Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Świat Według Kiepskich czy Miodowe Lata?

100 postów w tym temacie

Jeśli mam wybierać między Kiepskimi a Miodowymi to oba seriale są niezłe ale i tak wolę włatców móch!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole stare odcinki Miodowych lat i te nowsze ale nie za bardzo lubię całkiem nowe lata miodowe (czy jakoś tak) ja mam cyfrę plus i nie mam u siebie Polsatu ale mam Polsat 2 tam też lecą Miodowe Lata? Jak wiecie to napiszcie o której i w jaki dzień.
Aha a tu strona z (piszę że wszystkimi odcinkami ale tak na prawdę nie jestem pewien) wszystkimi odcinkami miodowych lat i innych seriali:
http://www.milanos.pl/miodowe-lata.php?id=ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie to zależy od gustu bo Swiat według kiepskich ma bardziej chamskie żartynatomiast Miodowe lata są trochę bardziej kulturalne (przynajmniej według mnie :P) i ja osobiście wole miodowe lata, tak wogóle to zabardzo nie lubie Kiepskich dla mnie to zbyt głupie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 23:02, Corwin125 napisał:

Ja tam wole stare odcinki Miodowych lat i te nowsze ale nie za bardzo lubię całkiem nowe
lata miodowe (czy jakoś tak) ja mam cyfrę plus i nie mam u siebie Polsatu ale mam Polsat
2 tam też lecą Miodowe Lata? Jak wiecie to napiszcie o której i w jaki dzień.
Aha a tu strona z (piszę że wszystkimi odcinkami ale tak na prawdę nie jestem pewien)
wszystkimi odcinkami miodowych lat i innych seriali:
http://www.milanos.pl/miodowe-lata.php?id=ml


Przepraszam, że odświerzam stary temat (z drugiej strony nie tak stary - niecałe pół roku; a w dodatku to jest mój temat :-P) i że tak późno odpowiadam na Twojego posta, ale muszę Ci podziękować za tą stronę - naprawdę mi się przyda ;] ze względu na fakt iż jestem na chwilę obecną odcięty od telewizji. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Litości! Kiepscy byli fajni na początku, kiedy był tam jeszcze Walduś i było sporo ciekawych pomysłów na odcinki. ale teraz prezentują tak żenujący poziom, że odpuściłem sobie...

Miodowe lata są znacznie lepsze. Mniej tam debilizmu i wulgaryzmów. Fakt, że spora liczba odcinków jest dosyć średniawa, ale i tak bije Kiepskich kiepskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 22:38, Flesh00er napisał:

Litości! Kiepscy byli fajni na początku, kiedy był tam jeszcze Walduś i było sporo ciekawych
pomysłów na odcinki. ale teraz prezentują tak żenujący poziom, że odpuściłem sobie...

Miodowe lata są znacznie lepsze. Mniej tam debilizmu i wulgaryzmów. Fakt, że spora liczba
odcinków jest dosyć średniawa, ale i tak bije Kiepskich kiepskich...


Tez odnosze podobne wrazenie (czego nie powiedzialbym np. 3 lata temu), ale to chyba ze wzgledu na fakt, ze moje gusta sie zmieniaja :]] Kiedys chetnie ogladalem i jednych, i drugich, a teraz do od czasu do czasu obejrze Miodowe Lata (ktore tez niestety nie prezentuja sie jakos olsniewajaco; ale i tak lepiej od ''''Kiepskich", ktorzy stali sie jacys ... hmm ... kiepscy? ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiepscy są śmieszni nawet ci nowi, a powróciła by ich dawna świetność gdyby wrócił "Walduś" i było by więcej biznesów. Miodowe Lata są świetne, ale te stare. Nie było odcinku żebym się na nich nie śmiał, natomiast w "Całkiem Nowe Lata Miodowe" już tak nie jest, usunęli "śmiechy" oraz zmienili perspektywę kamery, no i oczywiście miejsce... może gdyby była teraz duża oglądalność to wznowili by zdjęcia? Oczywiście w starym domu, bez dzieci itp. tak jak tamto to byłby sen nawet Karol mógłby o tym wspomnieć... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wolę starych kiepskich :) Chociażby dzisiejszy odcinek Tyrtum Pyrtum :) Jak sobie z ruskimi zawody w piciu urządzili, główna nagroda - dotacja z UE :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakaś w ogóle dziwna rozmowa... najpierw się ogląda dwa odcinki Miodowych Lat(stare były lepsze), potem Świat według Kiepskich no i w końcu Pierwszą Miłość. Aha no i wcześniej jeszcze dwa odcinki Mody na Sukces. Nie rozumiem dlaczego ludzie po tym serialu jeżdżą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Świat według Kiepskich" przestał mnie śmieszyć już dawno temu. Prawdopodobnie zwyczajnie z niego wyrosłem i zauważyłem buractwo jakie tam się serwuje oglądającym. A "Miodowe lata" ? To jeszcze od biedy można obejrzeć bez odruchu wymiotnego. Chociaż w większej ilości też jakoś mnie ten serial odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rzadko oglądam jakiekolwiek seriale, jednak lubię obydwa. Choć, przy żadnym się tak nie śmieję, jak przy 13 Posterunku :) Wracając do tematu, bardziej podoba mi się ŚWK niż Miodowe Lata. Nie wiem czemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracam do Polski tego lipca "na stale"... Moze mi ktos powiedziec, czy warto ogladac ktorekolwiek teraz tych seriali jesli puszczaja je jeszcze (nie mam polskiej TV, zreszta czasu nie mam tutaj na ogladanie czegokolwiek, ale w Polsce juz bedzie czas na wiecej rzeczy;))...?

z gory dzieki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oba są fajne..
Kiepscy żądzili w starych odcinkach jak był Walduś!!
Bo jak go niema w tych nowych to z lekka kicha!
Za to Miodowe Lata leciały tak około 15-16godz. więc dużo odcinków oglądałem ponieważ byłem w domu po szkole około 14:40 a akurat leciały Miodowe Lata ^^
I tak wole KIEPSKICH!
Najlepszy odcinek! Country Kurde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram- poziom Kiepskich bardzo spadł. Mimo to czasami oglądam i miejscami się śmieję. Co do Miodowych Lat, to oglądałem kilka odcinków i to nie dla mnie. Jestem za Kiepskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować