Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

A ja jestem "cfaniak" i sobie wysłałem meila z zapytaniem kiedy to dostanę w moje ręce resztę EK.Odpowiedź o dziwo dostałem bardzo szybko, niestety reszta nie była aż tak optymistyczna.Odpowiedź brzmiała:

"Na dzień dzisiejszy trudno, niestety określić konkretną datę
sfinalizownia
doręczenia wszystkich przesyłek."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam "oficjalny post z CD Projekt i zaczynam się zastanawiać czy w przyszłości warto będzie tak walczyć o jakąkolwiek grę oferowaną jako EK w pre-order''ze .
Ja walczyłem o "Wiedźmina" przez 2 m-ce . Gdy dostałem w końcu potwierdzenia , że "Go" mam to byłem ucieszony jak murzyn z gwizdka .
Czekam na dzień "x" ......i kicha .
Z pianą na ustach przeczytałem , przeprosiny ze strony CD no i czekam. Dzisiaj wieczorem czytam kolejny odcinek serialu pt "przepraszam ale to nie my to inni, my tylko podejmujemy "decyzje" , lepsze dla ogółu ( pytanie jakiego) . Osobiście myślę, że jest to pierwsza i ostatnia taka wpadka ze strony CD . I mam nadzieję ,że przed końcem roku (kiedy wszystkie sieci sklepów zostaną już obsłużone i dopieszczone ) dostanę resztę EK"Wiedźmina" - bo teraz mam wydanie warte 89.00 pln za , które zapłaciłem 199 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 22:17, Gall historyk napisał:

A ja jestem "cfaniak" i sobie wysłałem meila z zapytaniem kiedy to dostanę w moje ręce resztę
EK.Odpowiedź o dziwo dostałem bardzo szybko, niestety reszta nie była aż tak optymistyczna.Odpowiedź
brzmiała:

"Na dzień dzisiejszy trudno, niestety określić konkretną datę
sfinalizownia
doręczenia wszystkich przesyłek."

moze chcieli zebys czytal tego maila pozytywnie nastawiony dlatego tak szybko odpisali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zagadnienie do czedepe - czemu mnie chlastacie po twarzy? niechce juz. mialy byc gratyfikacjo.
czekałem czekałem, na to gratyfikacjo, za to ze tak sie nerwow najodlem przy tym zamowieniu wiedzmina. czekalem. patrze. "o jest nius na gram.pl! fajosko!" otwieram niusa i co?

CHLAAAAASTTTTTT

znow normalnie oberwalem pyta po twarzy. czedepe! ja juz nie chce! nie chce juz! prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:56, PioMrex napisał:

> Fakt czwarty: Nie do przecenienia codzienna, kilkunastogodzinna obecnośc na forum wielu
niebieskich
> (wwszystkim dziękuję za prywatny czas nam poświęcony) spokojnie próbujących wszystko,
wszystkim
> wyjasniać (Sol - mistrzostwo świata w studzeniu atmosfery i tonowaniu nastrojów - serio!
:)
To powinno być rutyną.

Pozostałe punkty pozostawię bez komentarza - kazdy ma prawo do własnej oceny :), choć co do Spiskowej teorii Dziejów nigdy przekonania nie miałem...;), ale tu chciałbym Ci przypomnieć, że z tą rutyną to nie tak. CDP nie równa się Niebieski. Niebieski ma swoje godziny pracy, obowiązki w ramach tych godzin i całą reszte może miec w głębokim poważaniu. Zauważ, że ogromna ilość Niebieskich poświęca swój własny, prywatny czas na rozwiązanie całej tej sytuacji, udzielanie w kółko tych samych odpowiedzi kolejnym niezadowolonym (słusznie zresztą niezadowolonym ;p), pakowaniem przesyłek do późna w nocy itd. Ja chciałem Tobie i innym na tym forum zwrócic tylko uwage, że... wcale nie muszą tego robic :). Oni chcą. Uważam, że za to należy Im się szacunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra kilka uwag:
- rekompensata za szkody moralne - tzw gratyfikacja -> w formie wydania dodatkowej kasy w sklepie.... no bez jaj xD zeby dostac rewarda za wytrwalosc w tym wszystkim, to mi jeszcze kaza placic.... no po prostu wyjeee............ ( co nie zmienia faktu ze i tak chce skorzana podkladke xD )
- po drugie -> wysylka partiami, to mi sie coraz mniej podoba. jest przed 23, status przesylki mi sie nie zmienia, czy to oznacza ze moja ek nie zalapala sie na pierwsza partie? i z jakiej racji mam czekac kolejny tydzien? nie bylo problemu z wysylaniem ilustysiecy (chyba) podstawek przed premiere - nie wliczam w to cyrkow w masterlinku - a jest problem z wyslaniem ~3k egz dodatkow do ek.... no to juz sa wogole jakies jaja -.-

to takie moje osobiste refleksje... i powiem szczerze, ze kazde kolene newsy dotyczace mojej ek, zaczynaja mnie juz irytowac -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 22:49, Ashriel napisał:

dobra kilka uwag:
- rekompensata za szkody moralne - tzw gratyfikacja -> w formie wydania dodatkowej
kasy w sklepie.... no bez jaj xD

ja tam mam jajca z tego co oni wyprawiaja

Dnia 30.10.2007 o 22:49, Ashriel napisał:

- po drugie -> wysylka partiami, to mi sie coraz mniej podoba. jest przed 23, status przesylki
mi sie nie zmienia, czy to oznacza ze moja ek nie zalapala sie na pierwsza partie? i z jakiej
racji mam czekac kolejny tydzien? nie bylo problemu z wysylaniem ilustysiecy (chyba) podstawek
przed premiere - nie wliczam w to cyrkow w masterlinku - a jest problem z wyslaniem ~3k egz
dodatkow do ek.... no to juz sa wogole jakies jaja -.-

to w koncu sa te jaja czy nie ma?

Dnia 30.10.2007 o 22:49, Ashriel napisał:

to takie moje osobiste refleksje... i powiem szczerze, ze kazde kolene newsy dotyczace mojej
ek, zaczynaja mnie juz irytowac -.-

zaprawde juz wiele razy mowilem ze czedepe nas chlasta po twarzy. i to nie ma znaczenia juz czy z jajami czy bez. wazne ze obrywamy pyta co chwila. a to edycja fajoska w sklepie nie dla mnie, a to gratyfikacjo. ja dluze nie wytrzymam tego nerwowo. zaprawde powiadam wam, ze pekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie sobie spokój, niebiescy byli cały dzień i co? Dużo na tym zyskaliście? Jak dla mnie to mydlili oczy i pletli co im ślina na język przyniosła. Szkoda energii i czasu... .Oni was (tudzież mnie, bo na swoje pytanie zadane dawno, dawno temu, do dziś nie dostałem odpowiedzi "oficjalnej"... ><) albo olewają albo mają tam taki chaos i dezinformacje, że po prostu nie wiedzą co powiedzieć albo i nie mogą nic powiedzieć. Sami wybierzcie która wam opcja najbardziej odpowiada.

Lepiej po prostu uzbroić się w cierpliwość albo mówiąc inaczej olać całą tą sprawę imo i co najwyżej wpadać tylko by sprawdzić czy już coś wiadomo. Naprawdę szkoda zdrowia...

Przez całą tą sprawę z EK mam wiedźmina po uszy, nawet już na niego patrzeć nie mogę... Niech po prostu CDP wreszcie wyśle te dodatki albo odda kasę, tylko tyle albo aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 22:53, harryslaughter napisał:

zaprawde juz wiele razy mowilem ze czedepe nas chlasta po twarzy. i to nie ma znaczenia juz
czy z jajami czy bez. wazne ze obrywamy pyta co chwila. a to edycja fajoska w sklepie nie dla
mnie, a to gratyfikacjo. ja dluze nie wytrzymam tego nerwowo. zaprawde powiadam wam, ze pekne.


Szkoda nerwów. Popatrz na pozytyw - wiesz gdzie nie zamawiać EK i na co brać na przyszłość poprawkę ;-) Człowiek się uczy na błędach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:44, grzesioo napisał:

> Źle może dla nich się to skończyć. Stracą klientów. A napewno sklep gram.pl straci najwięcej.

Ale krótkofalowe skutki tej niby-rekompensaty i tak są dla firmy CDP korzystne.
Spójrzcie z tej storny. Nas tu szlag trafia przed monitorami, chcemy, żeby nas wreszcie poważnie
traktowano, oni to olewają i udają, że nikogo nie ma w domu. Bo wiedzą, że jak ta burza przejdzie,
to tak czy owak na sklep.gram.pl wejdziemy, klikniemy na dział z gadżetami wiedźmińskimi i
kupimy co nieco, żeby chcociaż tę marną rekompensatę jakoś wykorzystać... A że oni ceny wywindowali,
to na plus będą znaczny.

W moim przypadku się przeliczą, mogą porównać ilość zmówień przed embargiem a po tym jak nałożyłem je, dla mnie żaden problem zrezygnować z gier wydawanych przez CDP, nie muszę w nie grać, generalnie w gry praktycznie nie gram, bardziej kolekcjonuję w celach muzealnych.
Jeżeli poprzestaną na takiej rekompensacie to na mnie niech nie liczą. Jak już napisałem brak informacji wyjaśniającej = jutro zamówienie u konkurencji, z którym zwlekałem. Przynajmniej nie konkurencja jest bardziej honorowa, już kilka razy zostałem mile zaskoczony. A CDP jak chce niech się dalej cofa, może ktoś raczy ich kiedyś przejąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 23:08, Krondar napisał:

poprawkę ;-) Człowiek się uczy na błędach ;)

aha. wiec mam sprawe dla moldera i jego rudej kolezanki. w czedepe nie pracują ludzie!

a co do nerwow, to sobie juz ziolek zaparzylem. mama mowi ze so fajoskie, jak czlowiek sie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 23:10, PioMrex napisał:

W moim przypadku się przeliczą, mogą porównać ilość zmówień przed embargiem a po tym jak nałożyłem
je, dla mnie żaden problem zrezygnować z gier wydawanych przez CDP, nie muszę w nie grać, generalnie
w gry praktycznie nie gram, bardziej kolekcjonuję w celach muzealnych.
Jeżeli poprzestaną na takiej rekompensacie to na mnie niech nie liczą. Jak już napisałem brak
informacji wyjaśniającej = jutro zamówienie u konkurencji, z którym zwlekałem. Przynajmniej
nie konkurencja jest bardziej honorowa, już kilka razy zostałem mile zaskoczony. A CDP jak
chce niech się dalej cofa, może ktoś raczy ich kiedyś przejąć...


Ile osób przestanie zamawiać? Nawet jeśli 3000 strzelą focha, to jest raczej igła w stogu siana ;) Taki dopuszczalny błąd po przecinku ;) Już widzę ten stres pana Michała Kicińskiego, który liczy straty bo grupa wkurzonych osób strzeli mu jak to ująłeś ''embargo'' ;) Proponuje zejść na ziemię. Ktoś zauważył lukę na niezły biznes... wsio ;)
A Twój Artbook czy tam bestiariusz trafił do MM w ramach lepszej umowy ;) MM pewnie wzięło dużo więcej, ale kosztem edycji specjalnej ;) Proste? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 23:07, Smash-PL napisał:

Niech po prostu CDP wreszcie wyśle te dodatki albo odda kasę, tylko tyle albo aż tyle.

Alez wystarczy tylko napisac maila o rezygnacji z zakupu i odesłać to co przysłali (NA KOSZT CDP :) - powtarzam to juz chyba z 5 raz w różnych wątkach :) Tylko tyle i az tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 23:15, Krondar napisał:

Ile osób przestanie zamawiać? Nawet jeśli 3000 strzelą focha, to jest raczej igła w stogu siana
;) Taki dopuszczalny błąd po przecinku ;) Już widzę ten stres pana Michała Kicińskiego, który
liczy straty bo grupa wkurzonych osób strzeli mu jak to ująłeś ''embargo'' ;) Proponuje zejść
na ziemię. Ktoś zauważył lukę na niezły biznes... wsio ;)
A Twój Artbook czy tam bestiariusz trafił do MM w ramach lepszej umowy ;) MM pewnie wzięło
dużo więcej, ale kosztem edycji specjalnej ;) Proste? ;)

pan michal jest wielkim gentelmane wiec napewno na pierwszym miejscu stoi dla neigo dobro gracza. mowi w wywiadach fajoskie rzeczy i ja mu wierze. zawsze mu wierze. on jest madry i dzieki niemu mam gre z gerardem. on jest dobry. on rozwiaze kazda sprawe najlepiej jak potrafi. dla niego liczo sie jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 22:08, Krakers15 napisał:

Może chcesz Maybacha? Plakat też kosztuje (szczególnie w takim formacie). Zauważ, że koszt
wysyłki pokrywa CDP, a cena plakatu jest wliczona w cenę EK. Co do naklejki, to nakleję ją
sobie na jakiś podręcznik (piórnika nie używam), a z resztą to moja sprawa.

Plakat jest niepraktyczny. Mogą mi nie przysyłać wogóle plakatu i naklejek (co ja mam niby z taką makulaturą zrobić?), zamiast tego wolę torbę płócienną. Trzeba nauczyć się szanować każdego klienta.

Dnia 30.10.2007 o 22:08, Krakers15 napisał:

> Wczytaj sięw forum, miały być dwie: 1 za walnięty serwery podczas preorderu ; 2 za opóźnienie
> w kolekcjonowaniu gry itp
Miały być dwa, a nie:
1. za padnięty serwer,
2. dla tych, którzy zapłacili wcześniej,
3. za problemy techniczne i opóźnienia,
4. za wysyłanie EK w kawałkach.
Razem wyszło mi aż cztery, czyli dwa razy więcej.

1 tak, 3 i 4 to razem, co do 2. to nie wszyscy, a punkty 1,(3+4) dotyczą wszystkich z EK. więc są dwa powody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 23:17, axe1971 napisał:

> Niech po prostu CDP wreszcie wyśle te dodatki albo odda kasę, tylko tyle albo aż tyle.

Alez wystarczy tylko napisac maila o rezygnacji z zakupu i odesłać to co przysłali (NA KOSZT
CDP :) - powtarzam to juz chyba z 5 raz w różnych wątkach :) Tylko tyle i az tyle ;)


To jest fajowskie (jak mówi pewien sfazowany gramowy towarzysz) tylko, że na email z zapytaniem o możliwość zwrotu wiedźmina i oddanie kasy (spowodowanego nie smaczną sytuacją z nieunikalnością EK itp.) czekam już od dwóch dni na odpowiedź. Jeśli zrobił bym tak jak sugerujesz to zapewne został bym bez gry, bez kasy i bez jakiejkolwiek odpowiedzi... ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 23:17, axe1971 napisał:

> Niech po prostu CDP wreszcie wyśle te dodatki albo odda kasę, tylko tyle albo aż tyle.

Alez wystarczy tylko napisac maila o rezygnacji z zakupu i odesłać to co przysłali (NA KOSZT
CDP :) - powtarzam to juz chyba z 5 raz w różnych wątkach :) Tylko tyle i az tyle ;)

A dlaczego ma niby zrezygnować z produktu, zwrot nie jest jedynym rozwiązaniem, to jest niepoważne traktowanie kontrahenta, oferować produkt w standardzie, który nie można zapewnić, i twierdzić zawsze można oddać kasę i "wszystko gra"! Nie właśnie nie gra. Ja, np., nie chcę kasy, chcę produkt i jakość obsługi jaka była oferowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 23:29, Smash-PL napisał:

To jest fajowskie (jak mówi pewien sfazowany gramowy towarzysz) tylko, że na email z zapytaniem
o możliwość zwrotu wiedźmina i oddanie kasy (spowodowanego nie smaczną sytuacją z nieunikalnością
EK itp.) czekam już od dwóch dni na odpowiedź. Jeśli zrobił bym tak jak sugerujesz to zapewne
został bym bez gry, bez kasy i bez jakiejkolwiek odpowiedzi... ><

Faktycznie, nieco sfazowany ;).
Nie wysyła sie maila z zapytaniem, a z informacją wymaganą Ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzona przez produkt niebezpieczny z dnia 2.03.2000r. (Dz.U. nr 22 z 2000 roku poz. 271 z późniejszymi zmianami).
I już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 23:31, PioMrex napisał:

A dlaczego ma niby zrezygnować z produktu, zwrot nie jest jedynym rozwiązaniem, to jest niepoważne
traktowanie kontrahenta, oferować produkt w standardzie, który nie można zapewnić, i twierdzić
zawsze można oddać kasę i "wszystko gra"! Nie właśnie nie gra. Ja, np., nie chcę kasy, chcę
produkt i jakość obsługi jaka była oferowana.

Ależ to jest jego wybór. czy wybiera zwrot pieniędzy i rezygnuje z produktu czy akceptuje zmianę warunków umowy (i czeka na resztę EK).
No, możesz dużo rzeczy chcieć ;) ale tak jest to uregulowane przez ustawę :)
Co do wszystkich innych zarzutów o niepoważnym traktowaniu kontrahenta, jakości obsługi itd. to zupełnie inna rzecz. Zgadzam się z Toba (i pewnie 99% osób również), że cała sytuacja jest wysoce "niefajoska" ;p, ale zauważ, że CDP robi więcej niż wymaga tego od niego prawo :).
Nie jest to z mojej strony wstep do dyskusji na temat: CDP jest be, czy ja mam to gdzieś i chcę to, to i to....
Ja po prostu stwierdzam fakty. Jeśli ktoś pyta czy może dostać kasę z powrotem - ja udzielam zgodnej z prawda odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować