Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

Poprosiłem jasiu ciast, aby jeszcze raz zweryfikował swój stosunek do Ciebie. Może coś się zmieni. A poza tym gdy napisałeś, że już definitywnie nie będziesz z nim rozmawiał, on napisał, że będzie mu Ciebie brakowało. Więc jednak pewien sentyment u niego pozostał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 01:25, reykan napisał:

Poprosiłem jasiu ciast, aby jeszcze raz zweryfikował swój stosunek do Ciebie. Może coś się
zmieni. A poza tym gdy napisałeś, że już definitywnie nie będziesz z nim rozmawiał, on napisał,
że będzie mu Ciebie brakowało. Więc jednak pewien sentyment u niego pozostał:)

wszystko w Twoim poscie to prawda jednak trzeba wymienic jedno slowo na inne. a konkretnie "sentyment" na "ironia". i teraz wszystko sie zgadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post skierowany do reykana i Samildanacha :P.

Ehh... moim zdaniem jak wszystko niby wróci do normy (czyli w jakiś niesamowity sposób Sami się pogodzi z jasiem ciast ...ale w to nie wierzę :/) to i tak to wróci do punktu zero...czyli krótko mówiąc wróci do tego stanu jaki jest teraz :P.Co do sentymentu...za pierwszym razem był...teraz chyba tego sentymentu jasiu nie ma :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 01:32, Nertis napisał:

Post skierowany do reykana i Samildanacha :P.

Ehh... moim zdaniem jak wszystko niby wróci do normy (czyli w jakiś niesamowity sposób Sami
się pogodzi z jasiem ciast ...ale w to nie wierzę :/) to i tak to wróci do punktu zero...czyli
krótko mówiąc wróci do tego stanu jaki jest teraz :P.Co do sentymentu...za pierwszym razem
był...teraz chyba tego sentymentu jasiu nie ma :/.

coz moze ten stan wroci moze juz nie bedzie do czego wracac... zobaczymy za kilka dni jak juz napisalem na sajcie. jak juz mowilem wyraznie nie pasujemy chyba do siebie jako rozmowcy. on uwaza iz moja reka to pulapka i falsz choc ja mowie serio. ja mu tlumacze on ironicznie to komentuje... coz moze sie myle ale ja tak to widze.
coz moze moj nowy wpis na blogu jest oznaka mojej slabosci? moze dalem sie po prostu sprowokowac? coz dostarczylem Wam nowego materialu na dyskusje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 11:29, Szperacz Robson napisał:

To w ogóle jakaś nowa moda. Jestem na forum już 4 miesiąca i nigdy tak nie było , że 3-4 pod rząd pojawiają się znudzeni kretyni psujący klimat forum. Chyba , że to wciąż jedna i ta sama osoba pod różnymi nickami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 11:30, Asthariel napisał:

> Mamy kolejnego trollana forum. Jego nick to dzieckosandał, a jego niektóre tematy to :

> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29840#u_1
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29839#u_2
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29841#u_1
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29841#u_1
To w ogóle jakaś nowa moda. Jestem na forum już 4 miesiąca i nigdy tak nie było , że 3-4 pod
rząd pojawiają się znudzeni kretyni psujący klimat forum. Chyba , że to wciąż jedna i ta sama
osoba pod różnymi nickami...

możliwe że mash racje ale teraz kolejni będą szli za przykładem tamtego i też tworzyli po kilku prowokatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 11:30, Asthariel napisał:

To w ogóle jakaś nowa moda. Jestem na forum już 4 miesiąca i nigdy tak nie było , że 3-4 pod
rząd pojawiają się znudzeni kretyni psujący klimat forum. Chyba , że to wciąż jedna i ta sama
osoba pod różnymi nickami...


To samo zauważyłem :P.Ja jakoś wprowadziłem się na forum troszkę przed Kocykową manią :P.Od tej pory to tylko spotkałem Kocyka Elmo (ale jego prowokacje było można uznać za śmieszne i nie raniły przy okazji nikogo ;) ).Gdy Bodasz wymyślił tego Nah''a to jakoś zaczęła się jakaś moda na prowokacje :/...dla mnie jest to niepojętne :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 15:41, Nertis napisał:

To samo zauważyłem :P.Ja jakoś wprowadziłem się na forum troszkę przed Kocykową manią :P.Od
tej pory to tylko spotkałem Kocyka Elmo (ale jego prowokacje było można uznać za śmieszne i
nie raniły przy okazji nikogo ;) ).Gdy Bodasz wymyślił tego Nah''a to jakoś zaczęła się jakaś
moda na prowokacje :/...dla mnie jest to niepojętne :/.

ja tam Kocyka Elmo nie traktowal jak typowego prowokatora. wg mnie byl on tylko naprawde mlodym userem no i nie odnalzl sie na tym forum:) coz... ze jego teksty byly smieszne jednak rzeczywiscie niczego zlego nie robil:) jedynie jego ortografia i ogolnie sposob pisania prowokowaly do komentowania jego postow. i wtedy sypal sie juz sam spam. jednak Kocyk jako user nie byl zlosliwy itp itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 17:36, jasiu ciast napisał:

Widze że topic zdechł


Ehh...jakoś nie ma tematu do dyskutowania...prowokatorów ostatnio żadnych nie widziałem :P.
Już przodownik?? Gratki xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 17:58, Nertis napisał:

Ehh...jakoś nie ma tematu do dyskutowania...prowokatorów ostatnio żadnych nie widziałem :P.
Już przodownik?? Gratki xD.

mowisz ze nie widziales? ale prosze bardzo kpt Nemo. zajrzyj przykladowo do watku "opisz poprzednika" zobaczysz jak wygladaja jego posty. i jak spamuje i jakie bzdury pisze...
Edit:jak widac postanowilem zostac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba byłby ciekawy temat do dyskusji w temacie, choć typowym bym tego przykładu nie nazwał.
Otóż śledziłem dyskusję Yarra z zpawelz-em w temacie http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=146#u_20372 (Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka) i smiem twierdzić, że obydwaj stosowali wobec siebie pewnego rodzaju prowokację. Uprzedzam, że nie da się oceniać i wypowiadać
bez chociażby pobieżnej lektury poprzednich postów obu userów, ich sposobu wypowiedzi i forsowaniu własnych poglądów.
Śledzący ten temat będą mieli duzo łatwiej, bo lektura polemiki obu panów zajmie jednak sporo czasu :)
Ale bardzo pouczająca jest i ciekawą, niekoniecznie ze wzgledu na jej merytoryczną zawartość, a bardziej ze wzgledu na sposób formułowania mysli i... chęci dokopania sobie nawzajem oraz zawoalowanego chamstwa. Z obu stron - dodam. Tak ja to przynajmniej oceniam.
Ciekawe jak wy to widzicie, bo tego rodzaju polemik sporo na forum i tendencja raczej wzrostowa jest ;).
Nie ukrywam, że sam łapie sie na ciagotach do używania podobnego tonu... niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 18:54, axe1971 napisał:


Milo milo.... przyznam ze czasem zagladalem do tego watku i zauwaqzylem ze Yarr tam ladna siekane robi:)
ale nie ukrywajmy robi to tak iz nikt mu nie moze wprost zarzucic niczego:) teraz zajrzalem i glebiej sie wczytalem jak mowiles i rzeczywiscie jest ostro:) jednak ja nazwalbym to konfliktem sprzecznych pogladow w ktore przeciwnnicy wkladaja zbyt wiele emocji i odbieraja je bardzo osobiscie ukrywajac precyzyjne ataki pod plaszczykiem roznych dodatkowych barwnych zdan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 18:03, Samildanach napisał:

mowisz ze nie widziales? ale prosze bardzo kpt Nemo. zajrzyj przykladowo do watku "opisz poprzednika"
zobaczysz jak wygladaja jego posty. i jak spamuje i jakie bzdury pisze...


Dawno do tego tematu nie zaglądałem ;) ,więc go nie widziałem :P...myślał ,że może uda mu się kogoś zmylić :P.

Dnia 16.11.2007 o 18:03, Samildanach napisał:

Edit:jak widac postanowilem zostac:)


Ahh...zostałeś :D.

@axe1971

Dnia 16.11.2007 o 18:03, Samildanach napisał:

Otóż śledziłem dyskusję Yarra z zpawelz-em w temacie http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=146#u_20372 (Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka)


Eee...a moglibyście dokładnie podać na jakiej to stronie w temacie?? (jakoś trokszkę szukałem i nie znalazłem konwersacji pomiędzy tymi dwoma userami :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2007 o 19:55, Nertis napisał:

Dawno do tego tematu nie zaglądałem ;) ,więc go nie widziałem :P...myślał ,że może uda mu się
kogoś zmylić :P.

daj spokoj jedna wielka bzdura i spam;p

owszem zostalem;p choc komus nie bedzie sie to podobalo;p ale jego pech;p

Dnia 16.11.2007 o 19:55, Nertis napisał:

Eee...a moglibyście dokładnie podać na jakiej to stronie w temacie?? (jakoś trokszkę szukałem
i nie znalazłem konwersacji pomiędzy tymi dwoma userami :P).

zalezy na jakich ustawieniach wyswietlania postow masz forum. w kazdym badz razie troche wczesniej nie na samym koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 19:23, Samildanach napisał:

Milo milo.... przyznam ze czasem zagladalem do tego watku i zauwaqzylem ze Yarr tam ladna siekane
robi:)
ale nie ukrywajmy robi to tak iz nikt mu nie moze wprost zarzucic niczego:) teraz zajrzalem
i glebiej sie wczytalem jak mowiles i rzeczywiscie jest ostro:) jednak ja nazwalbym to konfliktem
sprzecznych pogladow w ktore przeciwnnicy wkladaja zbyt wiele emocji i odbieraja je bardzo
osobiscie ukrywajac precyzyjne ataki pod plaszczykiem roznych dodatkowych barwnych zdan:)

Masz racje - nie jest to "klasyk" prowokacji, jednak coś w tym jest... ;)
Nie jest to na pewno "pozytywna prowokacja", o której na poczatku wspominałem - tu raczej idzie o to kto kogo i jak mocno. Z odmiennością i łamaniem schematów oraz odmiennościa formułowania mysli (w pozytywnym tych słów znaczeniu) nie ma to nic wspólnego.
Hmmm. Chyba wolę jednak "prowokatora kocyka" niz tego rodzaju wojny podjazdowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 19:55, Nertis napisał:

Eee...a moglibyście dokładnie podać na jakiej to stronie w temacie?? (jakoś trokszkę szukałem
i nie znalazłem konwersacji pomiędzy tymi dwoma userami :P).

Spróbuj cofnąc sie kilka dni (z 10 stron wstecz na ustawieniu 25post/stronę - moze mniej).
Albo filtruj na statystykach (po zpawelz, bo Yarr bedzie miał 100000 postów :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 20:35, axe1971 napisał:

Spróbuj cofnąc sie kilka dni (z 10 stron wstecz na ustawieniu 25post/stronę - moze mniej).
Albo filtruj na statystykach (po zpawelz, bo Yarr bedzie miał 100000 postów :D)


Zaraz zobaczę :P...szukam ,szukam i nic :P.Nie wiem ,ale takiego usera jak "zpawelz-em" nie mogę znaleźć :P.
Troszkę przesadziłeś chyba :P...chyba chciałeś powiedzieć 10000 postów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować