Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Demko mi sie podoba,ale jak w pelnej wersji beda mialy miejsce bledy z dema to moze byc cienko z mafia 2

Chodzi mi o wygladzanie krawedzi, interakcja z otoczeniem,sztuczna inteligencja kierowcow,przechodniow,policji.
Jak skasuja te bledy to bedzie rewelacja.

A czy to prawda,ze to demko jest z 2009r z targow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 21:10, Tomek1120 napisał:

Auto nazywa się shubert_38_destr wystarczy podmienić z jakimś innym. Ja podmieniłem z
lassiter_69. Jednak nie ma tuningu.

I dźwięku silnika :P
Coś czuję, że to będzie moja ulubiona gra, a miałem rzucić granie ;) Najlepszy model jazdy jaki widziałem w nie symulatorach. Zamówiłem sobie takiego pada za 50 PLN(sic!). Jest repliką tego z 360, a triggery z tej konsoli nadadzą się idealnie do prowadzenia w tej grze. Pad to Speed-Link 360 style

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 21:30, Mario563456 napisał:

A czy to prawda,ze to demko jest z 2009r z targow?


Nieprawda. Misja, owszem, ta sama, ale zmienili otoczenie na letnie, tam było zimowe. Właśnie zimowe będzie w pełnej wersji.

Ten wóz odblokowywany jest pewnie przez to, że podczas misji takie same podjeżdżają pod bloki. I musieli go dodać by się tam pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 21:30, Mario563456 napisał:

A czy to prawda,ze to demko jest z 2009r z targow?


Niby prawda, w każdym razie posiadacze PS3 mogą czuć się urażeni, gdyż na owej platformie gra lubi przycinać.
Dlatego właśnie niektórzy gracze myślą, że demko jest z 2009r. Sam mam takie podejrzenia.

A co do samej gry:

Podczas startu wyskakuje komunikat, oznajmujący, że etap prezentujący w wersji demo został specjalnie przygotowany i nie pojawi się w pełnej wersji gry. No ok rozumiem, tylko dlaczego pod koniec misji pojawia się napis
"Ciąg dalszy nastąpi" ;D eheh, dziwne

Optymalizacja kodu gry... Już pisałem odnośnie "chodzenia" gry na moim sprzęcie. Zauważyłem coś takiego, że gra potrafi się przycinać w okolicach domu na wszystkich możliwych konfiguracjach (Cienie, AA, rozdzielczość ITD. ITP), lecz czasami nie ma cięcia, tak jakby to zależało od humoru gry. Czasami gdy włączę (Gram na wysokich) wszystko śmiga pięknie, a niegdyś łapie czkawkę. Trochę to dziwne, ale jeśli to demo z 2009r, to może dlatego.
Sporo się także naczytałem odnośnie wymagań, przecież ta gra nie powinna ruszyć mi na wysokich, przynajmniej byłem w takim przekonaniu, gdy zobaczyłem oficjalne wymagania. Drugi dowód na to, że demo z 2009 r???

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 21:50, DesMonD__PL napisał:

Podczas startu wyskakuje komunikat, oznajmujący, że etap prezentujący w wersji demo został
specjalnie przygotowany i nie pojawi się w pełnej wersji gry. No ok rozumiem, tylko dlaczego
pod koniec misji pojawia się napis
"Ciąg dalszy nastąpi" ;D eheh, dziwne


Nie pojawi się W TAKIEJ FORMIE czy jakoś tak. Przeczytaj jeszcze raz, ze zrozumieniem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 21:50, DesMonD__PL napisał:

Pozdrawiam

Ja też tak miałem.

Na początku wszytko było w miarę ok i stabilnie z 45 klatkami i z AA, AF 4x, cienie low, geometria high.

Pomyślałem sobie, że może być lepiej po małym OC. Więc podkręciłem procesor z 2.4 do 3.2, ram z 800 do 900. Grafikę z 700 na 750 i pamięć z 996 do 1110. Gra zaczęła chodzić gorzej i klatki się jakoś dziwnie wahały.
Jak jest dobrze to lepiej nie ruszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 22:00, byverter napisał:

Jak jest dobrze to lepiej nie ruszać :)

No masz rację sam mojego E8400 dziś chciałem spr więc podkręciłem do 3,5GHZ. Skutek?
Gra zawiesza się po ok. 1 minucie ^^ Lecz tu mam chyba jakiś błąd w systemie, gdyż to mam od dawna.
Posiadając Vistę kręciłem proca do 4.0 I zero zawieszeń, ogólnie śmigało wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem, tak zrobiłem i ściągnąłem demko na PS3. Wrażenia są dość negatywne. Grafika wygląda duuuuużo gorzej, trawa wygląda jak w Counter Strike''u - płaska tekstura i nic więcej. Powiedzcie, że to tylko jakieś przeoczenie i finalna wersja tak wyglądać nie będzie :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 23:48, CatInABag napisał:

Jak mówiłem, tak zrobiłem i ściągnąłem demko na PS3. Wrażenia są dość negatywne. Grafika
wygląda duuuuużo gorzej, trawa wygląda jak w Counter Strike''u - płaska tekstura i nic
więcej. Powiedzcie, że to tylko jakieś przeoczenie i finalna wersja tak wyglądać nie
będzie :<

No jak to tak, przecież konsole są lepsze od PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2010 o 23:50, byverter napisał:

No jak to tak, przecież konsole są lepsze od PC.


Nie spodziewałem się, że gra będzie wyglądać ładniej niż na PC, ale na x360 wygląda dość dobrze, a na PS3 widać bardzo wyraźną różnicę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może, czy gra będzie lepiej zoptymalizowana? Bo w Demie mój przedpotopowy sprzęt wyciąga średnio 18 fps.
Da się grać ale nie ma takiej radochy z grania;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://mafiatown.gram.pl/news.php?readmore=635 - Kolejne recenzje Mafii2.

Oceny są jak najbardziej zadowalające, ale martwią mnie takie wytknięte przez redaktorów tych recenzji rzeczy jak:

"Oprócz głównych misji w grze nie ma co robić", "Zmarnowany potencjał", "W mieście są zaułki bez życia" i "Monotonna jazda samochodem" - daje do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 23:48, CatInABag napisał:

Jak mówiłem, tak zrobiłem i ściągnąłem demko na PS3. Wrażenia są dość negatywne. Grafika
wygląda duuuuużo gorzej, trawa wygląda jak w Counter Strike''u - płaska tekstura i nic
więcej. Powiedzcie, że to tylko jakieś przeoczenie i finalna wersja tak wyglądać nie
będzie :<

Z tą trawą na PS3 to przegięcie :(

20100814115803

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 11:58, Henrar napisał:

Z tą trawą na PS3 to przegięcie :(


Hehe, dobry obrazek. Ciekawi mnie czemu akurat to trafiło się PS3, przecież ma lepsze wnętrze niż taki X360. Chyba ktoś tu programować nie umie czy coś...
----------------------------------------------------------------------

A tak w ogóle, to najlepszą rzeczą w tej grze są szczegóły. Takich ciekawostek są dziesiątki, jeśli nie setki. Wymienię parę z nich:

- w mieszkaniu Vito gra radio. Jeżeli wyjdziemy na zewnątrz i staniemy przed zamkniętym oknem, nic nie usłyszymy. Jeśli jednak w domu otworzymy okno, na zewnątrz usłyszymy radio.

-podczas napadu na sklepy możemy zabrać pieniądze z kasy oraz przedmioty specjalne, np. garnitury w sklepie z ciuchami. Jeżeli podczas napadu zabijemy właściciela sklepu, sklep zostanie na jakiś czas zamknięty. Jeżeli go tylko wystraszymy, to po jakimś czasie w sklepie pojawią się policjanci wypytując o to, co się stało. Jeżeli wtedy tam wejdziemy, właściciel nas wykapuje i będziemy mieli policję na karku.

-w samochodzie możemy otworzyć maskę i bagażnik. Jeżeli pojazd się zepsuje, możemy wysiąść z samochodu, i naprawić silnik, żeby pojazd mógł dalej jechać.

-jeżeli chcemy szybko zgubić pościg, możemy udać się do budki telefonicznej i za 500.000$ anulować zainteresowanie policji. Możemy też zmienić ciuchy/wóz, ale pierwsza opcja jest szybsza.

-po zaatakowaniu jednego z gangsta-murzynów rzuca się na nas cały ich gang. Możemy z nimi walczyć lub uciekać, z czego sugeruję to drugie, bo wiele ich matka miała.

-podczas odnoszenia obrażeń skraca się maksymalna ilość zdrowia. Odnowić ją do poziomu pełnego możemy poprzez zjedzenie czegoś lub napicie się.

-można skorzystać z usług pucybuta za 1$, ale niczemu to nie służy. :)

-ludzi znajdujących się w budce telefonicznej możemy stamtąd wyrzucać. W końcu my mamy tam ważniejsze rzeczy do roboty!

-mając pełne życie możemy zginąć na miejscu po czołówce z jakimś pojazdem. Oczywiście musimy najpierw rozwinąć odpowiednią prędkość.

-są dwie wersje Thompsona: jedna z magazynkiem na 50 nabojów, inna 30 nabojami. Możemy nosić maksymalnie 4 magazynki, więc od ich wielkości zależy także maksymalna ilość amunicji: 120 albo 200.

-możemy zginąć od jednego, celnego strzału w głowę, nawet jeśli mamy pełne życie.

Na pewno nie wszystko wymieniłem i na pewno nie wszystko znalazłem i zauważyłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować