Zaloguj się, aby obserwować  
UnionPacific

Domino Day 2007

38 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2007 o 00:36, ostry3000 napisał:

Z racji iż jest to zabawa międzynarodowa ja oglądałem sobie to na żywo od 20:15 na RTL.


Jak to od 20:15? Na TVN`ie było na żywo od 22:10... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 00:41, Falconer napisał:

> Z racji iż jest to zabawa międzynarodowa ja oglądałem sobie to na żywo od 20:15 na RTL.


Jak to od 20:15? Na TVN`ie było na żywo od 22:10... O_o


Na TVNie nie było na żywo. :)

A wracając do tematu, to dziś mieli wyjątkowego pecha... :/

Myślę, że na końcu, po podliczeniu, powinni i tak zrzucić wszystkie kostki i pokazać, jak to miało wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2007 o 00:46, Dark Demon napisał:

Na TVNie nie było na żywo. :)

Heh, czyli oglądałem coś co wszyscy już dawno widzieli. ;]

Dnia 17.11.2007 o 00:46, Dark Demon napisał:

A wracając do tematu, to dziś mieli wyjątkowego pecha... :/

Tak, sporo rzeczy im nie wyszło.

Dnia 17.11.2007 o 00:46, Dark Demon napisał:

Myślę, że na końcu, po podliczeniu, powinni i tak zrzucić wszystkie kostki i pokazać, jak to
miało wyglądać.

Uważam, że to jak najbardziej dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: praktycznie w każdym motywie coś się nie udało.

Ale i tak niektóre motywy są takie same jak zeszłych tyle, że przedstawione inaczej: vide w tym roku człowiek na bezludnej wyspie rzuca butelkę do wody, i "woda" sie rozlewa. Tak samo, tyle inaczej to nazwano rok i dwa lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rok temu spóźniłem się godzinę więc tym razem postaram się nie zaopmnieć :] Będzie napewno bardzie ciekawie. Kiedys sam układałem domino to trwało z 20 sekund :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 08:53, 143872 napisał:

Rok temu spóźniłem się godzinę więc tym razem postaram się nie zaopmnieć :] Będzie napewno
bardzie ciekawie. Kiedys sam układałem domino to trwało z 20 sekund :D

Haha, Domino Day 2k7 już za nami! Tak swoją drogą, czy ktoś wie, kto w Polsce transmitował, bądź relacjonował edycję z 2006 roku? Też TVN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 09:16, Lefti napisał:

Tak swoją drogą, czy ktoś wie, kto w Polsce transmitował, bądź relacjonował edycję z 2006 roku? Też TVN?


Tak, w zeszłym roku TVN transmitował DD w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom nieraz były takie sety że nic :F , jedno domino się kantem zatrzymało o drugie :D i niepoleciało dalej ale i tak podziwiam ich za to co oni tam zrobili normalnie prawie niemożliwe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde niestety rekordu nie pobili :( A szkoda, szkoda też, że nie było tej ostatniej konstrukcji z 400k kostek. Musiała być ciekawa. W tamtym roku rzeczywiście konstrukcje były ciekawsze jak choćby zeszyt z nutami Mozarta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co zobaczyłem ten temat to myślałem, że to temat o mnie, ale zaraz doczytałem domino. Lubię to oglądać, zawsze jest przedstawiana jakaś historia, pamiętam, że kiedyś był pinokio. Lecz po pewnym czasie mi się znudziło oglądanie tych podobnych obrazów z domina. Ogólnie to nigdy nie dotrwałem do końca. Sam lubię układać domino, kiedyś byłem w szpitaku to cały czas układałem takie płytki, robiłem skrzyżowania, górki, rozwidlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domino Day fajna rzecz tylko szkoda, że tak dużo rzeczy im nie wychodziło:(:( z tym bocianem była lipa kurde za daleko od siebie klocki położyli:( w zeszłym roku było fajne DD:):):) POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 11:07, MonczynF napisał:

Domino Day fajna rzecz tylko szkoda, że tak dużo rzeczy im nie wychodziło:(:( z tym bocianem
była lipa kurde za daleko od siebie klocki położyli:( w zeszłym roku było fajne DD:):):) POZDRAWIAM!!!


Ale i tak było fajnie ale fakt wiele rzeczy im sie nie udało zwłaszcza z tym bocianem... Ale za to niektóre wychodziły świetnie i to trzymało mnie cały czas przy telewizorze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować