Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Właśnie przed chwilą w Faktach było o sukcesie Wiedźmina w Polsce i na świecie.Gra udana,ale dystrybucja to amatorszczyzna zeby nie powiedzieć kryminał.Bo chyba sie nie pomylę że w tej chwili trwa dodruk EK.Bo popyt na grę w wersji EK w naszym pirackim kraju przerósł firmę cd projekt.A wysyłka miała być o ile mnie pamięć nie myli do tygodnia.Jacys szczesliwcy dostali już calosc ale chyba by tylko ostudzic nastroje.W kazdym razie konczymy zakupy w sklepie gram.pl a troche kasy tam zostawilem.Bo zycie uczy ze nie warto tam kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez sporo zamówiłem... ale postanowiłem dać jeszcze jedna szanse i będę nadal kupował tutaj a szansa dana tylko dlatego ze CDPRed zrobiło tak piękna i wciągająca grę... i liczę na kolejne świetne gry z tego studia....

(padło wam GG?? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro poniedziałek jeśli jutro nie zmieni mi sie status wysyłki to pozwole sobie zadźwonić do CDP bo to jakieś jaja są poprostu nie ma innego określenia.Czekam na resztę paczki od 2 tygodni a nawet boję się wyjść z domu bo a nuż wyjdę do sklepu a tu w ciągu tych 5 min. przybędzie kurier i zastając zamknięte drzwi wróci do sortowni. Z tego co słyszałem ci co dostali reszte EK w większości tak mieli czyli status nie zmieniony,zero info a tu kurier.Dodatkowo ta gratyfikacja jeśli tak można ją nazwać.Nim dostanę paczke to wszystko zostanie wykupione a ja bede mógł jedynie spamować na forum ze stwierdzeniem "Jestem frajerem który miał zniżkę na przedmioty w sklepiku hahahaha".Co do reportażu w TVN-fajnie że CDPR (podkreślam CDPR ]a nie CDP) zrobiło grę która jest hitem.Przecieź sukces im się należy a za przyćmienie go mogą podziękować kolegą z CDP za to że nie potrafią wykorzystać czasu z przekładanej premiery na skompletowanie EK.

Tyle mam do powiedzenia choć i tak bardzo powstrzymywałem się przed użyciem niecenzuralnego słownictwa.Tak przy okazji powinniśmy zaśpiewać dla CDP krasnoludzką piosenke śpiewaną pod Brenną przez tych dzielnych wojowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:42, nazgul47 napisał:

>/ciach/

Miejmy nadzieję, że to jednorazowa wtopa, bo powtórzenie czegoś takiego będzie błędem niewybaczalnym.


Wiedźmin był w produkcji 4 lata,termin premiery był znany chyba od czerwca.Może chcieli by to było swieze,ale przeciez to nie artykuł spozywczy.
Zreszta ja mam juz swoje zdanie na temat tej firmy bo to dystrybutor XBOX 360,a prawie rowno rok temu ich hostessy mowily ze xbox live bedzie najpozniej w lutym 2007,a raczej nie mysle by same to wymyslily(w W-wie,Krakowie,Katowicach slyszalem to samo).Zreszta to tez jest hit-sprzedawanie konsoli z darmowym miesiacem golda bez mozliwosci jego wykorzystania(to jak dac dziecku lizaka-przez szybe) .
Taka polska rzeczywistosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh już byście przestali biadolić, bo jak widać nikogo z firmy to nie interesuje, za jakiś czas odepną temat i sprawa wycichnie

ważniejsze od gadania są czyny, dlatego namawiam do zaprzestania zakupów (chociaż na jakiś czas) lub odwołania zamówień - może odczują jakąś różnicę i wtedy będziemy mogli ogłosić zwycięstwo nad żałosną polityką cdp

w każdym razie cała radość po dostaniu się na listę ek w czerwcu prysnęła po tym całym śmiesznym spektaklu, jaki nam zgotował cdp (z finałem w postaci niby-gratyfikacji)

89 stron postów w tydzień, zaprawdę dziwna jest polityka tej firmy, jeśli pozwalają sobie ignorować tyle głosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest jednorazowe ale ostatnie rzeczy: bestiariusz w MM i reszta z EK w sklepiku oraz dodatkowo płatna przez nas gratyfikacja, przepełniły czarę goryczy. Plakat i naklejkę już mam z CDAction więc za to bardzo dziękuję, a przyjecie przez CDP wobec nas asertywnej postawy typu „MILCZMY I IGNORUJMY TEMAT AŻ ONI(czyli my kienci) ZAPOMNĄ ORAZ PRZESTNĄ SIĘ TYM INTERESOWAĆ” sprawiło iż anulowałem wszystkie swoje zamówienia. Dzięki CDP za popsucie radości z długo oczekiwanej (4 lata !!) premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czemu tak profesionalna firma jak CDP, będąca głównym wydawcą gier w Polsce, nie odpowiada na taka ilość skarg i żali. Czemu nie powiedzą: "Nawaliliśmy, nasza wina, wybaczcie.", tylko milczą. Może ze wstydu? Nie dziwię się. Na ich miejscu spaliłbym się ze wsytdu, zawodząc ponad 2000 graczy, którzy im wierzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:21, nazgul47 napisał:

Zastanawiam się, czemu tak profesionalna firma jak CDP, będąca głównym wydawcą gier w Polsce,
nie odpowiada na taka ilość skarg i żali.


Może dlatego że jest weekend i nie pracują? W poniedziałek może ktoś się odezwie, teraz pozostaje tylko czekać cierpliwie. Też nie dostałem jeszcze swojej drugiej części EK, też nie została jeszcze wysłana i problemu z tego nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego że nie pracują to chiałem zauważyć że "niebiescy" odpisywali na komentarze w innych tematach a żeby daleko nie szukać to np. w temacie o konkursie wiedźminskim dzis przed chwilą.Aha a np. w piątek i sobotę w temacie o Kolektywie.Tak więc jedyne wytłumaczenie to że nie ma ludzi z CDP odpowiedzialnych za EK bo reszta jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracownicy CDP nie wypowaiadją się tu od czasu dłuższego niż przerwa świąteczna. A nie chodzi mi tu o wysyłkę, bo po przekazaniu paczki zależy to już tylko od kuriera. Poza tym, wkurzający jest sam fakt. Płaciłem za całość, nie za dwie części. A mogłem poczekać 4 dni, kupiłbym sobie w Empkiu lub MM i miałbym od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO jest info które w pewnym stoniu dotyczy tez was tzn ci co zamówili poczta i poczta będą mieli dosyłane a to wszytko pewnie przez glupie ptaszki i bzdurne przepisy zielonych ...

Informujemy, że od 1 listopada br. przesyłki priorytetowe dostarczone do urzędów pocztowych po godzinie 15.00 w całym kraju będą traktowane jako nadane w dniu następnym.
Oznacza to, że osoby, którze mieszkają w miastach wojewódzkich, będą musieli nadać przesyłki priorytetowe przynajmniej o 2 godziny wcześniej niż do tej pory, a z miast powiatowych - o godzinę wcześniej.
Zmiana wiąże się z wprowadzonym przez Ministerstwo Środowiska zakazem startów i lądowań samolotów między godziną 23.00 a 5.00. Poczta Polska wykorzystuje połączenia lotnicze w systemie doręczania przesyłek priorytetowych.
Do końca października "graniczne" godziny nadawania przesyłek priorytetowych pozostaną niezmienione (miasta wojewódzkie do godziny 17.00, miasta powiatowe do 16.00, pozostałe miejscowości do 15.00). Szczegółowych informacji na temat zmiany udzielają pracownicy urzędów pocztowych.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze nie napisales ze to przez zmiane czasu z letniego na zimowy.
Tylko ze to chyba firma kurierska rozwozi.A ten komunikat zostal wysmiany kilka dni temu w gazetach jako bzdurny pomysl Poczty Polskiej a nie Min.Srodowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można głosować portfelami ;) Zapewne większość oszukanych ludzi tak zrobi bo co innego zostaje? Bluzganie na cdp? A co to da oni i tak maja nas w rzyci. "Zapłacili, niech czekają. A jutro wyślemy kolejny tysiąc EK to MM,Saturna,EMPiKu." Już bardziej opłaca się ufać politykom niż temu zlepkowi niekompetencji i nieprofesjonalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:05, tristan27 napisał:

ehh już byście przestali biadolić, bo jak widać nikogo z firmy to nie interesuje, za jakiś
czas odepną temat i sprawa wycichnie.
ważniejsze od gadania są czyny, dlatego namawiam do zaprzestania zakupów (chociaż na jakiś
czas) lub odwołania zamówień - może odczują jakąś różnicę i wtedy będziemy mogli ogłosić zwycięstwo
nad żałosną polityką cdp


Popieram w 100 procentach. Czuje się oszukany i ignorowany. Skoro nie potrafią stanąć na wysokości zadania przerzucam się na wirtusa, a ich (gramu) wszelkie preordery itp. mam w rzyci :)

EDIT: Oczywiście straciłem też zaufanie do CDP jako firmy, ale to ich chyba nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie dwie rzeczy:
primo, że mogłem kupić EK gdzie indziej i wyszłoby mnie bez stresu, ba, mogłem kupić takie EP z Bestiariuszem w MM (super zagrywka ze strony CDP :/ Zwłaszcza dla tych, którzy zamówili EP w preorderze)
secundo, fajnie, że zdążę przejść grę, zanim dostanę dodatki! I gdzie tutaj ten hype, ta radość z otrzymania gry z dodatkami, wielkiego pudła, itd.? Ha, gratyfikacja! Zniżka w Wiedźmińskim sklepiku! No bez kitu :/.
W ogóle to jestem mocno zawiedziony i ostatni raz cokolwiek kupię w waszym sklepie. Od samego początku, gdy gram.pl zaczął być zamieszany w Wiedźmina zawodzi. Cóż, przykro mi to powiedzieć ale najwyraźniej jesteście jakąś zgrają nieudaczników, nie wiem, ale na to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jutro sie nic nie wyjaśni trzeba będzie zacząć załatwiać sprawę przez Federację Konsumenta, bo 2 tyg bez żadnej konkretnej odp to "lekka" przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że ten niebieski z konkursu i kolektywu to jedna i ta sama osoba. No i sam widzisz, że zajmuje się stronami gramu. Tak więc to raczej większości nie ma, m.in. pracowników sklepu, od których to możnaby się czegoś dowiedzieć.

nazgul47
>Pracownicy CDP nie wypowaiadją się tu od czasu dłuższego niż przerwa świąteczna.

Ale wypowiadali się wcześniej, wyjaśniali wszystko przepraszali. Mnie to wystarczy. Nie wiem jeszcze jakich informacji od nich oczekujesz.

>Płaciłem za całość, nie za dwie części. A mogłem poczekać 4 dni, kupiłbym sobie w Empkiu lub MM i miałbym od razu.

Mogłeś i to był tylko i wyłącznie Twój wybór, nikt Ciebie do niego nie zmuszał. A w życiu tak już jest, że nie wszystko idzie po naszej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować