Zaloguj się, aby obserwować  
Jerodzik

System of a Down - Temat Ogólny [M]

517 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2009 o 12:39, nordownTNT napisał:

mam pewne pytanko kiedy System of a Down wyda kolejny album z góry dzięki za odpowiedź


Sprawdziłem teraz na Wikipedii i wygląda na to, że pewnie jeszcze długo tego nie zrobią, bo zespół jest na hiatusie, właściwie to w rozsypce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale raczej nigdy. Zespół rozpadł się (choć oficjalnie "działalność zespołu została tymczasowo zawieszona") w 2006 roku, a każdy z członków zajął się własnym projektem (Serj śpiewa solo, Daron i John w Scars on Broadway, a Shavo gra w Achozenie). Daron w wywiadach także wspominał, że "szanse na powrót zespołu są bardzo małe, o ile to kiedykolwiek nastąpi". A szkoda... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uch a cóż to się stało Malakian zapuścił włosy tak długie że wplątują się w instrumenty :-)
Ale serio co się stało :-(

Edit: po odpowiedzi- wielka szkoda świetnie grali ale może zdarzy się cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może ta oficjalna wersja, czyli tymczasowe zawieszenie działalności, jest prawdziwa (co by było bardzo miłym prezentem). Z tego, co słyszałem, SoaD miał powrócić na tegoroczną Eurowizję pod warunkiem, że mogliby zaśpiewać o ludobójstwie, ale zamiast nich wybrali jakiegoś buraka. Ja tam mam nadzieję, że jeszcze powrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nic się nie pokłócili (to była osobna sprawa), po prostu zrobili sobie kilkuletnią przerwę i może wrócą (za kilka lat...). Chcieli zająć się swoimi sprawami i to wszystko, zwłaszcza że takie Scars on Broadway ponownie się rozpadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 12:48, nordownTNT napisał:

> Pokłócili się o coś.

lol a wydawało się że są zgrani

Przy okazji: Wiadomo może coś o nowej płycie Tankiana?
Edit: Ajj, musiałem zmienić treść postu, bo wyszła głupota. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo oto tekst z jednej ze stron

23 października to oficjalna data premiery nowego solowego albumu Tankiana pt."Elect The Dead", została także ujawniona tracklista krążka oraz okładka i garść szczegółów. Podczas sesji nagraniowej w Los Angeles Serja wspierali John Dolmayan z SOAD, Bryan "Brain" Mantia (perkusja) z grupy Primus oraz Dan Monti (gitara, bas) i Ani Maldjian (śpiew). Płyta ma być znacznie odmienna od dokonań macierzystej formacji - ciągle rockowa, choć bardziej progresywna. Serj w jednym z wywiadów wyznaje: "Pisałem dość tradycyjne piosenki. Komponowałem je na fortepianie i gitarze akustycznej. Pojawiały się nawet elementy operowe. Tymczasem wyszedł mi rockowy album. To niesamowite jak bardzo zmienia się muzyka, gdy dodasz gitary i perkusję. Ma bogate brzmienie, użyłem bardzo wielu różnych instrumentów. Szykując ten materiał byłem tak samo podekscytowany, jak przy pierwszym albumie System Of A Down. W zestawie znajdą się utwory traktujące o polityce, miłości, bolesnych doświadczeniach, próżności a nawet środowisku. Ma też być melancholijnie i bardzo osobiście.". Serj zajął się oczywiście produkcją albumu i grą na większości instrumentów.

01. Empty Walls
02. The Unthinking Majority
03. Money
04. Feed Us
05. Saving Us
06. Sky Is Over
07. Baby
08. Honking Antelope
09. Lie Lie Lie
10. Praise the Lord and Pass the Ammunition
11. Beethoven''s Cunt
12. Elect the Dead

Co więcej, Shavo zapewnił że SOAD ma się dobrze, w jednej z rozmów z dziennikarzami mówi: "System Of A Down żyje i ma się dobrze. Po prostu obecnie nie pracujemy razem. Początkowo mogło to wyglądać tak, jakbyśmy się rozpali, ale my przecież jesteśmy jak bracia. Każdy z nas zasłoniłby pozostałych przed kulą własną piersią - tłumaczył Shavo. - Wiecie jak to jest - początkowo tęskni się za kimś, a potem ktoś wykonuje pierwszy ruch, później kolejna osoba łapie za telefon. System Of A Down to moje życie. Ten zespół nigdy nie zniknie. Zespół prędzej czy później powróci i będzie ''silniejszy niż kiedykolwiek''."

To wszystko co wygrzebałem.
Ta odpowiedź na końcu napawa mnie pewną nadzieją może jednak SOAD wróci.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 13:23, nordownTNT napisał:

Co więcej, Shavo zapewnił że SOAD ma się dobrze, w jednej z rozmów z dziennikarzami mówi:
"System Of A Down żyje i ma się dobrze. Po prostu obecnie nie pracujemy razem. Początkowo
mogło to wyglądać tak, jakbyśmy się rozpali, ale my przecież jesteśmy jak bracia. Każdy
z nas zasłoniłby pozostałych przed kulą własną piersią - tłumaczył Shavo. - Wiecie jak
to jest - początkowo tęskni się za kimś, a potem ktoś wykonuje pierwszy ruch, później
kolejna osoba łapie za telefon. System Of A Down to moje życie. Ten zespół nigdy nie
zniknie. Zespół prędzej czy później powróci i będzie ''silniejszy niż kiedykolwiek''."


To brzmi super, niech się tak stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 13:44, nordownTNT napisał:

Nie ma :-( są tylko indormacje o Elect The Dead a czy wie ktoś gdzie się teraz kręci
reszta zespołu?

Gumisiek2 odpowiedział na to pytanie kilka postów wyżej. Cytuję: "Serj śpiewa solo, Daron i John w Scars on Broadway, a Shavo gra w Achozenie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować