Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mark Wahlberg odtwórcą roli Maxa Payne'a

56 postów w tym temacie

pepsi

Amerykański aktor Mark Wahlberg wcieli się w postać Maxa Payne'a w filmie Johna Moore'a. Już teraz pojawiły się pierwsze głosy krytykujące taką decyzję. Gracze na razie muszą wstrzymać się z eksplozją radości - film nie ma raczej nic wspólnego z ewentualną kontynuacją gry studia Remedy.

Przeczytaj cały tekst "Mark Wahlberg odtwórcą roli Maxa Payne'a" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mark i Max Payne to IMO 2 inne osoby... W roli Maxa widzę raczej Keanu Reevesa, pod warunkiem, że zagrałby tak jak w Constantine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i są inni aktorzy, którzy lepiej pasują do Maxa, ale cieszę z tego co jest :) Już nie mogę się doczekać filmu i mam nadzieję, że nie schrzanią sprawy. Trzymam kciuki :]
Aktor fajnie wyszedł w Shooterze, więc jest nadzieja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gash,nie mogli znałeś kogoś kto choć trochę przypomina z ryja Maxa?A co do fabuły to lepiej żeby nie mieszała 1 i 2 bo jak uważam zze jedynka to bardzo dobra gra tak dwójka to według mnie odgrzewany kotle w spalonej panierce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tosimir - dlaczego Ci nie pasuje? Dobrze chłopak gra. Nie znajdą faceta z podobnym wyrazem twarzy do Payne''a :) Chociaż dobry byłby tutaj Ray Liotta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda jak Max, ale sądzę, że producenci mają asa w rękawie. Poza tym Daniel Craig też był krytykowany, nim trafił do kin. Od tego momentu, to dla mnie najlepszy odtwórca Bonda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mel Gibson pasowałby ale jako Max Payne starszy ten z drugiej części a w filmie nie wiadomo ile będzie miał lat... Według mnie Marky Mark (:)) jako Max Payne to nie jest taki zły pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 17:34, Nikt634 napisał:

Wolałbym Keanu Reevesa


A może Leonardo di Caprio? :P Nie no daj spokój, żaden babo-chłop nie może grać tak typowo męskiej postaci o trudnym charakterze, jaką jest Max Payne :) A tak spoglądając na Marka Wahlberga - cóż, to będzie nie lada wyzwanie dla charakteryzatorów i samego aktora, ja to raczej kiepsko widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować