Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Ja już nie wiem co teraz myśleć. Mam totalny mętlik. Miałem nadzieję że ta 2 przesyłka z resztą EK będzie u mnie najpóźniej jutro. Od czwartku mam być w pracy w Niemczech. Już łącznie z jutremto 3 dni olałem i okłamałem szefa że muszę zostać w domu. Pytałem całą rodzinę jaka mieszka w promieniu 10km ode mnie czy ktoś może odebrać mi paczkę ale raczej nikt nie może chyba że wieczorem i to w konkretny termin a ja nie wiem jaki to będzie dzień. Co będzie jak nie odbiorę reszty. To przecież nie moja wina ta cała sytuacja. Odkąd dostałem 1-szą paczkę na bieżąco śledzę forum i stronę gram.pl. Już mam dość!! !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:51, Bashu napisał:

:D Idealnie byloby, gdyby naprawde wkurzyli wszystkich. Wtedy wpadlbys do nich po Wiedzmina
2 z czysta DVD-R''ka :D


Obawiam się, że zrozumienie tego żartu przekracza moje możliwości. Mógłbyś rozszerzyć/wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2007 o 20:02, Tuddrussel napisał:

Wyraźnie zostało napisane, wysyłka odbywa się partiami i nie wszystkie przesyłki zostaną nadane

w dniu dzisiejszym.


Dżizas, to trzeba było zacząć partiami wysyłać kompletne EK juz przed premierą, jak mieliście ich 300szt, zawsze o 300 pacjentów mniej .... zaczynaja mi nerwy puszczać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:53, Mistic napisał:

Obawiam się, że zrozumienie tego żartu przekracza moje możliwości. Mógłbyś rozszerzyć/wyjaśnić?


Jesli wkurzyliby naprawde wszystkich, to nie bedzie potrzeby robienia wielkich wydan, przy ktorych moga cos zawalic :) Po prostu zostaniesz jedyny i dasz znac, czy bierzecz gre,czy nie. Jesli bierzesz, to Ci nagraja i wsiechno.

Tak BTW, to mozliwe, ze to nie bylo smieszne :) Dzisiaj niekoniecznie przebywam w tej samej rzeczywistosci, co reszta planety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:53, Mistic napisał:

> :D Idealnie byloby, gdyby naprawde wkurzyli wszystkich. Wtedy wpadlbys do nich po Wiedzmina

> 2 z czysta DVD-R''ka :D

Obawiam się, że zrozumienie tego żartu przekracza moje możliwości. Mógłbyś rozszerzyć/wyjaśnić?

nie ty jeden nie mozesz go skumac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytam jeszcze raz. Czy jeżeli zamówiłem dwie EK wiedzmina, a w moich zamówieniach mam zamówienie na tylko jedną paczkę z dodatkami, to jest to zwyczajne niedopatrzenie, czy jest szansa na to że nie dostanę dodatków do jednaj z moich EK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2007 o 21:56, Bashu napisał:

Jesli wkurzyliby naprawde wszystkich, to nie bedzie potrzeby robienia wielkich wydan, przy
ktorych moga cos zawalic :) Po prostu zostaniesz jedyny i dasz znac, czy bierzecz gre,czy nie.
Jesli bierzesz, to Ci nagraja i wsiechno.

Tak BTW, to mozliwe, ze to nie bylo smieszne :) Dzisiaj niekoniecznie przebywam w tej samej
rzeczywistosci, co reszta planety :D


ty ale masz cięty dowcip. Powiedz szczeże ile czasu zajeło ci wymyslenie go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:57, donaan napisał:

Mam pytanie, czy jest jakakolwiek szansa że otrzymamy ek przed świętami ? bo jak znać życie
to nie ;]


Cóż. Prosimy o sprecyzowanie. Przed którymi świętami? ;-)
Raczej przed 1 listopada nie. Niestety bo akurat mam teraz pełno wolnego i bez problemu wziął paczkę od kuriera ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:57, donaan napisał:

Mam pytanie, czy jest jakakolwiek szansa że otrzymamy ek przed świętami ? bo jak znać życie
to nie ;]

Szczeże w to wątpie pewnie bedziesz miał koło środy ale przyszłej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:59, scooby01 napisał:

Ale wychodzi na to, że wysłanie samej gry (zgodnie z zasadami preordera) było jednak dobrym
pomysłem.
Przynajmniej można grać czekając na dodatki.


ja akurat nie moge :(, za slaba karte mam, pojutrze mam 18-stke to nazajutrz kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:56, Bashu napisał:

Tak BTW, to mozliwe, ze to nie bylo smieszne :) Dzisiaj niekoniecznie przebywam w tej samej
rzeczywistosci, co reszta planety :D


Coś w stylu Pratchetta. Nie rykniesz śmiechem, a zaledwie się usmiechniesz :-)

I BTW. też mam totalny odlot, za dużo zajęć, za mało świężego powietrza i urwanie głowy. Dosłownie, bądź w przenośni.

I tak swoją droga jeszcze bo brak poczucia humoru niektórych drewniaków zwanych moderatorami, jest tutaj powszechnie znany. Mam nadzieję, że żartu Bashu nie uznacie za nakłanianie do piractwa. Przynajmniej nie ty Rzezimie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:56, konki69 napisał:

> > :D Idealnie byloby, gdyby naprawde wkurzyli wszystkich. Wtedy wpadlbys do nich po
Wiedzmina
>
> > 2 z czysta DVD-R''ka :D
>
> Obawiam się, że zrozumienie tego żartu przekracza moje możliwości. Mógłbyś rozszerzyć/wyjaśnić?

>
nie ty jeden nie mozesz go skumac


Chodzi o to, że gdyby wkurzyli wszystkich tymi problemami z wysyłką Wiedźmina, nie zrobiliby go z powodu braku budżetu(!) i Mistic musiałby sam go wypalić u nich(!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:59, scooby01 napisał:

Ale wychodzi na to, że wysłanie samej gry (zgodnie z zasadami preordera) było jednak dobrym
pomysłem.
Przynajmniej można grać czekając na dodatki.


Zgadzam sie z tobą ci co zapłacili 200zł(w tym ja) napewno dostaną resztek ek a nie dodatki sie liczą tylko gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 22:04, konki69 napisał:

Rok 2012:

Gram.pl powiadamia o ostatecznym terminie wysłania dodatków do EK Wiedźmina tuż przed końcem
świata :)

Czyżbyś nie wierzył w EURO 2012?
Oczywiście, że będzie, ale nie w Polsce XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 22:07, IzKaDeXteR napisał:

Najpierw znajdź w słowniku znaczenie słowa obrażać, następnie przykład w mojej wypowiedzi takiego
zachowania.

W zasadzie, to mógłbym wstawić tu całą Twoją wypowiedź. Jak już chcesz uczyć kogoś polskiego, to lepiej spójrz na swoje zdania. Gramatyka i składnia kuleją.

Dnia 29.10.2007 o 22:07, IzKaDeXteR napisał:

Nie mam zwyczaju nosić gotówki, co wtedy mądralo?

Nic. Ile razy mam Ci tłumaczyć, że nie nikt Cię nie zmusza do płacenia przy odbiorze, lub przelewem - to Twój wybór.

Dnia 29.10.2007 o 22:07, IzKaDeXteR napisał:

Zapewniam Cię że jest powód dlaczego oferowane jest tak wiele form zapłaty

Chyba przeczysz sam sobie. Najpierw twierdzisz, że ktoś kazał płacić wcześniej, a teraz piszesz, że jest wiele form zapłaty.

Dnia 29.10.2007 o 22:07, IzKaDeXteR napisał:

Wow plakat i naklejka którą nakleisz sobie na piórnik :P Widocznie jest szczęściarzem, bo są
ludzie którzy zamawiali nieomal 6 godzin

Może chcesz Maybacha? Plakat też kosztuje (szczególnie w takim formacie). Zauważ, że koszt wysyłki pokrywa CDP, a cena plakatu jest wliczona w cenę EK. Co do naklejki, to nakleję ją sobie na jakiś podręcznik (piórnika nie używam), a z resztą to moja sprawa.

Dnia 29.10.2007 o 22:07, IzKaDeXteR napisał:

Są klienci do który przesyłki również płatne przy odbiorze nie dotarły przed premierą

Rozumiem, ale co to ma wspólnego z kasą? Skoro nie dostali gry, to pieniędzy też nie wydali.

Dnia 29.10.2007 o 22:07, IzKaDeXteR napisał:

Wczytaj sięw forum, miały być dwie: 1 za walnięty serwery podczas preorderu ; 2 za opóźnienie
w kolekcjonowaniu gry itp

Miały być dwa, a nie:
1. za padnięty serwer,
2. dla tych, którzy zapłacili wcześniej,
3. za problemy techniczne i opóźnienia,
4. za wysyłanie EK w kawałkach.
Razem wyszło mi aż cztery, czyli dwa razy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 22:07, pitors89 napisał:

> Rok 2012:
>
> Gram.pl powiadamia o ostatecznym terminie wysłania dodatków do EK Wiedźmina tuż przed
końcem
> świata :)
Czyżbyś nie wierzył w EURO 2012?
Oczywiście, że będzie, ale nie w Polsce XD


może jedak Polska będzie przygotowana do zorganizowania EURO 2012 ale moze jej sie nie udac przez ten koniec świata :), ale na twoje zadane pytanie odpowiadam "Tak, wierzę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować