Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2007 o 17:40, Ciachoo666 napisał:

> /tniemy dzieci, tniemy, szybciej/
Nie z Artbookiem, tylko z Bestiariuszem, i poligrafię miałby czerno-białą oraz brak rękawa.


Być może. Knigi nie widziałem, jedynie ową siateczkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 13:34, Viper napisał:

Dziennik kapitański, data gwiezdna 05/11/07, godzina 13:37.
Paczka nie została jeszcze wysłana,zamówienie cały czas jest "wstrzymane".
Ciekawe czy na gwiazdkę ją dostane (wątpię)...
Dzięki wszystkim z działu wysylek no i oczywiście mojej już NIE ulubionej firmie CDP (żeby
wam tak Wiedźmin w d***e ugrzązł).
Koniec dziennika.

CDP, byle tak "dalej". Teraz to sobie pojechaliście po reputacji, chowanie głowy w pasek, tylko pogorszy wasz wizerunek. Nie potraficie nam tego odpowiednio wynagrodzić, nie liczcie, że po takim zagraniu ludzie zapomną ten manewr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-ciach-
Stary ja zamówiłem EK w pre-orderze i nie doszła nawet gra... nic muszę czekać na nowe zamówienie bo tamto zamówienie mi po prostu anulowali nawet mnie o tym nie informując....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 17:39, Paladynka napisał:

BTW Rozpracowałam te NN przy numerach naszych zamówień: Nadanie (bliżej) Nieokreślone
;P


Oby tylko nie okazało się , że to rozszyfrowanie jest zbyt optymistyczne , a w rzeczywistości skrót oznacza Nadanie Niemożliwe.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

złożone Wt, 30.10.2007, pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 6 listopada 2007
Oby to się okazało prawdą nareszcie jakaś zmiana. Paczko pakuj się szybciej i przybywaj. Sprawdzilo się powiedzenie "Czekajcie i nie traćće nadziei" (przynajmniej mam taką nadzieję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli reszta EK „Wiedźmina” zostanie wysłana 6 listopada br. a kiedy otrzymam "kod" na zniżkę 50 procentowa do sklepiku "Wiedźmina"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 18:09, Lord Ariel napisał:

złożone Wt, 30.10.2007, pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 6 listopada
2007
Oby to się okazało prawdą nareszcie jakaś zmiana. Paczko pakuj się szybciej i przybywaj. Sprawdzilo
się powiedzenie "Czekajcie i nie traćće nadziei" (przynajmniej mam taką nadzieję)


Jaki masz nr przesyłki?? pytanie retoryczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 18:09, strajker napisał:

Czyli reszta EK „Wiedźmina” zostanie wysłana 6 listopada br. a kiedy otrzymam "kod"
na zniżkę 50 procentowa do sklepiku "Wiedźmina"?


Jak przyjdzie reszta staffu z EK ;/ choc zdaje mi sie ze i na to (znizki) przyjdzie nam czekac kolejne tygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 LISTOPADA - czy to jest dwa dni przed premierą ? No jeśli tak to jestem bardzo szczęśliwy :) i w ogóle na CDP można polegać i nawet trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:19, hagen321 napisał:

mnie mówili że we wtorek albo środe otrzymam dodatki zresztą mi dzisiaj wysyłaja musisz mieć
jakis odległy numer.


Po pierwsze mam numer 1021
Po drugie nie podawałem jej żadnych danych, powiedziała, że dodatki są jeszcze w produkcji i codziennie tylko część wysyłają i powinienem się spodziewać reszty do przyszłego poniedziałku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 18:16, Morfieusz napisał:

Jak przyjdzie reszta staffu z EK ;/ choc zdaje mi sie ze i na to (znizki) przyjdzie nam czekac
kolejne tygodnie :P


Jak nie tym razem miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:25, rafsum napisał:

* dożywotnia gwarancja – całkowity ewenement na skalę światową; jako pierwsi wprowadzamy
gwarancję na nośniki, na których znajdują się nasze gry; gwarancja obowiązywać będzie przez
cały okres życia produktu (jego dostępności w sprzedaży w różnych edycjach)

Mogą sobie wsadzić gwarancję typu "do czasu dostępności" - to kolejne mijanie się z prawdą, gwarancja dożywotnia to taka, jak w scyzorykach szwajcarskich, dopóki firma istnieje, dopóty wadliwy towar wymienia - na dodatek dowodem zakupu jest sam produkt!

Dnia 05.11.2007 o 16:25, rafsum napisał:

* sklep internetowy – po 22 września w każdym pudełku z pecetową grą CD Projekt znajdą
się Wirtualne Pieniądze, za które będzie można kupować gry w nowym, internetowym sklepie CD
Projekt!

Tja.... pic na wodę fotomontaż.

Dnia 05.11.2007 o 16:25, rafsum napisał:

Ja wiem czy rewolucyjny -taki by naciągnąć klientów,i traktować ich jak jak obecnie traktuje.

Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jaaa....swieto narodowe :) Nie dosc ze kaczor przestal byc premierem to jeszcze maja mi jutro wyslac dodatki z EK... nic tylko sie upic ...i zapomniec o dwoch tygodniach nerwow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 11:45, SwenG napisał:

> Dokładnie.Zawarliśmy ze sprzedawcą umowę , której warunki wypełniliśmy.Druga strona tego nie
> zrobiła i nawet nie wyjaśniła nam , kiedy dokładnie to się stanie.I w ten oto sposób sklep
> gram.pl traci wiarygodność i dobrą opinię.Już mi się nawet ostrzejszych opinii , na które zresztą
> sprzedawca zasłużył , pisać nie chce.

Dnia 05.11.2007 o 11:45, SwenG napisał:

Nie trzeba nic pisać. Ja już wcześniej napisałem, że swoje niezadowolenie wyrażę portfelem
i na tym się skończy mój "protest".


Dokładnie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 17:57, KrzychW napisał:

> BTW Rozpracowałam te NN przy numerach naszych zamówień: Nadanie (bliżej) Nieokreślone

> ;P

Oby tylko nie okazało się , że to rozszyfrowanie jest zbyt optymistyczne , a w rzeczywistości
skrót oznacza Nadanie Niemożliwe.:-(

Wolę moją wersję, ale upierać się nie będę, bo nadal mam wstrzymaną wysyłkę :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 14:57, karolj napisał:

> Może by się ktoś z niebieskich odezwał wreszcie przedtem mieli usprawiedliwienie że długi weekend
> a teraz niby dlaczego nie mogą napisać co w wysyłką EK

No coś Ty, teraz będą wywiady , autografy itp

Przed następną premierą "wielką" nie omieszkam przypomnieć, jak CDP wywiązuje się ze swoich obietnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:08, grzesioo napisał:

> A jeśli nie będą no to cóż... sklep i DOK całkowicie
> stracą jakiekolwiek poparcie ze strony kupujących tu EK ;)
Heh, dla mnie już instytucja pod tytułem "sklep gram.pl" nie istnieje.
Dziękuję bardzo, przerzucam się na Allegro...

Forma nie zmienia faktu, że i tak zarabiają.
Ja ogólnie nakładam embargo na produkty wydane przez CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:47, SwenG napisał:

Rotfl, wyczytane na golu:
"Dlaczego Wiedźmin walczy na przez pierwsze rozdziały jednym mieczem? Bo drugi zamówił w edycji
kolekcjonerskiej w CDP."

Dobre :D Chyba zacytuję to jutro w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym momencie w dupie mam juz te cale pieprzenie i jakies zasady. nawet nie mam juz sily cenzurowac posta. tylko sie qrwa pytam: GDZIE SA MOJE DODATKI? TO JEST PO PROSTU KPINA, ZENADA I TOTALNE OLEWANIE KLIENTA. CALY CZAS MAM ZAPIS WSTRZYMANA. SZLAG MNIE JUZ TRAFIA, A CO WIECEJ, PEWNI BYC MOZECIE ZE JUZ W WASZYM SKLEPIE NIC NIE KUPIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować