Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioShock na PS3? Nie, nie, nie!

52 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2007 o 21:37, marcinshinoda napisał:

ale np jakby na metal gear solid wyszedł na PC, to wy schodził jak ciepłe bułeczki^^

Przecież dwie pierwsze części MGS wyszły na PC, ale kariery raczej nie zrobiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 22:11, SKIL napisał:

> No i dobrze im tak :D Więcej gier na PC i mniej na PS3 :D

Ha! wy na PC nigdy nie będzie mieć czegoś takiego jak tekken, czy gran turismo !
prawdopodobnie nie wiesz co tracisz...

:D



tu sie zgadzma niestety i np tenchu,chodzine bijatyki szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mieć PS3 bo nie ma na nią Bioshocka. A Final Fantasy mi się nie podoba. A tekken i gran turismo to w każdej części to samo tylko nowe auta i lepsza grafa. A bioshock na PC na allegro kosztuje 70zł nówka. A gdyby wyszło na PS3 to z pewnością 300zł. A TV full hd nie zamierzam kupować. Jak na tym PS3 się PES 08 tnie, a heavenly sword ma w niektórych miejscach 30 fps :)))))). Super nowoczesna no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie,nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie...

Jak widzę i Was ogarnia mopsjozja. Cytować mego drogiego kolegę? Nieładnie...

A poza tym, dobrze tak wszystkim graczom PS3. Nam zabraliście już za dużo gier, grozicie przejęcie GTA4. Kolejnej dobrej gry nie dostanie! Gnijcie przy tych śmiesznych konsolkach, które i tak zaraz okażą się przestarzałe, jak wszystko zresztą. Ciekawie mnie jeszcze, że nikt nie doszedł, których z next-genów jest najlepszy? I co to właściwie za nowa generacja gier na tych konsolach panuje? Na to jeszcze nikt mi żadnej sensownej odpowiedzi nie udzielił. Next geny => zwykły kit, do piachu z taki szajsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol...
widzę że niektórym nieźle zazdrość d*** ściska że nie mają PS3.
"nie nie nie chce żeby było na PS3" ha ha co za strach przed konsolami ;P
skomentuje to wszystko jednym słowem: żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnej wersji BioShocka na PS3.

Może źlę rozumuję, ale... :) On mówi tylko o niewydaniu konwersji na PS3, o innych nic nie wspomniał... hmm...
Bioshock na PSP? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez długi czas też byłem zagorzałym PC-towcem , ale po zakupie PS3 zmieniłem zdanie .Czy nie wygodniej jest usiąść wygodnie w fotelu i grać na 32 calowym TV . A co do BioShocka to mnie mało interesuje ten tytuł . Grałem na pececie i jakoś mnie nie wciągną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować