Zaloguj się, aby obserwować  
Jerodzik

System of a Down - Temat Ogólny [M]

517 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2011 o 15:30, Perry_Cox napisał:


Done. W zeszłym roku Serj był solo w Polsce, więc myślę, że wybaczyli nam to chamskie
zachowanie. Kurde, ale mam podnietę na samą myśl o SOAD w Polsce ;)

Szczerze mówiąc, ja też ;). Ale czytając ten artykuł...naprawdę żal. W Polsce jest za dużo debili żeby tu było normalnie. W sumie nie zdziwiłbym się jakby SOAD nie chciał tu przyjechać, a szkoda by było bardzo.
Poza tym, nawet jak przyjadą to ja bym nie szanował takiej publiki która wyklinała i rzuca przedmiotami w zespół gdy nie był znany a teraz jak są znani to "włażą w dupe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałam, że coś takiego miało miejsce. Aż żal czytać. No sorry, ja bym na miejscu SOAD Polskę omijała szerokim łukiem. Polska rzeczywistość - jeden dobry koncert na rok, a Polacy jeszcze "wyrzucają" z kraju tych co przyjechali. Spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 16:37, xmarqinaxnellx napisał:

Nie wiedziałam, że coś takiego miało miejsce. Aż żal czytać. No sorry, ja bym na miejscu
SOAD Polskę omijała szerokim łukiem. Polska rzeczywistość - jeden dobry koncert na rok,
a Polacy jeszcze "wyrzucają" z kraju tych co przyjechali. Spoko.


jaka rzeczywistosc ? Danie kapeli która nic nie znaczyła wtedy po vaderze ktory byl u szczytu kariery a daniem głównym slayerem mów samo za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 20:11, hammerfall87 napisał:

jaka rzeczywistosc ? Danie kapeli która nic nie znaczyła wtedy po vaderze ktory byl u
szczytu kariery a daniem głównym slayerem mów samo za siebie...

Taka rzeczywistość: co dla polaków nieznane - to złe. Chyba nie próbujesz mówić że to że SOAD był wtedy wcześniakiem w jakikolwiek sposób usprawiedliwia rzucanie butelkami itd? Tamta publika zachowała się mega chamsko (żeby nie przeklinać...) - i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska publiczność nie chciała ciężkiego, politycznego rocka, tylko thrashowe nawalanie, więc masz ci tego efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 20:32, Danio237 napisał:

> jaka rzeczywistosc ? Danie kapeli która nic nie znaczyła wtedy po vaderze ktory
byl u
> szczytu kariery a daniem głównym slayerem mów samo za siebie...
Taka rzeczywistość: co dla polaków nieznane - to złe. Chyba nie próbujesz mówić że to
że SOAD był wtedy wcześniakiem w jakikolwiek sposób usprawiedliwia rzucanie butelkami
itd?


to chyba chodziles na pikniki w oazach bo takie zachowanie to norma i to nie tylko w polsce.Soad wygladał zreszta jak by przybył z marsa + zła hierarchia kapel zrobila swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zła hierarchia żadnego z koncertów na którym byłam nigdy nie skłoniła mnie do napier**** w scenę butelkami, dziwne stroje to wśród muzyków norma. Takie rzeczy się zdarzają, ale dla mnie to jest totalne nieporozumienie, bydło wypuszczone na pole zachowywałoby się podobnie. Były rzeczy typu faki w stronę jakiegoś tam rapera na RHCP w Chorzowie (Choć Jet potraktowali dobrze), ale bez przesady, nie lubisz - przyjdź później, ludzie traktują supporty jako jakieś zło konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 21:29, binerek napisał:

Moje pytanie: Można to będzie gdzieś jutro obejrzeć? O 22:30 niestety nie mogę być przed
kompem.


Występy różnych zespołów na Rock am Ring można obejrzeć na YouTube (mówię oczywiście o profesjonalnych nagraniach), koncert Systemu z pewnością nie będzie wyjątkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 21:42, Gumisiek2 napisał:

> Moje pytanie: Można to będzie gdzieś jutro obejrzeć? O 22:30 niestety nie mogę być
przed
> kompem.

Występy różnych zespołów na Rock am Ring można obejrzeć na YouTube (mówię oczywiście
o profesjonalnych nagraniach), koncert Systemu z pewnością nie będzie wyjątkiem ;-)

Okej, dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 23:30, filip29 napisał:

Szkoda, że nie będzie ich w Polsce :(((


Jestem pewny, że kiedyś jednak przyjadą ;-)

Dnia 05.06.2011 o 23:30, filip29 napisał:

Wiadomo czy nie mają zamiar wydać jakąś płytę, czy tylko koncertować?


Póki co skupiają się na koncertowaniu, nowe płyty zapowiada za to Serj (jedna solowa i jedna w ramach projektu SerArt).

Koncert był świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować