Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Film na podstawie gry Prince of Persia to nie film na podstawie gry Prince of Persia

59 postów w tym temacie

Tu się zgodze z SlimPole bo z tych jakże Błyskotliwych wypowiedzi rezysera wynika że on ma jakis Ukryty Problem osobowości lub jeszcze gorzej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamiast wątku miłosnego wolałbym wyrzynkę w stylu "300", z fruwającymi flakami, metalem łomoczącym w tle i głównym bohaterem o wyrazie twarzy Clinta Eastwooda, roztaczającym wokół siebie Aurę MHROCKU. :)
dla uściślenia - jestem fanem Warrior Withina, nie znoszę Sands of Time ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 14:15, hallas napisał:

Tak naprawdę to chciałbym poznać film biorący dosłownie fabułę z gry bo, również, nie przypominam
sobie takiego.


A tymczasem przygodówki nadal są zupełnie nietknięte... Szkoda, że np. Gabriel Knight się marnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co oni chcą zrobić z Prince of Persia?!?!?!?

Przecież wszystkie (no dobra, fabuła pierwszej trójki się nie liczy ;-]) części mają genialną (no, może niezbyt wymyślną, ale ciekawą i wciągającą) fabułę!

A najgorsze jest to, że gdy Reżyser Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać mówi o zaletach filmu, to pierwsze dwie, które mu przychodzą do głowy to "pasjonujące" i "romantyczne"!

Co to oznacza w grze?

"Pasjonujące"? Natchniona rozmowa o motywach księcia, koło 10-20 minut...
"Romantyczne"? 2-3 minuty z Farah...

A tak, to mamy zagwarantowane, że w filmie właśnie te rzeczy będą najważniejsze i na nich będzie się kładło największy nacisk... Idę na cmentarz... Odpocznę trochę po tym news''ie...

P.S.: Ja chcę PoP 4, a nie "romantyczne" the Sands of Time!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film o gościu biegającym przez półtorej godziny z mieczem i skaczącym po ścianach raczej by sie nie sprzedał.
A Metal Gear Solid powstał, między innymi, zainspirowany filmem Ucieczka z Nowego Yorku i Ucieczka z Los Angeles w których bohaterem był Snake Pliskin:D A film mógłby powstać, Kojima w końcu marzy o zostaniu reżyserem co widać w jego grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tej wypowiedzi reżysera wynika że film będzie bardziej romansidłem niż ostrą akcją, a brak nawiązań do gry potęguje wrażenie że film będzie totalną porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze im wyjsc tylko obaawiam sie ze cala potega tej gry (system walki, super akrobacje itd) beda kiepsko zrobione
Wiadomo czy to bedzie w POLSCE>?

no i wszyscy beda porownywac film do gry na korzysc gry tak jak to jest z the witcherem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.princeofpersia.xgame.pl/news.php?readmore=37 tu jest to przedstawione troszke klarowniej.
Okazuje się, że księciunio dostał wreszcie jakieś imię. Mam nadzieję, że film zachowa klimat PoPów, choć tak szczeże to fabularnie najbardziej podobała mi się część II, była najbardziej mroczna i epicka.
Ciekawe czy zaproszą Monike Bellucci jeśli nakręcą II część (o ile sie za to zabiorą).
i Premiera ponoć dopiero 10 lipca 2009 r :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jak tak...
Skoro chcą wykorzystać tylko nośny tytuł, to wyjdzie zapewne kolejny film w realiach "Baśni z 1000 i 1 nocy", a przecież już 10-20 lat temu były w tych klimatach niezłe filmy o Alladynie i księżniczce Szecherezadzie :) Może jednak efekty specjalne będą na poziomie, bo latający dywan w tych starych filmach wygląda trochę komicznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować