Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2010 o 14:51, Damianuss1 napisał:

Przeczytałem właśnie recenzję w najnowszym numerze Play i powiem, że jest średnio. To,
że jest ładnie, kolorowo i klimatycznie to już chyba wszyscy wiedzą. Mało konkretów.
Np dalej nie wiem czy po ukończeniu gry będzie jakaś opcja free ride czy jak? To jakaś
tajemnica wielka?

czemu średnio? jakie dali minusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 13:55, sinir napisał:

> Co do ciekawych screenów, podoba mi się ta miejscówka.

Jak Ty wyszedłeś spoza dozwolonego obszaru? Ja zaraz po jego opuszczeniu dostaję komunikat
w stylu "misja zakończona niepowodzeniem" i wracam do domu Vito.

Skill :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 14:56, Marcin08 napisał:

czemu średnio? jakie dali minusy?

Chodziło mi o średnią jakość recenzji :P. Sam autor wychwala grę, wystawił jej 97% na 100 i jak sam twierdzi "GTA może się schować" ^^. Chodzi mi o to, że jest w niej za mało konkretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 14:08, DesMonD__PL napisał:

>wersja na PS3 jest zubożona (brak kałuż krwi, ruchu ubrań, trawa gorszej jakości).
Wytłumaczcie mi to, dlaczego mamy płacić pieniądze za produkt, który na konsoli Sony
odstaje...
Czym to jest spowodowane? Ich próżnością, złośliwością?

Tym, że konsole to syf.. A tak na poważnie to ps3 jest trudne w programowaniu i tylko gry pisane bezpośrednio pod nią dobrze chodzą (jeśli 30 fps to dla kogoś ok) i dobrze wyglądają. To samo było z PS2 vs XBOX. Ten drugi był słabszy na papierze, ale wszystko wyglądało 2x lepiej. Na pocieszenie Ci powiem, że zaoszczędziłeś 200 PLN różnicy do ceny PC na którym mafia chodzi dużo płynniej niż 30 fps :D No i masz Uncharted 2/Heavy Rain.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zostaje mi mój pecet ;D. Szkoda tylko posiadaczy PS3, których jedyną możliwością zagrania w Mafie jest owa konsola. Płacą za produkt gorszej jakości tyle samo, co posiadacze x-klocka, mających po prostu ładniejszą oprawę i optymalizacje. Jak twórcy chcą zarobić, to niech dają produkt pełnowartościowy :/
>No i masz Uncharted 2/Heavy Rain.
No chociaż tyle, mam nadzieję, że przynajmniej takie perełki i wiele innych, nie zostaną wydane na inne platformy. A to za te zubożone wersje gier na PS3,na przykład jak sam napisałeś odnośnie Mafii 2 (brak kałuż krwi, ruchu ubrań, trawa gorszej jakości).


Dzieki za odpowiedź
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainteresowanych i zamawiających w sklepie internetowym Cenegi. Pracownicy dołożą wszelkich starań aby gra została dostarczona w dniu jej premiery aby każdy mógł sobie przed weekendem zagrać :). Super. Jeśli chodzi o EK na PC to dalej nic nie wiadomo jak sami twierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...........

Coś mi się widzi, że nie będzie EK w dniu premiery bo gdyby miała być to już dawno można by ,,preorderować" a tak tracą klientów bo nie ma tej możliwości.
Jeżeli będzie EK to będę pozytywnie zaskoczony, jeżeli nie będzie to kupię standardową wersję;)

...i również do MM lecę w piątek z samego rana;) Chociaż może nie, podjadę wieczorem bo korepetycje z mechaniki mam o 18 to akurat idealnie giercowanie nocne się szykuje, o prowiant zadba leclerc który jest w pobliżu MM;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam do jednego dnia przed premierą i jak nie będzie to po prostu biorę konsolową EK. Wypruję się trochę więcej niż spodziewałem, ale w końcu tyle czasu czekałem na tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 21:35, Damianuss1 napisał:

Ja poczekam do jednego dnia przed premierą i jak nie będzie to po prostu biorę konsolową
EK. Wypruję się trochę więcej niż spodziewałem, ale w końcu tyle czasu czekałem na tą
grę.



Jeżeli EK na PC w końcu nie będzie to po roku gdzieś kupię używkę EK na jakakolwiek konsole (co taniej bedzie) i zostawie sobie elementy EK a sama płytke z grą na konsole sprzedam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 21:35, Damianuss1 napisał:

Ja poczekam do jednego dnia przed premierą i jak nie będzie to po prostu biorę konsolową
EK. Wypruję się trochę więcej niż spodziewałem, ale w końcu tyle czasu czekałem na tą
grę.



>>...............

A jednak:) Wychodzi na to, że będzie EK:)
Jak u nas nie wyjdzie trzeba bedzie sprowadzic z zagranicy:)


http://www.amazon.com/Mafia-II-Collectors-Pc/dp/B003NG5K8A/ref=sr_1_6?s=videogames&ie=UTF8&qid=1282333365&sr=1-6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.amazon.de/gp/product/0744011019/ref=s9_simh_gw_p63_i2?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=1GEGZS74DM9G3XKZRSMY&pf_rd_t=101&pf_rd_p=463375173&pf_rd_i=301128


Patrzcie na to, poradnik do Mafii 2 od Bradygames. Poradnik do GTA IV wydali w Polsce to może i dla Mafii zrobiliby wyjątek i wydali to w Polsce;)
Jeżeli nie to czeka mnie import od Helmutów gdzie ang. wersja poradnika kosztuje z wysyłką do Niemiec niecałe 19euro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 22:35, Yoruaaw napisał:

Kolejne ciekawe screeny robione prze zemnie w demku.

Piękne, ale ... jakim sposobem tam pada deszcz czy jest noc? Już jakieś modyfikacje?

Dnia 20.08.2010 o 22:35, Yoruaaw napisał:

A jednak:) Wychodzi na to, że będzie EK:)
Jak u nas nie wyjdzie trzeba bedzie sprowadzic z zagranicy:)


Jasne, że będzie :P. Zdaje się, że tylko UK nie dostanie na PC i jest to potwierdzone, ale u nas cisza na chwilę obecną. Co do poradnika - No właśnie, pamiętam, że ten z GTA kupiłem w zwykłym kiosku ruchu. Ciekawy jestem czy i ten będzie dostępny w jakimś kolporterze. Kupuję ze dwie sztuki z góry :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 22:43, Damianuss1 napisał:

> Kolejne ciekawe screeny robione prze zemnie w demku.
Piękne, ale ... jakim sposobem tam pada deszcz czy jest noc? Już jakieś modyfikacje?

> A jednak:) Wychodzi na to, że będzie EK:)
> Jak u nas nie wyjdzie trzeba bedzie sprowadzic z zagranicy:)

Jasne, że będzie :P. Zdaje się, że tylko UK nie dostanie na PC i jest to potwierdzone,
ale u nas cisza na chwilę obecną. Co do poradnika - No właśnie, pamiętam, że ten z GTA
kupiłem w zwykłym kiosku ruchu. Ciekawy jestem czy i ten będzie dostępny w jakimś kolporterze.
Kupuję ze dwie sztuki z góry :D.


komendy pisane w luaRcon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 22:46, Yoruaaw napisał:

komendy pisane w luaRcon.

Heh i tu właśnie ukazuje się potęga PC :P. Sam bym się pobawił, ale demko już dawno odinstalowałem, czekam na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 22:49, Damianuss1 napisał:

> komendy pisane w luaRcon.
Heh i tu właśnie ukazuje się potęga PC :P. Sam bym się pobawił, ale demko już dawno odinstalowałem,
czekam na premierę.

męczę się jeszcze z deszczem w nocy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować