Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2007 o 20:42, Nertis napisał:

> Spróbuj cofnąc sie kilka dni (z 10 stron wstecz na ustawieniu 25post/stronę - moze mniej).

> Albo filtruj na statystykach (po zpawelz, bo Yarr bedzie miał 100000 postów :D)

Zaraz zobaczę :P...szukam ,szukam i nic :P.Nie wiem ,ale takiego usera jak "zpawelz-em" nie
mogę znaleźć :P.
Troszkę przesadziłeś chyba :P...chyba chciałeś powiedzieć 10000 postów ;).

zpawelz :)
a ze 100000 postów Yarr-a to taki żarcik ;) - choć (chylę czoło) niewiele ;) mu brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 20:45, axe1971 napisał:

zpawelz :)


No to wszystko jasne xD...żebyś użył apostrofu to bym się pokapował o co kaman ;).
Wow...posty giganty normalnie O_o...zajmie mi trochę zanim je przeczytam :P...może jutro odezwę się w tej sprawie ,bo mnie do łóżka już ciągnie ;).

Dnia 16.11.2007 o 20:45, axe1971 napisał:

a ze 100000 postów Yarr-a to taki żarcik ;) - choć (chylę czoło) niewiele ;) mu brakuje


Hehe ;)...fajny żarcik ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2007 o 20:03, Samildanach napisał:


owszem zostalem;p choc komus nie bedzie sie to podobalo;p ale jego pech;p


temu komuś to sie bardzo podoba swoją drogą to lekka ironia w twoim texcie, ale ty i tak ze mną nie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 20:33, axe1971 napisał:

> > Masz racje - nie jest to "klasyk" prowokacji, jednak coś w tym jest... ;)
Nie jest to na pewno "pozytywna prowokacja", o której na poczatku wspominałem - tu raczej idzie
o to kto kogo i jak mocno. Z odmiennością i łamaniem schematów oraz odmiennościa formułowania
mysli (w pozytywnym tych słów znaczeniu) nie ma to nic wspólnego.
Hmmm. Chyba wolę jednak "prowokatora kocyka" niz tego rodzaju wojny podjazdowe :)

jednak te-jak twierdzisz-wojny podjazdowe maja pozytywna strone:) takie ostre dysputy pozwalaja rozwijac swoje umiejetnosci prowadzenia dyskusji;p bo mimo wszystko musisz przyznac ze poziom jest wysoki;p
@jasiu ciast no nie spodziewalbym sie raczej iz moja obecnosc sprawialaby tobie przyjemnosc:) a to ze z toba nie pisze to chyba wiesz czemu. ja drugi raz do ciebie reki nie wyciagne... twoj ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:09, Samildanach napisał:

no nie spodziewalbym sie raczej iz moja obecnosc sprawialaby tobie przyjemnosc:)
a to ze z toba nie pisze to chyba wiesz czemu. ja drugi raz do ciebie reki nie wyciagne...
twoj ruch.

no dobra wygrałeś walne jakiegoś stosownego komenta na twoim sajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:09, Samildanach napisał:

jednak te-jak twierdzisz-wojny podjazdowe maja pozytywna strone:) takie ostre dysputy pozwalaja
rozwijac swoje umiejetnosci prowadzenia dyskusji;p bo mimo wszystko musisz przyznac ze poziom
jest wysoki;p

Nie odbierając obydwu dyskutantom ich elokwencji i precyzji wypowiedzi - odnoszę wrażenie (i mam czelnośc twierdzić, że nie bedę osamotniony w takiej ocenie ;p) że wszystko, dosłownie: wszystko w tej dyspucie (i nie tylko w tej - jesli chodzi o Yarr''a) jest podporzadkowane wykazaniu jaki to oponent jest prymitywny, ograniczony i naiwny. "Merytoryczna" dyskusja jest jedynie pretekstem do wykazania jakim to błyskotliwym i oczytanym krasomówcą jest piszący kolejna odpowiedź. Sztuka dla sztuki i... prowokacji ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:23, axe1971 napisał:

/ciach/


Moim zdaniem to jest taka prowokacja jak na poziomie w temacie "Wybory2007" :P.Każdy chce usilnie dowieść swoich racji za wszelką cenę ...i dochodzi wtedy do takich zgrzytów...mini prowokacji :P.

@jasiu ciast & Samildanach

Co się stało...czy ja coś pominąłem O_O.Czyżby zgoda wisi w powietrzu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2007 o 22:14, Nertis napisał:

Moim zdaniem to jest taka prowokacja jak na poziomie w temacie "Wybory2007" :P.Każdy chce usilnie
dowieść swoich racji za wszelką cenę ...i dochodzi wtedy do takich zgrzytów...mini prowokacji
:P.

o tak to byl temat wybitnypod tym wzgledem:) to juz byla wyjatkowo krwawa siekana:) ale nie ukrywajmy ze i temat az zachecal do tego zachowania. wybitnie kontrowersyjny. kazdy bronil swoich pogladow jakby to byla sprawa zycia i smierci. a zbyt duzo emocji wlozonych w dyskusje rodzi spory. i w tamtym watku tak wlasnie bylo...

Dnia 16.11.2007 o 22:14, Nertis napisał:

Co się stało...czy ja coś pominąłem O_O.Czyżby zgoda wisi w powietrzu??

moze tak moze nie:)

@jasiu ciast
nie calkiem sie z toba zgadzam co do tego komenta (nie jestem hipokryta) ale doceniam twoj gest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 14:03, Rusell napisał:

Stare dość... A facet dostał bana więc nie ma co odgrzebywać.


Nom...troszkę stare...ale ja widzę to pierwszy raz ;).Te ostatnie jest najlepsze xD. (trzeba rozkręcić trochę ten temat ,bo troszkę zamarł :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko dowodzi, że ludzie albo na siłe zakładają topic - albo naprawdę nie mają o czym rozmawiać.

Majtki czy Bokserki mnie po prostu do parteru sprowadziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 15:14, ^RaZZieL^ napisał:

Majtki czy Bokserki mnie po prostu do parteru sprowadziło ;)


Mogę powiedzieć ,że miałem podobne fazy ,ale w inną stronę ;). Nie wiem co do łba strzeliło ,ale tworzyłem jakieś tematy bezsensu i składu (może takie ze trzy są ;) ).W końcu jakoś się opanowałem i przestałem :D. Nie wiem ,czy to było z nudów ,czy z innych powodów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zgłębiłem onetowe fora. Znalezienie tam więcej niż 2 normalnych komentarzy w jednym wątku graniczy z cudem, klonów jasia śmietany i czułego wojtka jest od groma, właściwie siedzą tam prawie same trolle. Prowokacje, prowokacje na prowokacje i prowokacje do prowokacji, pomieszane z głupimi dowcipami.
Nie orientuje się ktoś jak wygląda moderowanie w/w forum od strony technicznej? Bo nie wierze że nikt tego nie pilnuje, a poziom woła o pomstę do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak ktoś nie jest zapoznany z działaniem forum jako takim, to o takie pomyłki nietrudno. Ja jestem tu dość długo a jeszcze ani jednego tematu nie zakładałem [sic!]

Co do onetowych dziwactw to nie jest tak źle, czasem nawet pośmiać się z ludzi można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie zgadzam się z przedmówcą. Jako, że moimi ulubionymi witrynami informacyjnymi są strony TVN i Dziennika, to często jestem zmuszony do patrzenia na forumowe wypowiedzi tam zamieszczone. Jednym (a właściwie trzema:) słowem żal, syf i malaria. Nie dość, że opinie osób uczestniczących w tych rozmowach są czasami tak skrajne, że o jakieś fundamentalno-faszystowskie, albo lewacko-komunistyczne sfery zahaczają, to na domiar złego są zredagowane bez jakiejkolwiek dbałości o zasady gramatyki i ortografii języka polskiego. Straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 14:49, Lord Andre 1 napisał:

No fakt ostatnie żeczywiście najlepsze "kiełbasa Krakowska"

Taaa... Temat nie dla pedałów co.... hehe :D
Dobry byl agent, ale Budo dał mu popalić :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem po co zakładać takie tematy wejdziesz tam i napiszesz i jak znam zycie degrad za spam, że "lubie kiełbase krakowska"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 19:28, Lord Andre 1 napisał:

Tylko nie wiem po co zakładać takie tematy wejdziesz tam i napiszesz i jak znam zycie degrad
za spam, że "lubie kiełbase krakowska"

ja lubie kiełbasę... Nie, nie lubie kiełbasy. I za byłby degrad. Ale dzięki nie którym trollom potrafi byc śmiesznie na forum :))
Gorzej z takim beezem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować