Zaloguj się, aby obserwować  
Diverso

Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3 - temat ogólny

29 postów w tym temacie

Ja grałem we wszystkie na PSP i są w miarę fany ale tryb walki nie wiele się zmienił w Budokai 3 grałem u kolegi na PS2 i jest dosyć fajny i nawet wciągający ja wrócę ze szkoły i będę mieć czas to napiszę więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budokai 3 to moim zdaniem Shit. Czekam na Tenkaichi na Xboxa\PS 3. Na razie w drodze jest Infinite World
(dobrze napisałem?)klon Budokaia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym z chęcią pograł i przypomniał sobie to anime :) które swego czasu bardzo ceniłem i przyznam się bez bicia, przy którym nie jedną łzę uroniłem. Tylko jest jeden malutki problem :p nie mam konsoli. Mógłby się jakiś producent w końcu zmobilizować i wypuścić jakąś dobrą odsłonę DB na PieCe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 18:15, Alexx1 napisał:

Małe szanse, nie wyobrażam sobie tej gry na PeCety. Sterowanie i te sprawy. PCtowcom
pozostaje MUGEN.


Sterowanie i "te sprawy" co masz na myśli bo nie bardzo rozumiem? Że niby jakieś rozwiązania technologiczne nie przeszłyby na blaszakach ? :D Do PieCa PADa też można podłączyć :) Nie wiem jak wygląda sprawa ze sterowaniem w Budokai Tenkaichi ale jeżeli przyjął się Devil May Cry to nad innymi grami też można by było pokombinować. Na Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi nie liczę ale zawsze można stworzyć nową grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie każdy ma pada, a w BT często trzeba naciskać więcej niż 2 klawisze, więc wykonywanie niektórych kombosów na klawie po prostu by nie przeszło. W sumie z "tymi sprawami" trochę się zapędziłem, bo teraz nie bardzo wiem co mógłbym napisać, ale grafika raczej by nie przeszła. Zresztą mało jest takich gier na PC. Teraz będzie SF IV, a nad Dragon Ballem chyba nikt nie pokombinuje, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shitem bym trójki nie nazwał, przed wydaniem serii BT była bezbłędna. A Infinite World już jest, ba, pisze się recenzja na CPN ;) Ale nie moja, więc sam jestem ciekaw co ta gra oferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 20:17, nightfaler napisał:

Bardzo to do Dragon Ball Z: Burst Limit podobne :P

W ogóle nie podobne.

Alexx, każdy kto się nawinął ;) Ale najczęściej pogrywam Trunksem SSJ (bez miecza), Bardockiem, lubię każdą z wersji Goku, trzech dorosłych Gohanów (z przewagą Future), Cui (ze względu na genialny ultimate), Great Saiyaman i jeszcze sporo innych ludków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja wolałem Trunksa z mieczem, Gohanów od średniego do Future z przewagą Ultimate, Goku co wiadome, ale też sporo pogrywałem Majin Vegetą, Brolym i Gotenksem. A mój faworyt to Goku SSJ 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 17:55, 88Bonzo napisał:

A ja bym z chęcią pograł i przypomniał sobie to anime :) które swego czasu bardzo ceniłem
i przyznam się bez bicia, przy którym nie jedną łzę uroniłem. Tylko jest jeden malutki
problem :p nie mam konsoli. Mógłby się jakiś producent w końcu zmobilizować i wypuścić
jakąś dobrą odsłonę DB na PieCe :)


Pozostaje MMO w świecie DB, ale pewnie nie powstanie.

http://www.dragonballonline.com.pl/news.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vegetą grywa mój kuzyn, dlatego ja nim tylko czasami ;)

A z Goku moi ulubieni to jego druga forma (ta, która ma tylko SSJ i zajebiste kaioken kamehameha) i ostatnia w SSJ2 i 3.
Ale i tak Trunks bez miecza, Bardock i Future Gohan rządzą :D

Gumiś, ta gra powstaje tyle, że już chyba nie opłaca się na nią czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zbytnio oryginalny może nie jestem ale najlepiej mi się grało Gogetą SSJ4 ;) No jest to postać dla noobów bo trochę przepakowana, ale genialna szybkość z wcale nie gorszą siłą daje najpotężniejszą postać w grze :) I Ultimate potrafiący zadać chyba największe obrażenia w grze, nie licząc potrójnie dopakowanej Genki Damy Goku :P Gogetą rozwalałem kumpla w przeciągu kilkunastu sekund :) Wiem, że to nie jest zbytnio zabawa, ale ja się przy nim bawiłem przednio ;D Oprócz niego lubiłem pograć Trunksem SSJ bez miecza, Berterem, czy jak on tam miał ;P no i Bardockiem :) Nie mówiąc już o Goku we wszystkich formach (tylko SSJ2 nie za bardzo lubiłem) i Teen Gohanie SSJ2, bo to standard :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście Gogeta jest bardzo przypakowany, ale to dobrze, bo w anime też tak było. Cieszy mnie to, że nie ma tak jak w Budokai określonego czasu gry postaciami (zapomniałem jak się nazywa to łączenie) łączonymi, takimi jak Gotenks, Gogeta czy właśnie Gogeta SSJ4. A Teen Gohan rzeczywiście jest fajny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować