Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Druga partia 8800 GT już wyprzedana

93 postów w tym temacie

szkoda że mam już 8800GTX ;) kupiłbym taką super kartę w przystępnej cenie, ale blisko rok temu nie było mowy nawet o 8800GT więc czekam na Nvidie 9xxx a później 10xxx itd. za kilka lat wymienię sobie na pewno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a i ja też tak myślę ze sprzeda sie lepiej G8800GT bo po aferze jaka miała miejsce z Crysisem to że karta Ati będzie miała znaczek ze jest kompatybilna z 10.1 to nie będzie miało już żadnego znaczenia tym bardziej że ten przedział cenowy i tak nie nadaje sie na granie w DX10... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:28, master962 napisał:

jakbyś nie wiedział PC już są lepsze do konsol :]


Chyba od PS2 i XBoxa. Może także od Wii. Ale tu nie chodzi o moc obliczeniową, a o jej odpowiednie wykorzystanie.
Weźmy najprostszy przykład: pierszego Xboxa. Na jego pokładzie siedzi Pentium III 733MHz z obciętym cachem, 64MB RAMu oraz GPU na tym samym chipsecie co GeForce 2. PC o takich parametrach swoje lata świetności przeżywał tak w okolicach roku 2001, zaś dwa latka później przestał spełniać minimalne wymagania gier. Xbox żył i miał się całkiem nieźle przez kolejne 2-3 lata aż do premiery X360. Gdyby był tak popularny jak PS2, to zapewne nadal pisano by na niego całkiem przyzwoicie wyglądające gry.
Jeśli chodzi o sam wygląd grafiki i animacji w grach, spokojnie porównałbym tą konsolę do Athlona XP czy późniejszego Pentium 4, z grafiką min. GF4Ti lub Radeon 9700 i minimum 512MB RAMu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zal mi was konsolowcy! Sami sobie wypowiadacie wojne! Kiedy zrozumiecie ,ze konsole to dziadostwo w porownaniu do PC?? Sami siebie okłamujecie! Za 1500zł mam kompa na którym gry łażą i wyglądają lepiej niż na konsoli! Sry i nie pieprz mi bo mam Xboxa 360 i PC za 1800 i na tym drogim Crysis o niebo lepiej wyglada na mediumie niz Gears od War i inne pycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że konsole to g**** ;) Dla przykładu zamówiłem CoD4 za 60zł na PC a na konsoli kosztuje 240zł (!) To jest 4x więcej ! A i z grafiką na konsolach to też bywa różnie, jedne gry wyglądają gorzej drugie lepiej. Więc nie ma o czym mówić... PC rządzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy jaka będzie odpowiedź AMD... bo jak na razie to AMD nieźle dostaje po dupie od Intela i NVidia.

co do konsol i PC to powiem tylko tyle że taki np. X360 nie jest tak wszechstronny jak PC za te same pieniądze co ta konsolka... a druga sprawa to gry... ich ceny są 2x takie jak gier na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:24, KaSp napisał:

Zal mi was konsolowcy! Sami sobie wypowiadacie wojne! Kiedy zrozumiecie ,ze konsole to dziadostwo
w porownaniu do PC?? Sami siebie okłamujecie! Za 1500zł mam kompa na którym gry łażą i wyglądają
lepiej niż na konsoli! Sry i nie pieprz mi bo mam Xboxa 360 i PC za 1800 i na tym drogim Crysis
o niebo lepiej wyglada na mediumie niz Gears od War i inne pycie!


To w końcu za ile masz kompa zakłamany a może i zakompleksiony blacharzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:36, Arczir2d2 napisał:

no zobaczymy jaka będzie odpowiedź AMD... bo jak na razie to AMD nieźle dostaje po dupie od
Intela i NVidia.

co do konsol i PC to powiem tylko tyle że taki np. X360 nie jest tak wszechstronny jak PC za
te same pieniądze co ta konsolka... a druga sprawa to gry... ich ceny są 2x takie jak gier
na PC


Posiadanie konsoli automatycznie niezabrania posiadania PC.
Granie na konsoli to poprostu inny świat , dlatego jeśli naprawde lubisz grać warto sobie kupić konsole nawet PS2 (dla konsolowych exclusive''ów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:34, ckamil666 napisał:

Też uważam że konsole to g**** ;) Dla przykładu zamówiłem CoD4 za 60zł na PC a na konsoli kosztuje
240zł (!) To jest 4x więcej ! A i z grafiką na konsolach to też bywa różnie, jedne gry wyglądają
gorzej drugie lepiej. Więc nie ma o czym mówić... PC rządzi :P



Oglądanie filmów na divix''ach na 17 calowym monitorku też rządzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Makratos ,a słyszałeś o wyjsciach tv w kartach graficznych??Jakoś od kilku lat nie ogladnołem ani jednego filmu na monitorze:)
A co do konsol i PC to są to dwie różne bajki ,są gry na których lepiej sie gra na konsolach typu PES czy inne sporotowe albo bijatyki typu Tekken(takich na pc nawet nie uswiadczysz) i są gry na PCta typu World of Warcraft ,Crysis(no będzie:P) Wiedzmin ,czy różnego rodzaju strategie .Sam swego czasu miałem i konsole i PC (ps2 dreamcast itp) ale wybrałem PC bo akurat bardziej mi odpowiadaja granie na nim.Wiec reasumujac każda platforma ma swoje plusy i minusy i wybór zależy tylko od gustów
Btw karta jest rewelacyjna patrzac na ceny ale jej nie kupie bo od lipca mam 8800gts 640mb i mi sie to teraz nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić Nvidia chce jeszcze zarobić na starych układach 8800 i wprowadzić nowe na rynek. Gt to nic innego jak tylko GTS tylko troche okrojony. Jedyny plus to nowa niższa cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:12, Tomash20PL napisał:

O PC dostało nowa Kartę :P hehe no no panowie z PC może za parę lat dorównacie konsolą w grafice
i płynności


Skoro PC jest słabsze od konsol, to dlaczego Crysis wychodzi tylko na PC, a Gears of War PC ma poprawiona grafikę? PC już dawno jest wydajniejsze niż konsole nowej generacji (a może już starej).

Fakt, faktem, że jeśli chodzi o cenę to konsole bardziej się opłacają, ponieważ są korzystniejsze jeśli chodzi cena - wydajność i dodatkowo ma sie spokój z upgrade na jakieś 4-5 lat, aż się pojawią nowe konsole.
Obecnie nie opłaca się kupować nowego komputera, ponieważ wchodzą nowe technologie (PCExpres 2.0 czy DRR3) jak i sprzęt (R3000, G9xxx, czy nowe procesory Spider, Penryn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 13:03, Makratos napisał:

> Też uważam że konsole to g**** ;) Dla przykładu zamówiłem CoD4 za 60zł na PC a na konsoli
kosztuje
> 240zł (!) To jest 4x więcej ! A i z grafiką na konsolach to też bywa różnie, jedne gry
wyglądają
> gorzej drugie lepiej. Więc nie ma o czym mówić... PC rządzi :P


Oglądanie filmów na divix''ach na 17 calowym monitorku też rządzi ?


Od tego jest oddzielny napęd na DVD lub BlueRay :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem pierwsze żałosne wypowiedzi Tomash''a20PL to odechciało mi sie dalej wszystkiego czytać... Wszyscy fanatycy konsol którzy zabierają głos pod tym newsem niech się zamkną i obgadują swoje gierki na konsole. Tu ludzie chcą skomentować nową kartę graficzną a nie prowadzić durną bezcelową wojnę PC vs Konsole... Każdy gra na czym lubi. A ja osobiście nigdy się nie przesiądę na Konsole, bo na PC po prostu gra mi się przyjemniej.


PS. W przeciwieństwie do fan boy''ów konsol potrafię zrozumieć, że ktoś może preferować granie w Halo 3 niż w Crysisa na przykład a co ma lepszą grafikę? Chyba wiadomo ze to drugie co nie?... Tak więc skoro nie macie pojęcia o rynku PC i sprzętu komputerowego to nawet nie odzywajcie się tu bo jesteście żałośni...

PS2. Zresztą i tak nie tylko o grafikę chodzi -_-'' Zrozumcie to wreszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować