Zaloguj się, aby obserwować  
Falconer

Chcesz coś kupić? Nie wiesz gdzie? Napisz tutaj, ktoś Ci doradzi! :)

24 postów w tym temacie

Hej. Zakładam ten temat w celu pomocy innym w znalezieniu danego przedmiotu w sklepach. Jeśli chcesz kupić jakiś niecodzienny przedmiot lub po prostu gdzieś zauważyłeś coś niecodziennego w sklepie do kupienia to napisz tutaj.

Ja mam takie pytanie... Wie ktoś gdzie można kupić laser? Taki jak mają przewodnicy w muzeach np. Wielkości około 4-5cm który wskazuje czerwony punkt na przedmiotach, ścianach, sufitach itp. etc. Poszukuję takiego lecz niegdzie nie mogę znaleźć.

Ps. Mieszkam w Gdańsku.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 14:49, rafekx 12 napisał:

a jaka jest najlepsza myszka dostępna na rynku?


Przypominam - w tym temacie można zadawać pytania jedynie na temat tego gdzie można kupić dany przedmiot, którego nie możecie znaleźć nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 14:52, Falconer napisał:

> a jaka jest najlepsza myszka dostępna na rynku?

Przypominam - w tym temacie można zadawać pytania jedynie na temat tego gdzie można kupić dany
przedmiot, którego nie możecie znaleźć nigdzie.

ok sry tak sie zastanawiałem u mnie nigdzie nie znalazłęm karty geforca 8800gt gdzie jamożna kupic[ nie chce z neta zamawiać]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że był podobny temat - pamiętam ze ktoś szukał tablicy z pierwiastkami chemicznymi... Tylko zapomniałem jak się nazywał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 14:54, rafekx 12 napisał:

ok sry tak sie zastanawiałem u mnie nigdzie nie znalazłęm karty geforca 8800gt gdzie jamożna
kupic[ nie chce z neta zamawiać]



dlaczego?? ja na allegro juz pelno czesci kupilem do kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 14:56, Kamillos007 napisał:

> ok sry tak sie zastanawiałem u mnie nigdzie nie znalazłęm karty geforca 8800gt gdzie jamożna

> kupic[ nie chce z neta zamawiać]


dlaczego?? ja na allegro juz pelno czesci kupilem do kompa :)

powiem szerze że nie do konca ufam ludziom z allegro a tak przy okazji gdzie mońa kupic il 2 sturmovika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Poszukaj w sklepach takich jak Electro Wrold, Media Markt, Empik...

2. Proszę o nie zadawanie takich pytań jak:

-" Gdzie kupić grę xxx?"

-"Gdzie kupić kartę graficzną/płytę główną etc.?"

-" Gdzie kupić konsolę xxx ?"

I tym podobnych. Ten temat ma służyć do zadawania pytań odnośnie znalezienia mało znanych przedmiotów które trudno dostać. A takie pytania j.w. to jest spam. Tak jak mięso znajdziesz w mięsnym, warzywa i owoce w warzywniaku tak gry, sprzęt, konsole głośniki itp. znajdziesz w sklepach typu RTV Euro AGD, Media Markt, ElectroWorld...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 15:03, Falconer napisał:

1. Poszukaj w sklepach takich jak Electro Wrold, Media Markt, Empik...

2. Proszę o nie zadawanie takich pytań jak:

-" Gdzie kupić grę xxx?"

-"Gdzie kupić kartę graficzną/płytę główną etc.?"

-" Gdzie kupić konsolę xxx ?"


Nie wydaje mi się, że gry wydane przed 2005 i znane tylko przez fanów były ogólnie dostępne. Co do Iła masz rację - znajdziesz go gdziekolwiek. A mi na przykład chodzi o MGS 2. I co? Ni ma, nawet na najbardziej znanych aukcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 15:23, Falconer napisał:

No ok są wyjątki tylko nie chciałbym aby w tym temacie co drugi user pytał się gdzie kupić
np. NFS: MW, GTA S.A czy też CoD2.


Jeśli chodzi o te gry, które przedstawiłeś, to oczywiście się z tobą zgadzam. Tyle tylko, że w swojej wypowiedzi ująłeś też te "wyjątki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 14:39, Falconer napisał:

Ja mam takie pytanie... Wie ktoś gdzie można kupić laser? Taki jak mają przewodnicy w muzeach
np. Wielkości około 4-5cm który wskazuje czerwony punkt na przedmiotach, ścianach, sufitach
itp. etc. Poszukuję takiego lecz niegdzie nie mogę znaleźć.


Ja zaopatrzyłem się w taki laser w sklepie "(NIE!) Wszystko po 5zł". Myślę, że u Ciebie w Gdańsku taki sklep powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2007 o 16:25, kuba9876543210 napisał:

Ja zaopatrzyłem się w taki laser w sklepie "(NIE!) Wszystko po 5zł". Myślę, że u Ciebie w Gdańsku
taki sklep powinien być.


A tak. U mnie taki sklep też był na osiedlu i sobie kupiłem tam wtedy taki laser za 10zł chyba. Ale to było kilka lat temu i teraz i laser się gdzieś zgubił i sklepu nie ma. :/

@Graszczur Tak, ale z tego co zauważyłem ten temat jest tylko do zadawania pytań odnośnie tego gdzie można kupić grę. A w tym temacie możecie pytać gdzie kupić... cokolwiek. Np. czekoladę rzadko spotykaną, trunek, sprzęt... cokolwiek. ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 16:31, Break the peace napisał:

w jakiej kwiaciarni mogę kupić bukiet kwiatów na zamówienie, z dostawą do wybranej osoby?
mieszkam w łodzi


Sprawdź może w lokalnym dzienniku. W reklamach powinny się reklamować jakieś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować