnie do DOKu no i pani powiedziała, że ostatnie przesyłki zostaną wysłane już dziś... Jeśli tak się nie stanie, to wydaje mi się, że rozpęta się tu piekło i przeprosiny raczej tego nie naprawią ;)

A! I co do sklepu. Tym wyczerpał CAŁY dostępny kredyt zaufania, przynajmniej u mnie. Jeszcze jedna taka sytuacja skończy się pewnie całkowitym bojkotem tejże usługi... Gratyfikacje tego nie naprawią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 10:17, SSj2- napisał:

Zadzwoniłem właśnie do DOKu no i pani powiedziała, że ostatnie przesyłki zostaną wysłane już
dziś...


Było by świetnie. Chociaż zapewne coś nie wyschnie albo wybuchnie im fabryka. W każdym razie coś w tym rodzaju bo mi się aż wierzyć nie chce że wyślą to dziś.....niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 10:33, Irc100 napisał:

Było by świetnie. Chociaż zapewne coś nie wyschnie albo wybuchnie im fabryka. W każdym razie
coś w tym rodzaju bo mi się aż wierzyć nie chce że wyślą to dziś.....niestety


No niestety, ale to jest mało prawdopodobne :/ jeżeli mniejsze numery EK zostały OLANE i wysłali najpierw tym, co mają wyższe, to ja tak samo jak ty w to nie wierzę :/
A może stanie się cud??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje też wstrzymane, a może tak im zrobic psikusa i jakiś grupowy pozwik do sądu?inaczej niczego się nie naucza i dalej będą klientów w jajo robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni ludzi ze sklepu Rebel.pl poprosic o korepetycje tam taka sytuacja była by nie do pomyślenia, a przecież to naprawde wielki sklep i też mają mnóstwo roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 10:46, Jano4 napisał:

Moje też wstrzymane, a może tak im zrobic psikusa i jakiś grupowy pozwik do sądu?inaczej niczego
się nie naucza i dalej będą klientów w jajo robic.

A może podałbyś o co chcesz CDP pozywać, a przede wszystkim jakąś podstawę prawną tego pozwiku ;) bo ja na ten przykład takowej nie widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować