Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 19:29, BioZ napisał:

> Tak jeszcze dodam dla tych co mówią, że dodatki nie są najważniejsze.
> Cóż ... danie główne bez dodatków i przypraw ?. Ja tam ziemniaki wolę posolone ;-)
Porównajmy to lepiej do pieczonej karkówki z surówką i frytkami - surówka pożywna, frytki pyszne,
ale głównie chodzi o mięso, nie?;]


Oczywiście. Tylko w tej karkówce jest masę przypraw. Usmaż sobie bez przypraw i soli... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:21, Tuddrussel napisał:

> > hm..no to ide ulepic figurke ;D ...
>
> Dobrej zabawy:P
>
> Ps. Przeczytaj jeszcze raz mojego posta, przecież dobrze napisałem:P ciii..:P
>
> No CDP jednak nie miało na myśli 18 dnia dzisiejszego:P

miało, po drodze jednak wystąpiła awaria. news będzie za chwilę.

taa za czyli za ile bo juz 15 min minelo ?? .... ;]
ahh ta niecierpliwosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:08, lisek93 napisał:

hm... o gramsjacie pomysle, pomysle ;D ...


No i jak ładnie szybko poszło;-) Jestem genialny:P

Kurka ciekawe co to będzie;-) Czy jakiś duperel czy coś takiego na prawdę fajnego skoro tak długo zwlekali..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:37, Hern napisał:

> > Tak jeszcze dodam dla tych co mówią, że dodatki nie są najważniejsze.
> > Cóż ... danie główne bez dodatków i przypraw ?. Ja tam ziemniaki wolę posolone ;-)

> Porównajmy to lepiej do pieczonej karkówki z surówką i frytkami - surówka pożywna, frytki
pyszne,
> ale głównie chodzi o mięso, nie?;]

Oczywiście. Tylko w tej karkówce jest masę przypraw. Usmaż sobie bez przypraw i soli... hehe


A teraz z tego wróćmy do porównania gra - dodatki;].
Dodatki tylko dodają radochy, ale gra jest najważniejsza i one na grywalność nie wpływają w żaden bezpośredni sposób;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Shinn

bo czas produkcji był większy niż przewidywano a założę się że jak przyjdzie ci taki bestiariusz i artbook to będziesz wiedział dlaczego się to tak opóźnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:38, BioZ napisał:

> > > Tak jeszcze dodam dla tych co mówią, że dodatki nie są najważniejsze.
> > > Cóż ... danie główne bez dodatków i przypraw ?. Ja tam ziemniaki wolę posolone
;-)
>
> > Porównajmy to lepiej do pieczonej karkówki z surówką i frytkami - surówka pożywna,
frytki
> pyszne,
> > ale głównie chodzi o mięso, nie?;]
>
> Oczywiście. Tylko w tej karkówce jest masę przypraw. Usmaż sobie bez przypraw i soli...
hehe

A teraz z tego wróćmy do porównania gra - dodatki;].
Dodatki tylko dodają radochy, ale gra jest najważniejsza i one na grywalność nie wpływają w
żaden bezpośredni sposób;].


Jakbym chciał bez dodatków to taką wersję bym zamówił, nieprawdaż ?
Umowa jest umową. Ja umów dotrzymuję. CDP nie. W dodatku mówiąc, że "się uczą" dalej se jaja robią.
Zastanawiam się, czego oni się uczą tak naprawdę ... jak jeszcze skuteczniej mamić klienta, czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wreszcie jest news... zniżka w sklepie... heh, domyslałem sie że będzie to coś w tym stylu bo do paczek już nic nie mogli dorzycić, bo już je nadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2007 o 19:38, BioZ napisał:

Dodatki tylko dodają radochy, ale gra jest najważniejsza i one na grywalność nie wpływają w
żaden bezpośredni sposób;].


Ale skoro wydałem dla nich 200 złotych, to chyba normalne, że zależy mi na wypełnieniu przez kontrahenta założeń w 100%. A póki co jest licho.

Swoją drogą trzy godziny spóźnienia "z powodu awarii"? To co, prąd w całej stol(n)icy wyłączyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:42, Hern napisał:

Jakbym chciał bez dodatków to taką wersję bym zamówił, nieprawdaż ?

Racja, racja, jako i ja. Ale kupujesz grę z dodatkami, a nie dodatki z grą, więc nie ma sensu tak się dręczyć, w końcu dojdą, a już możesz pykać od paru dni w to cudo;].

Dnia 30.10.2007 o 19:42, Hern napisał:

Umowa jest umową. Ja umów dotrzymuję. CDP nie.

Nigdy nie wiadomo kiedy najdzie Cię sytuacja że nie dotrzymasz i będziesz musiał się płaszyć - poznasz to uczucie.
Z nimi nie wiadomo. Napisał Tudd np. że teraz awaria była więc newsa nie dali. Można uwierzyć, nie trzeba, ale naprawdę nie wiemy ile roboty oni mają po drugiej stronie.
Choćby dla przykładu betatesty gier. Każdy se myśli ooo ja bym se potestował, bo grać i kasę za to mieć to czysty zysk, ale jak poszedłby do testów, gdzie musi 8 godzin dziennie grać na określone sposoby i jeszcze z tego tworzyć raporty, odechciałoby mu się. Dlatego proponuję stoicyzm;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co broniłem was, ale mam wątpliwości czy słusznie, jak widzicie jest, źle
stado żłych sciekłych klientów was bluzgają dzień i noc. a wam sie dalej zdażają potknięcia.
no ludziofie!!!!!!! coś z tym trza zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej ;D ten gramsajt relaxuje normalnie ;D ...
ok ciii... .skupiam się nad wyglądem stronki ;D

dla super evul fanów Srebrzystowłosego<lol> ;D :
na fotka.pl jest konkurs wiedzminski ;P ... do wygrania < o ile dobrze pamietam> EK Wiedzmin iii jakis sprzet do peceta< chyba monitor jakis ;D >

....

a newsa dalej ani widu ani slychu ;P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:35, Tuddrussel napisał:

kalendarzowo co najwyżej - w znaczeniu już po 1 listopada. Kolejność wysyłek nie jest zgodna
z numeracją tzn nie jest od numeru 1 do X.

I nic się nie uczycie,
1)miała być pełna prawda, a nie częściowa, nawet ta najgorsza (no to w sumie pomału wychodzi, pięknie miało być dziś wieczór a jest po 1 XI, na dal informacje są zbyt częściowe!),

2)miało być informowanie na czas i...

3)nie może być to za często informacja "wie ktoś inny, ale go nie ma teraz", "naradzamy się", itp.

4)info podałeś, na odczep bo atmosfera gęstniała wokół GRATYFIKACJI, i skutecznie obróciłeś temat w dyskusje nad terminami wysyłki - ponownie radzę nie stosować manipulacji na kliencie, jak Wy chcecie cokolwiek poprawić w relacjach z klientami jak wszystko szyte jest tak grubymi nićmi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/news_9Q7qH,8_Znizka_w_wiedzminskim_sklepiku_dla_pre_orderowcow_Wiedzmina.html
tylko to ? mam nadzieje ze jeszcze przynajmiej jeden news w tej sprawie sie pojawi... i na o czekalismy do 19:45 ? ;p znizka pewnie jednorazowa

czyli zeby gratyfikacje dostac od was trzeba cos do was kupic specow od marketingow macie dobrych nie ma bata ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy żeby dostać zadośćuczynienie to jeszcze musimy coś kupić? No co jak co, ale marketingowców macie świetnych...
No nic, mam nadzieję, że jeszcze jakiś news się dzisiaj pojawi ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować