Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony - ofensywa reklamowa

34 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2007 o 19:26, master962 napisał:

na pewno reklama PS3 nie zaszkodzi :)


Zaszkodzić nie zaszkodzi, ale dobrze by było, żeby mieli co reklamować. Twierdzą, że chcą skupić się na najlepszych grach, a tych jak wiadomo zbyt wiele nie ma póki co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 17:40, Yasu napisał:

Gry na ps3 wcale nie są takie drogie!! Na allegro mozna nowki kupic po bardzo okazyjnych cenach
np. FE1 za 100 złoty w folii lub Rainbow Six Vegas za 140! O co wam ludzie chodzi:P!? Reklama
dostępna na gametrailers(dwie wersje) podaję link:
http://www.gametrailers.com/player/27329.html


Oczywiście nikt Ci nie broni żyć w złudzeniach że gry konsolowe "nie są drogie". Prawda jest taka że dobre nowe tytuły zaczynają swe ceny od 200zł w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nowy spot reklamowy jest o wiele lepszy od poprzedniego: zarówno profesjonalny jak i ciekawy. Narazie mam tylko PS2, ale do zakupu "trójki" jakoś mnie nie ciągnie. Mam nadzieje, że ta reklama pojawi się także w polskich odbiornikach tak jak to kilka miesięcy temu zrobił Microsoft reklamując swojego Xbox''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tonący brzytwy się chwyta. ;) Konsola nie chce być wybierana przez wydawców gier i konsumentów to rozpoczyna szeroko zakrojoną kampanię reklamową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 08:29, Klimos napisał:

Zaszkodzić nie zaszkodzi, ale dobrze by było, żeby mieli co reklamować. Twierdzą, że chcą skupić
się na najlepszych grach, a tych jak wiadomo zbyt wiele nie ma póki co...

zawsze jest coś do reklamowania a dobrą reklamą można zdziałać wiele np. Halo 3 chodź pierwszy szał przeszedł i jakoś cicho się zrobiło :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 13:24, master962 napisał:

zawsze jest coś do reklamowania a dobrą reklamą można zdziałać wiele np. Halo 3 chodź pierwszy
szał przeszedł i jakoś cicho się zrobiło :]


Ale swoje zarobił a chyba o to chodzi w kampaniach reklamowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować