Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Strony konfliktu w grze EndWar ujawnione

18 postów w tym temacie

pepsi

Federacja Europejska, Ameryka i Rosja to trzy główne strony konfliktu w grze strategicznej Tom Clancy's EndWar. Ubisoft ujawnił informacje na temat poszczególnych frakcji, którymi dowodzić będą mogli gracze w nowej produkcji francuskiej firmy.

Przeczytaj cały tekst "Strony konfliktu w grze EndWar ujawnione" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"strategia tworzona z myślą o konsolach" już to widzę... Na konsolach hit na PC Shit... dlaczego? RTS''ów na PC od groma i wątpię by to pobiło World in Conflict chociażby, ale bądźmy dobrej myśli... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie głosem...ahh...Jak tego nie zpierniczą to na konsolach będzie hit, a i na PC nowość, bo chyba nie było gry w której dobrze by się głosem kierowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wątpliwości co do tego sterowania głosem. I nawet nie chodzi o rozpoznawania komend, jakoś nie widze siebie przez pare godzin wykrzykującego Lewo! Prawo! Zabić go!
Już nie wspominając o tym, co mogłaby pomyśleć przypadkowa osoba, która usłyszałaby jak wprowadzam swoją strategie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, czarno to widzę. Głosem to można było już wydawać komendy botom w UT 2004, tyle że to średnio działało. Wystarczyło źle powiedzieć i kiepa. Tu może być podobnie - źle wymówisz komendę i jednostka stoi jak słup soli. Kierując myszka + skróty klawiszowe mam pewność, że oddział wykonuje dokładnie to, co zaplanowałem. I liczę, iż będzie w tej grze możliwość uruchomienia standardowego sterowania.

Na PC to i tak wszyscy na Starcrafta 2 czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że gra będzie (bardzo) dobra. Miejsce na półce i tak ma zagwarantowane. ;) Boję się trochę o to sterowanie głosem, ale będzie można włączyć gryzonia + klawiaturę, to jestem happy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie głosem nie jest dobrym pomysłem - człowiek o dobrej barwie głosu sobie poradzi a reszta? Poza tym po godzinie, dwóch gardło wysiada całkowicie.
Niech zgadnę, stroną która wywołała tą wojnę jest Rosja?

EDIT: Czy ja tak źle widzę czy na obrazku Czechy połączyły się z Polską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ciekawe klimaty ^_^ Moje ulubione tylko czy USA zawsze musi mieć stację kosmiczną jeszcze działo orbitalne to jest standard ^_^.


PS . Zobaczcie na mapke i jak wygląda teren POLSKI ^_^ wychodzi na to że dopiero po III wojnie światowej odzyskamy okręg kaliningradzki ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2007 o 17:41, Bambusek napisał:

Na PC to i tak wszyscy na Starcrafta 2 czekają.


mów za siebie :P ja tam nie czekam na tą gierkę...

EndWar zapowiada się ciekawie, a co z tego będzie to się dopiero okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przyznam, że jestem zainteresowany. Po mapce widzę, że gra czerpie troszkę z Warhamera 40k dark crusade, ale to tylko jeden screen. Widzę, że świat jest podzielony na duże prowincje i zastanawiam jak będzie wyglądał atak np. CCCP na Polskę - czy to będzie tylko jedna bitwa i bach polska w rękach ruskich? mam nadzieje że to nie tak będzie wyglądać bo nie tędy droga do genialnego rts a . I licze na realizm przynajmniej taki jak w kompani braci. Koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować