Zaloguj się, aby obserwować  
chachciu

AmericasArmy

75 postów w tym temacie

może mi ktoś podać link do tej gry oRAZ PATCH''ÓW TAK ŻEBYM MOŁ SOBIE POGRAĆ??? bO POBRAŁEM W JAIEJŚ STAREJ WERSJI I MOGE GRAĆ TYLKO 1 TRENING I MNIE TO WK...IA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 18:21, chachciu napisał:

może mi ktoś podać link do tej gry oRAZ PATCH''ÓW TAK ŻEBYM MOŁ SOBIE POGRAĆ??? bO POBRAŁEM
W JAIEJŚ STAREJ WERSJI I MOGE GRAĆ TYLKO 1 TRENING I MNIE TO WK...IA!!!


oficjalna strona: http://www.americasarmy.com/

najnowsza wersja to 2.5 (903MB)

btw. wystarczylo w google wpisac americas army :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze też mam taki jeden problemik , z tą grą tak samo ale w Americas '' Army Racon v 1,70
wyskakuje mi tylko jeden trening po terningu jakiś mi error wyskakuje -unlown taki to jest by ktoś mi pomogl
jak zrobic serwera do tej gry albo ma jakieś sawe do wszystkich treningow
bym prosił mój e-mail : grzesiu_16@tlen.pl
Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

save''y sa przechowywane na serwerze AA wiec dostepu do nich jako tako nie masz - musisz sam wszystko zrobic

sproboj przeinstalowac gre- moze pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 10:06, Grond napisał:

btw gra ktoś stad w AA? ;D Oprócz mnie...


Ja bym grał, gdybym tę grę zdobył... Łącze za słabe, kumpel nie potrafił tego zgrać na płytkę itd.
Ale: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=6073&u=26 . Tutaj znajdziesz Temat poświęcony tej grze, popełniony przez Lumbago. "Temat Ogólny" powstał później... Swoją drogą, AA chyba nie zdobyła zbyt wielkiej popularności wśród tutejszych Forumowiczów ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 10:06, Grond napisał:

Krisek, moze opiszesz ten problem?

btw gra ktoś stad w AA? ;D Oprócz mnie...


Ja gram/grałwem mialem konot z 50 Honorem i się skasowało , teraz mam nowe i mam tylko 30 Honoru. -.-'' Bleh , co do plansz gram w tylko Urban Assault oraz SF Hospital :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rejestrujesz się na oficjalnej stronie ( http://americasarmy.com ), pamiętaj aby od razu po zarejestrowaniu się zmienić hasło na własne, bo przy rejestracji dostaniesz automatycznie takie składające się z losowych liter i cyfr :) Po za tym nazwę użytkownika możesz zawsze zmienić, a taką jaką ustawisz, będzie widać na liście graczy w grze. Potem w grze się logujesz, musisz najpierw ukończyć wszystkie podstawowe treningi (uwaga! chociaż treningi są w trybie offline, będziesz musiał po ukończeniu każdego zaktualizować profil - zostanie to zrobione automatycznie, z tym że musisz mieć wtedy sprawne połączenie, inaczej może być na darmo :P) no i w końcu możesz pograć - na poczatek polecam oficjalne serwery na mapach treningowych (czyli takich, gdzie strzela się ślepą amunicją - chodzi o to, że gra tam sporo n00bków, więc najlepiej tam się uczyć podstaw gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 08:01, KRISEK2 napisał:

CO TO ZNACZY WASZYM ZDANIEM PLEASE LOG IN UPLOAD YEAR RESULT


Chyba please log in to upload your result. A to oznacza ni mniej ni więcej tylko żebyś się zalogował żeby dodać twoje wyniki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować