Zaloguj się, aby obserwować  
Rastic

W co lepiej wam się grało? Need For Speed Most Wanted, Need For Speed Carbon czy Need For Speed ProStreet?

109 postów w tym temacie

Co do NFS:PS grałem na PGA i musze przyznać , że nic szałowego w nim nie było...wręcz to co wcześniej tylko nowe trasy samochody no i system zniszczeń ( wreszcie ! ) , który nawet bardzo ładnie wyszedł . Na te czasy grafika wygląda na normalną nic w niej nie szokuje ( pozytywnie jak i niegatywnie ). IMO seria NFS stacza się na ten sam kurs co FIFA dochodzi tylko kilka dod. elementów. Nie mówie oczywiście , że gra jest zła lecz brakuje tego czegoś...Twórcy mogą też pójść w innym kierunku i "odpocząć na jakiś czas" od kolejnych produkcji NFSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFS: Underground 2: gra bardzo fajna, grafika przyzwoita całkiem ciekawa fabuła sporo rodzai wyścigów i ogólnie bardzo dobrze wyglądająca gra.Minus to wieczna ciemność w grze chociaż może z racji, że w tłumaczeniu na polskim wychodzi NFS: Podziemie to dlatego ciągle jest ciemno ale mnie się to akurat nie podoba.

NFS: Most Wanted: produkcja całkiem fajna. Twórcy wyjechali na szerokie wody czyli po za miasta chociaż wyścigi w mieście też są. Gra moim zdaniem lepsza od U2. Lepsza grafika, ciekawszy tuning ogólnie to lepiej wyglądająca gra widać było, że NFS idzie w dobrym kierunku.

NFS: Carbon: chyba największy zawód sprawiła właśnie ta gra wszyscy spodziewali się kolejnej extra produkcji a tutaj jednak klapa gra słaba. Grafika leży wydawało się, że będzie dobrze a tutaj chyba gorzej niż w U2 i MW. Ogólnie to gra mi się nie spodobała i szybko wyinstalowałem i oddałem koledze.

NFS: Pro Street: Nie mam i nie grałem więc nie wypowiadam się na temat tej gry bo moja ocena mogła by nie być obiektywna.

Ogólnie rzecz biorąc to i MW i U2 są grami w które warto grać i bardzo mi sie podobają jednak jeśli chodzi o Carbon to akurat moim zdaniem leży i może tylko buty czyścić poprzednikom. Jeżeli miałbym wybierać wybrałbym Need for Speed: Underground 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od jakiegoś czasu zastanawiam się którą część kupić. I w U2 i MW kiedyś grałem, ale już za bardzo ich nie pamiętam. Jedyne co zapamiętałem, to że MW dość denerwujące było uciekanie przed policją, szczególnie jak ścigało Cię pół komisariatu. W sumie fajnie że je opisałeś, ale dalej nie potrafię podjąć decyzji. Chyba kupię obie części :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydatek nie jest spory za obie części jeżeli popatrzysz na allegro to zapłacisz prawdziwe grosze tak więc chyba warto kupić obie. W Media Marktcie za U2 zapłacisz, gdzieś z 30zł za Most Wanted nie wiele więcej.Fakt, że w MW głupie było uciekanie przed Policja ale ogólnie gra była fajna. Jeżeli byś chciał już jedną konkretna to nie chce cię namawiać ale chyba lepiej Undergrounda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W żadną :P Jedyne co pamiętam to najdłużej (podkreślam - najdłużej) grałem w MW :P ale i tak nie szczególnie mi się podobała a przyjemność z rozgrywki była znikoma. Najlepsze NFSy to Porsche oraz HPII. Reszta to jedynie need more shi*y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 15:46, deih napisał:

Co do NFS:PS grałem na PGA i musze przyznać , że nic szałowego w nim nie było

Od dawien dawna ze świecą szukać w tej serii przełomu. Po prostu nigdy go nie było. Były mniejsze, czy większe zmiany, czy innowacje, ale wielkiego przewrotu to nie było ani razu. Mimo, że kilka przeskoków dało się zaobserwować...

Dnia 27.11.2007 o 15:46, deih napisał:

IMO seria NFS stacza się na ten sam kurs co FIFA dochodzi tylko kilka dod. elementów.

"Ludwiku Dorn i Sabo, nie idźcie tą drogą"? Dobrze by było, ale seria już wpadła w rutynę, a z tego nie tak łatwo się otrząsnąć.

A tak w ogóle Deiś dawno się nie widzieliśmy na forum ;)

PS. żeby napisać coś od siebie na temat, to stwierdzam, że obie części NFS: U były najlepsze z tych...jakby to określić...najnowszych. MW było dosyć ciekawe, a Carbon to jak dla mnie porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ano stacza się niestety EA wykupiła kolejną firmę i te gry raczej spotka taki sam los :). Niestety

Dawno Się nie widzieliśmy to prawda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie najlepiej gra w NFS:U2 :) Głównie dlatego że w tej grze mamy mnóstwo części do samochodu :) Czasami nawet odpalam tą grę żeby tylko tuningować sobie samochód ^^ Tylko denerwują mnie niektóre wyścigi, głównie te pod koniec gry, nawet jeśli mamy samochód stuningowany do granic możliwości, to i tak przeciwnicy spokojnie nas przeganiają :/

NFS:U też był dobry, ale jak dla mnie zbyt krótki, no i samochodów było troszkę mało ;) Ale i tak gdy wyszedł, to była chyba jedyna taka gra w której można poczuć się jak w filmie Szybcy i Wściekli ^^

NFS:MW, podobał mi się, ale do tej gry zniechęciło mnie mało części tuningowych. W porównaniu do NFS:U2, Most Wanted blado wypadł pod względem rozbudowywania samochodu, a szkoda, bo gdyby dodali więcej części, to gra byłaby super, pościgi policji były super :D

A najgorszy NFS ( z tych "nowszych") to Carbon, jakoś brakło tego klimatu Undergroundów. A grafika świeciła się równie mocno co choinka w święta, nawet od samego menu tej gry bolały oczy, co chwile przelatywały jakieś światełka itp...

A w NFS:PS jeszcze nie grałem, ale mam zamiar kupić tą grę na PS2, bo kompa mam na nią za słabego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Most Wanted uważam za najlepszą zręcznościową ścigałkę na PC (na PlayStation rządzą burnouty ). W Pro Street nie grałem i nie będę grał, natomiast co do Carbona... właściwie nie powinienem wypowiadać się na temat danej gry jeśli grałem tylko w demo, problem w tym, że to demo naprawdę mnie odrzuciło. Wstręna grafika na niskich detalach (na moim, dziadowskim piecu Most Wanted wyglądało pięć razy lepiej i w przeciwieństwie do Carbona się nie cięło), jakieś kretyńskie wodotryski w menusach (bo musi być cool i kolorowo, wtedy się sprzeda) i wyścigi, które wygrywałem z palcem w (_!_) (w demku były trzy, a cirquit [jak to się pisze?] wygrałem rozmawiając przez telefon. Dość trudny był wyścig na zboczu, ale wystarczyło zmienić samochód, aby i ten wygrać). Jednym słowem: kupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Most Wanted najlepsza z serii. U i był fajny, no ale system przeciwników którzy choć byś jak idealnie jechał, a oni cię doganiali mnie dołował... :P Na 2 miejscu U2 fajne miasto, fajny pomysł, i auta :] Carbon to śmiech na sali...strasznie słaba gierka...no i PS też w sumie nie jest czymś szczególnym...zagrać na chwile dla przyjemności, ale żeby choć troszkę wciągała to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować