Zaloguj się, aby obserwować  
upiordliwy

Kilka sposobów na rozkręcenie zabawy Sylwestrowej

43 postów w tym temacie

Jako , że zabawa Sylwestrowa zbliża się wielkimi krokami postanowiłem zaczerpnąć wiedzy u Was i powymieniać się z Wami doświadczeniami. Chciałbym , aby zabawa Sylwestrowa należała do wyjątkowych i udanych . Co można by w tym celu zrobić? Znacie może jakieś gry , zabawy Sylwestrowe , które można by wykorzystać na imprezie prywatnej? Zastanawiam sięco uczynić , żeby "zabłysnąć" na takowej imprezie. Chętnie wysłucham Waszych porad i mam nadzieję , że Wy też skorzystacie z rad tu zawartych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 11:16, Milteen napisał:

db muza, mozliwosc potanczenia, fajerwerki na 12-sta, duuzooo szampana (i innych trunkow w
zaleznosci kto co lubi) :)



Nie wiem czemu ale wydaje mi sięto takie standardowe troche. O tym już myślałem . Ale jak tu zabłysnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no stary nie wymagaj cudow, na domowej imprezce nie bedziesz mial nigdy takiego klimatu jakbys spedzal sylwestra np w Zakopanym czy gdzies indziej... Jesli na twej imprezie bedziesz mial doborowe towazystwo o duzej dawce humoru itd... to impra sama sie rozkreci! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 11:25, Milteen napisał:

no stary nie wymagaj cudow, na domowej imprezce nie bedziesz mial nigdy takiego klimatu jakbys
spedzal sylwestra np w Zakopanym czy gdzies indziej... Jesli na twej imprezie bedziesz mial
doborowe towazystwo o duzej dawce humoru itd... to impra sama sie rozkreci! :)



To będzie prywatna impreza w większym gronie znajomych i mniej znajomych . Towarzystwo ma oczywiście humor. Ale moje pytanie brzmi teraz - co Wy na przykład robicie , żebyście pozytywnie wyróżniali się z grupy na imprezie Sylwestrowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stan na stole i zacznij spiewac... :) - zartuje
Jesli umiesz grac na gitarze to tym sie mozesz troszke wyruznic...
Tylko przewaznie takie impry wygladaja tak ekipa zbiera sie o 20:00 i odrazu co zaczynaja robic... a no zaczynaja popijac... a przed 12-sta juz niezle chwyceni ida na rynek i ogladaja fajerwerki a potem co robia... no ida do domku cos jeszcze lykna i ida dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 11:30, Milteen napisał:

stan na stole i zacznij spiewac... :) - zartuje
Jesli umiesz grac na gitarze to tym sie mozesz troszke wyruznic...
Tylko przewaznie takie impry wygladaja tak ekipa zbiera sie o 20:00 i odrazu co zaczynaja robic...
a no zaczynaja popijac... a przed 12-sta juz niezle chwyceni ida na rynek i ogladaja fajerwerki
a potem co robia... no ida do domku cos jeszcze lykna i ida dreams :)


Ustaliliśmy , że nikomu sweet dreams w tym roku nie pozwolimy:) Bo osobiście uważam , że nie na tym powinno to polegać. Poza tym ile można chlać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 11:33, HumanGhost napisał:

Co do gier i zabaw na udaną impreze to polecam butelkę i rozbierane karty (gra do wyboru).
:-)



No ja osobiście lubiew tych zabawach odgrywać rolę zwycięzcy;D

Eh gra w butelkę , to były czasy , za stary na to jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygotuj sobie kilka misek i to dużych bo zdarzają się sytuacje że komuś się niedobrze zrobi nie dobiegnie to łazienki i wszystko będziesz musiał sprzątać. Wyniesz wszystkie przedmioty które łatwo zniszczyć albo które są dla ciebie w jakimś sensie cenne :] Oczywiście flaszka musi być ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co jest najzabawniejsze ?? Ja tak raz miałem. Idziecie na sylwestra do kumpla. Idzie paczka 3 najlepszych na ziemi ziomków. W środku impry zaczyna brakować napojów. No to co ?? Idzie gromada do sklepu po napitki. Zostaja 3 osoby, coby domu popilnować. Ty, Twoja panna i jeden z 2 Twoich najlepszych kumpli na ziemi. Nagle panna mowi ze chce sie jej siku. No to idzie. Ty czekasz... czekasz... 5 minut... 10 minut... Nagle zaciekawiony zrywasz sie z krzeselka i idziesz szukac panny. I co ?? Zastajesz ja jak sie pieprzy w lozku z Twoim "najlepszym" kumplem.

Przeżyj to sam !!

Mowie wam... To po prostu zabawa taka, ze sie ja pamieta do konca zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszytko zależy jeszcze od rozmiarów imprezy. Ja udaję się na trochę większą (w moim odczuciu;)) - coś koło 200 osób. I wychodzę z założenia, że taki moloch to sam się rozkręci, bez niczyjej ingerencji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować