Zaloguj się, aby obserwować  
radeon2

najlepsze Czasopismo dla graczy ??

573 postów w tym temacie

No widze że wszyscy lubią Clicka tak jak ja za komputer swiat gry nieprzepadam tam jest wiecej programów itp niż czegoś innego dlatego niewarto kupywac no jeszce cd-action jest godny uwagi ze wzgledu na duzo stron ale ma tez 1 minus drogi jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 21:13, Phelela napisał:

No widze że wszyscy lubią Clicka tak jak ja za komputer swiat gry nieprzepadam tam jest wiecej
programów itp niż czegoś innego dlatego niewarto kupywac no jeszce cd-action jest godny uwagi
ze wzgledu na duzo stron ale ma tez 1 minus drogi jest :)

ale gry fajne daje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 21:14, Lak5 napisał:

komputer swiat gry nieprzepadam tam jest
wiecej
> programów itp niż czegoś innego dlatego niewarto kupywac no jeszce cd-action jest godny
uwagi
> ze wzgledu na duzo stron ale ma tez 1 minus drogi jest :)
ale gry fajne daje :D

Gry fajne ale czasami złyszałem że w niektorych gazetkach CD-Action były na ich płytach wirusy :/.A Świat gry komputer czasami jest fajny kiedyś kupiłem ich gazetke z samymi ciekawymi dodatkami do gier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 21:17, Harpagan napisał:


No czasami :D, ale to wina użydkowników że nie mają anty wirusów włączonych, według mnie cda się wyraźnie poprawiło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 21:19, Lak5 napisał:

No czasami :D, ale to wina użydkowników że nie mają anty wirusów włączonych,

No nie powiedział bym żeby to była wina użytkowników tylko CD-Action i powinni za to zapłacić kare pieniężną że wypuszczają zawirusowane płyty :/.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 21:28, Harpagan napisał:

> No czasami :D, ale to wina użydkowników że nie mają anty wirusów włączonych,
No nie powiedział bym żeby to była wina użytkowników tylko CD-Action i powinni za to zapłacić
kare pieniężną że wypuszczają zawirusowane płyty :/.



ale też słyszałem że to wina anty wirusów bo to nie na każdym wykrywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no. one to oczywiście CD-A ale nie zapominajcie że jeżeli ktoś ma kompa to potrzebuje i do niego jakiegoś nowszego oprogramowania (ogramowania ) także no. two Komputre Swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 21:28, Harpagan napisał:

> No czasami :D, ale to wina użydkowników że nie mają anty wirusów włączonych,
No nie powiedział bym żeby to była wina użytkowników tylko CD-Action i powinni za to zapłacić
kare pieniężną że wypuszczają zawirusowane płyty :/.



A powiedz mi kiedy to CDA dało zawirusowane płyty? Kupuję to pismo od ponad 7 lat i ani razu nie zdarzyło się, żebym złapał z ich CD jakiegoś wirusa... A jeśli na mojej płytce wirusa nie było, to na żadnej innej też go być nie mogło, bo w końcu podczas tłoczenia żadne złośliwe oprogramowanie nie ma prawa się dograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o wiry na plytkach CDA: niektore antywiry moga wykrywac jakies programy jako wiry, choc tak naprawdenimi nie sa.

A w moim rankingu:
1. CD-Action
2. Komputer Swiat Gry
3. Click

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ranking:
1.Click (powody podawałem ze 2 strony wczesniej)
2.CDA
3.Game Ranking

Reszta to dla mnie śmieci, bez obrazy dla fanów Play KŚG czy Cybermychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 21:51, Mr Black napisał:

A powiedz mi kiedy to CDA dało zawirusowane płyty? Kupuję to pismo od ponad 7 lat i ani razu
nie zdarzyło się, żebym złapał z ich CD jakiegoś wirusa... A jeśli na mojej płytce wirusa nie
było, to na żadnej innej też go być nie mogło, bo w końcu podczas tłoczenia żadne złośliwe
oprogramowanie nie ma prawa się dograć.

Miałem w 1 płytce wirusa i wtedy antywirusa niemiałem ani neta i wgrałem sobie demko gry Aliens vs Predator to chyba było w roku 1998 o ile się nie myle i jak zianstalowałem to i wirusa miałem i mi się zaczoł komp psuć przez to troche :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-Action jest bezkonkurencyjny. I to, że kosztuje ''aż'' 15 zł nie oznacza że jest drogi. To jest miesięcznik. Click to dwutygodnik chyba, i kosztuje 5,50 bodajże. Ma też dużo mniej stron. Więc 5,5 * 2 = 11zeta. A i tak stron będzie dużo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 22:52, Ćpunek01 napisał:

CD-Action jest bezkonkurencyjny. I to, że kosztuje ''aż'' 15 zł nie oznacza że jest drogi.
To jest miesięcznik. Click to dwutygodnik chyba, i kosztuje 5,50 bodajże. Ma też dużo mniej
stron. Więc 5,5 * 2 = 11zeta. A i tak stron będzie dużo mniej.


Od dobrych kilku lat Click to miesięcznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2007 o 22:56, Markus89 napisał:

Od dobrych kilku lat Click to miesięcznik.


*_* łał. Myślałem że to dwutygodnik, skoro dają tak mało stron. To chyba wystarczający komentarz o Clicku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować