Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioShock na PS3? Nie, nie, nie!

52 postów w tym temacie

Szkoda, że BioShock na PlayStation 3 nie wyjdzie. Dziwię się, że zamiast wydać tą grę na już wymienioną konsolę, Take-Two woli ją wydać w wersji na konsole przenośne. Czy oprawa graficzna BioShocka na PlayStation Portable aż tak nas zachwyci? Mam nadzieję - bo inaczej okaże się, że wersja na PS3 byłaby o wiele lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepsi

Nie będzie BioShocka na PS3 - stanowczo ogłosiły władze Take-Two. Oświadczenie jest wynikiem spekulacji, jakie pod koniec września bieżącego roku formułowali analitycy. Ich wskazania dotyczyły nie tylko konwersji na PS3, ale także PS2, Wii i konsole przenośne.

Przeczytaj cały tekst "BioShock na PS3? Nie, nie, nie!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:21, xbit71 napisał:

Szkoda, że BioShock na PlayStation 3 nie wyjdzie. Dziwię się, że zamiast wydać tą grę na już
wymienioną konsolę, Take-Two woli ją wydać w wersji na konsole przenośne. Czy oprawa graficzna
BioShocka na PlayStation Portable aż tak nas zachwyci? Mam nadzieję - bo inaczej okaże się,
że wersja na PS3 byłaby o wiele lepsza.

Ja rozumiem tego newsa nieco inaczej od Ciebie. Nie będzie bioshocka na żadną inną konsolę poza X360. Czyli zostanie tam gdzie już jest. Ale mogę się mylić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam że BioShocka nie będzie na żadną inną konsolę niż X360. A co do grafiki - skoro oprawa graficzna tak bardzo jest w tej grze ważna, że nie warto zdaniem niektórych robić konwersji na PSP, to czy w ogóle w tej grze jest cokolwiek wartościowego? Mi na przykład BS się nie podoba (wersja PC) - niczego ciekawego w kwestiach rozgrywki nie oferuje i chwilami wydaje się przekombinowany... No ale to kwestia gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a RX-8 dzisiaj mi mówił, że jak wyjdzie Bioshock na PS3 to sobie kupi ;-) Niestety, trochę jeszcze poczeka ;P
... może Bioshock 2 coś zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy Furious Player, jako gracz PC mogę ci powiedzieć, że konsole jednak mają wiele innych tytułów których na PC nie uświadczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ! A mówiło się(parę lat temu), że posiadacze PC będą mogli liczyć tylko na konwersje z konsol. A tu taka niespodzianka, że TAKA świetna gra i na PS3 nie będzie. Mała rzecz, a cieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec września informowaliśmy o spekulacjach, jakie wysnuli analitycy z Janco Partners. Według jednego z przedstawicieli tej organizacji BioShock miałby powrócić do sklepów w wielkim stylu w roku fiskalnym 2009, kończącym się dla Take-Two w marcu 2009 roku - tym razem w wersjach na PS2, Wii i konsole przenośne.
Oto fragment newsa. Wiadomo - nie są to pewne informacje, jednak często w takich sytuacjach są one prawdziwe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, wielka szkoda. Taki tytuł z taką grafiką aż się prosił trafić na PS3. Programiści mogliby wreszcie wykorzystać drzemiący w tej konsoli potencjał.... a jednak nic z tego


Kapec, PC to jednak nie jest konsola, nie mylmy pojęć. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:01, xbit71 napisał:

Pod koniec września informowaliśmy o spekulacjach, jakie wysnuli analitycy z Janco Partners.
Według jednego z przedstawicieli tej organizacji BioShock miałby powrócić do sklepów w wielkim
stylu w roku fiskalnym 2009, kończącym się dla Take-Two w marcu 2009 roku - tym razem w wersjach
na PS2, Wii i konsole przenośne.

Oto fragment newsa. Wiadomo - nie są to pewne informacje, jednak często w takich sytuacjach
są one prawdziwe. :)

A no właśnie wczytaj się w to co zacytowałeś z naciskiem na spekulacje i dodaj do tego ten fragment:
Można by, gdyby nie pewne domysły, które zrobiły niepotrzebne, jak się okazuje, nadzieje właścicielom innych niż X360 konsol.
Ja sugerowałem się całym textem nie tylko jego fragmentem i wyszło mi właśnie że tylko X360 i nic więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować