Zaloguj się, aby obserwować  
Wojciech_Okupny

Karta pre-paid WoW

14 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2005 o 16:32, Wojciech Okupny napisał:

Dlaczego przy zakupie karty pre-paid do WoW-a nie można płacić wirtualnymi pieniędzmi.


Ponieważ w tym wypadku CD-Projekt jest tylko i wyłącznie pośrednikiem, a nie dystrybutorem. Z racji tego, gdyby część kasy można byłoby zapłacić w wPLN, to firma by traciła, potem by upadla i byś w ogóle nie miał Prepaidów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bach..
Ciechan ubiegł mnie w tłumaczeniu (wizja katastroficzna :P)

Parę dni temu pisałam:

"Sprzedaż kart pre-paid ma na celu umożliwienie gry tym osobom, które z pewnych powodów nie mogą zapłacić za grę kartą płatniczą. CD Projekt na sprzedaży kart pre-paid praktycznie nic nie zarabia, dlatego też (...)" nie będzie raczej możliwości płacenia za karty wirtualną gotówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 17:14, Cierń13 napisał:

No ale w sumie szkoda że nie można użyć wPLN, te dwie firmy mogły by sie dogadać. I my byli
byśmy zadowoleni i oni... :D

ONI już są zadowoleni,. Jeśli Ty nie jesteś - przestań grać w WoW. Zniknie niezadowolony, więc znów wszyscy będą zadowoleni ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś mi podać link do miejsca w tym sklepie gdzie można zamówić samą kartę pre-paid ?
Ile razy staram się wejść w to miejsce tyle razy przenosi mnie do strony głównej sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 13:07, xand1986 napisał:

Czy może ktoś mi podać link do miejsca w tym sklepie gdzie można zamówić samą kartę pre-paid
?
Ile razy staram się wejść w to miejsce tyle razy przenosi mnie do strony głównej sklepu


Karty pre-paid do World of Warcraft są już widoczne w sklepie (omyłkowo zostały ukryte), niestety chwilowo nie można jeszcze składać zamówień.

http://www.gram.pl/sk0_8g7l7_World_of_Warcraft_karta_pre_paid.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie co do Pre paidów online i chciałbym wiedzieć kilka rzeczy zanim sie zdecyduje.

1) Co trzeba wpisać tytułem przelewu -dziwne ze nigdzie nie ma zadnego poradnika co do tych prapaidów

2) Z kąd będe mógł odczytać kod aktywujący te 60 dni grania.

3) w jakim terminie od przelewu otrzymam kod z karty pre paid

4) Dlaczego muszę zaznaczyć z jakiego banku wyśle pieniądze juz w zamówieniu, czy nie powinno być to bez znaczenia, o ile wyśle pieniądze na podane przez was konto wpisując na karcie przelewu moje dane osobowe nick na gram.pl i tytuł przelewu ? Pytam bo moze sie tak zdarzyc ze wysle jednak pieniądze z innego banku niż zaznaczyłem.

5) Czy po złozeniu zamówienia otrzymam maila od obsługitechnicznej w celu uzgodnienia reszty wątpliwości.

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 12:28, Angmir napisał:

2) Z kąd będe mógł odczytać kod aktywujący te 60 dni grania.

z karty?

Dnia 02.01.2008 o 12:28, Angmir napisał:

3) w jakim terminie od przelewu otrzymam kod z karty pre paid

otrzymasz kartę z kodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 12:32, L33T napisał:

> 2) Z kąd będe mógł odczytać kod aktywujący te 60 dni grania.
z karty?
> 3) w jakim terminie od przelewu otrzymam kod z karty pre paid
otrzymasz kartę z kodem


Drogi kolego zauważ że nie mówie o normalnym pr-paidzie wysyłanym do domu, ale o usłudze pozwalajacej odebrac kod pre paida przez internet. Bez wysyłania czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 12:28, Angmir napisał:

Ja mam pytanie co do Pre paidów online i chciałbym wiedzieć kilka rzeczy zanim sie zdecyduje.

1) Co trzeba wpisać tytułem przelewu -dziwne ze nigdzie nie ma zadnego poradnika co do tych
prapaidów

Przelewu? A tak w ogole...skoro mozesz robic przelewy, to czemu np. nie zaplacisz za WoW karta platnicza?

Dnia 02.01.2008 o 12:28, Angmir napisał:

2) Z kąd będe mógł odczytać kod aktywujący te 60 dni grania.

z karty ktora dostaniesz

Dnia 02.01.2008 o 12:28, Angmir napisał:

3) w jakim terminie od przelewu otrzymam kod z karty pre paid

Dostaniesz jak przyjedzie karta.

Dnia 02.01.2008 o 12:28, Angmir napisał:

4) Dlaczego muszę zaznaczyć z jakiego banku wyśle pieniądze juz w zamówieniu, czy nie powinno
być to bez znaczenia, o ile wyśle pieniądze na podane przez was konto wpisując na karcie przelewu
moje dane osobowe nick na gram.pl i tytuł przelewu ? Pytam bo moze sie tak zdarzyc ze wysle
jednak pieniądze z innego banku niż zaznaczyłem.

Ze brzydko spytam...WTF? Masz 20 kont w roznych bankach czy jak?

Dnia 02.01.2008 o 12:28, Angmir napisał:

5) Czy po złozeniu zamówienia otrzymam maila od obsługitechnicznej w celu uzgodnienia reszty
wątpliwości.

Jakich znowu watpliwosci? Wszystko jest proste. Ty zamawiasz i placisz, oni przysylaja pudelko z karta-kluczem.

Dnia 02.01.2008 o 12:28, Angmir napisał:

Z góry dziękuję.

No comment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 12:38, Mechu95 napisał:

> Ja mam pytanie co do Pre paidów online i chciałbym wiedzieć kilka rzeczy zanim sie zdecyduje.

>
> 1) Co trzeba wpisać tytułem przelewu -dziwne ze nigdzie nie ma zadnego poradnika co do
tych
> prapaidów
Przelewu? A tak w ogole...skoro mozesz robic przelewy, to czemu np. nie zaplacisz za WoW karta
platnicza?

> 2) Z kąd będe mógł odczytać kod aktywujący te 60 dni grania.
z karty ktora dostaniesz

> 3) w jakim terminie od przelewu otrzymam kod z karty pre paid
Dostaniesz jak przyjedzie karta.

> 4) Dlaczego muszę zaznaczyć z jakiego banku wyśle pieniądze juz w zamówieniu, czy nie
powinno
> być to bez znaczenia, o ile wyśle pieniądze na podane przez was konto wpisując na karcie
przelewu
> moje dane osobowe nick na gram.pl i tytuł przelewu ? Pytam bo moze sie tak zdarzyc ze
wysle
> jednak pieniądze z innego banku niż zaznaczyłem.
Ze brzydko spytam...WTF? Masz 20 kont w roznych bankach czy jak?

> 5) Czy po złozeniu zamówienia otrzymam maila od obsługitechnicznej w celu uzgodnienia
reszty
> wątpliwości.
Jakich znowu watpliwosci? Wszystko jest proste. Ty zamawiasz i placisz, oni przysylaja pudelko
z karta-kluczem.

> Z góry dziękuję.
No comment.


Ludzie czytajcie ze zrozumieniem - ostatni raz piszę że nie chodzi tu o KARTE PRE_PAID ONLINE - a nie zwykla

O prosze:

PRE-PAID ONLINE
- http://www.gram.pl/sk5_8AfkHO4_World_of_Warcraft_karta_pre_paid_online.html

PRE-PAID zwykla
- http://www.gram.pl/sk0_8g7l7_World_of_Warcraft_karta_pre_paid.html

Jest różnica ? Więc prosze czytajcie ze zrozumieniem.

Mówiąc o przelewarz amma namysli wpłacenie kasy na podane przez gram konto w jakims konkretnym banku. Piszę że nei wiem w jakim banku wplace pieniądze bo wpłace w tym do którego bedzei mi po drodze. Choć widząc jakie sa problemy z tą kartą chyba zrezygnuje i zamówie ta tradycyjną metodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 12:47, Angmir napisał:

Ludzie czytajcie ze zrozumieniem - ostatni raz piszę że nie chodzi tu o KARTE PRE_PAID ONLINE
- a nie zwykla

To moglbys powiedziec od razu ze chodzi ci o pre-paid online.

Dnia 02.01.2008 o 12:47, Angmir napisał:

O prosze:

Dziekuje ;)

Dnia 02.01.2008 o 12:47, Angmir napisał:

Na zlosc powiem ze nie ma :P

>Więc prosze czytajcie ze zrozumieniem.

A ja prosze - tnij cytaty, bo miejsce na stronie zabieraja.

Dnia 02.01.2008 o 12:47, Angmir napisał:

Mówiąc o przelewarz amma namysli wpłacenie kasy na podane przez gram konto w jakims konkretnym
banku. Piszę że nei wiem w jakim banku wplace pieniądze bo wpłace w tym do którego bedzei mi
po drodze. Choć widząc jakie sa problemy z tą kartą chyba zrezygnuje i zamówie ta tradycyjną
metodą.


Brawo. I probleme rozwiazany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem nie jest rozwiazany bo chyba jak nie dla mnie to dla kolejnych sfluystrowanych troche informacji sie przyda
Więc prosił bym kogoś z gram.pl o wypowiedzenie sie w tym temacie, ewentualnie kogos ktozamawiał już tą karte online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować