Zaloguj się, aby obserwować  
Witek99

GW vs WoW

12 postów w tym temacie

Właśnie skończył mi się Pre-paid do WoWa a niemożna narazie zamawiać bo wszystkie wyszły :/ a niemoge czekać i nic nie robić! (zwłaszcza że niema szkoły ;) )
Rozmyślałem nad kupnem Guild Wars ale najpierw chciałbym wiedzieć czy ta gra jest równie dobra co WoW, czy tesz znudzi mi się po tygodniu gry. Poradźcie mi!
jeszcze jedno, czy w GW tesz się płaci abonament za gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orginalne pytania...:D GW znudzi Ci się po 2 - 4 miechach. Nie ma abonamentu i gra się przyjemnie. Ma śliczną grafe i sie nie tnie na słabszych kompach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 19:22, Witek99 napisał:

Właśnie skończył mi się Pre-paid do WoWa a niemożna narazie zamawiać bo wszystkie wyszły :/
a niemoge czekać i nic nie robić! (zwłaszcza że niema szkoły ;) )
Rozmyślałem nad kupnem Guild Wars ale najpierw chciałbym wiedzieć czy ta gra jest równie dobra
co WoW, czy tesz znudzi mi się po tygodniu gry. Poradźcie mi!
jeszcze jedno, czy w GW tesz się płaci abonament za gre?



Nie miej złudzeń, GW to nie wow, ale gra się naprawdę fajnie i jest to gra godna polecania. Swoją drogą to gdyby nie wow to wszyscy chyba by grali w GW ;)))

A pre-paidy można kupić na allegro ale są droższe i to w dodatku podobno nie jest legalne. Ja na szczescie zdazylem wykupic przedostatni pre-paid jaki byl w gram.pl :D (razem z wowem) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od gustu.. Ja zdecydowanie wole WoW-a:) Ale ile będziesz siedzieć przed GW? Nie mam pojęcia.. To chyba zależy od ciebie i czego oczekujesz od tej gry.. Pamiętaj GW to nie WoW.. Tak jak WoW to nie GW.. To inne gry różniące się mimo wszystko znacznie! Np. Gw to CORPG, Podczas gdy WoW MMORPG.. To na starcie zmienia koncepcje gry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol 1 tydzien.hahahahahhaahhahahah to chyba niewiem co ty jestes :P..Ta gra jest w kosmos wyrabana mam 50lvl hunter i jest kosmos... A pre-paid na allegro kupuje masowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 18:49, McMat15 napisał:

Lol 1 tydzien.hahahahahhaahhahahah to chyba niewiem co ty jestes :P..Ta gra jest w kosmos wyrabana
mam 50lvl hunter i jest kosmos... A pre-paid na allegro kupuje masowo....

hmm mimo że jedynym legalnym dystrybutorem na Polske jest CDP??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

McMat15 -> tak dla sprostowania mowisz ze masz 50lvl ale w WoW''ie (bo GW ma tylko 20lvl). Ja gram Guild Wars mi sie gra swietnie polecam wsyzstkim ktorzy szukaja ciekawego RPG i niechca placic abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 20:48, Iqor napisał:

Jeśli chodzi o abonament to chyba nikt nie chce go płacić, nie? Ale i tak wolę WOW -a.


Nie ma to jak po roku odświeżyć temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 21:13, Iqor napisał:

Odświerzenie to podstawa, choć temat nie mój.


I tu się mylisz jeśli temat padł, to nie nalezy go wracac do zycia w przypadku, gdy jest on dublem innego. Link jest juz podany.


Kłódeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować