Zaloguj się, aby obserwować  
rada

STATYSTYKA: Czy więcej jest graczy słuchających hip hop czy metal?

309 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2006 o 14:10, Galdor napisał:

A jak nie słucham HH ani metalu? :P


To niejestes ani top i trendy and grim true i necro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 14:14, Astmatyk napisał:

To niejestes ani top i trendy

Za to jestem zajebisty ;P

Dnia 10.02.2006 o 14:14, Astmatyk napisał:

and grim true i necro :D

Yyy... za te chyba podziękuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moze ja zaloze temat Czy Wiecej jest graczy sluchajacych mamy czy taty? STATYSTYKA :P
Darujcie sobie juz te gadki o metalach i hip hopowcach bo to zasmieca kazde forum a i tak nic z tego nie wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 14:20, Astmatyk napisał:

To moze ja zaloze temat Czy Wiecej jest graczy sluchajacych mamy czy taty? STATYSTYKA :P
Darujcie sobie juz te gadki o metalach i hip hopowcach bo to zasmieca kazde forum a i tak nic
z tego nie wynika

A to czy zasmiecam forum to nalezy do Twojego problemu? Bo do mojego nie ani do Twojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, opanujcie się ludzie. Proszę. Czy nie ma innych gatunków muzyki oprócz metalu i hiphopu ? Na tym forum już chyba z 8 wątków jest o tej samej tematyce :/
A żeby było prawie ontopic to ja głosuje na New Age.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<offtop> Z tego co widze ze hip hop nie jest juz bardzo trendi (chociaz tez jest ich duzo) teraz trendi jest tekno oraz trance.</offtop>

Coby cos napisac to ten temat nie ma sensu (od)bytu gdyz nie ma na tym forum ankiet a sadzac ze ktos taki temat zalozyl to napewno nie bedzie mu sie chcialo upejdowac statystyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 12:08, rada napisał:

> To moze ja zaloze temat Czy Wiecej jest graczy sluchajacych mamy czy taty? STATYSTYKA
:P
> Darujcie sobie juz te gadki o metalach i hip hopowcach bo to zasmieca kazde forum a i
tak nic
> z tego nie wynika
A to czy zasmiecam forum to nalezy do Twojego problemu? Bo do mojego nie ani do Twojego.


:/ Wyrazilem swoje zdanie, mam do tego prawo wiec nawet nie probuj podejmowac ze mna dyskusji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 13:06, Astmatyk napisał:

> > To moze ja zaloze temat Czy Wiecej jest graczy sluchajacych mamy czy taty? STATYSTYKA

> :P
> > Darujcie sobie juz te gadki o metalach i hip hopowcach bo to zasmieca kazde forum
a i
> tak nic
> > z tego nie wynika
> A to czy zasmiecam forum to nalezy do Twojego problemu? Bo do mojego nie ani do Twojego.


:/ Wyrazilem swoje zdanie, mam do tego prawo wiec nawet nie probuj podejmowac ze mna dyskusji
na ten temat.

Masz oczywiście do tego prawo ale wypowiedziales sie na moj temat wiec MAM prawo wdac sie w dyskusje ponieważ w pewnym sensie obraziles mnie mowiąc że ten temat jest do chrzanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys tylko Metal, ale... przez pare kolezanek stalem sie uniwersalny moge sluchac w sumie all, poza takim pustym\wiesniackim Techno od ktorego az leb peka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie mimo tego, że w temacie topicu jest słowo "Statystyka" to każdy pisze czy lubi bardziej metal czy hip hop. W takim razie lepiej dopisywać się do tego tematu: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2890&u=324. Inna nazwa topicu, ale "w środku" do samo :).
A jeśli chodzi o mó stosunek do metalu i hip hopu to bardziej lubię hip hop. Nawet nie pamiętam kiedy ostatnio słuchałam metalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 17:13, rada napisał:

> > > To moze ja zaloze temat Czy Wiecej jest graczy sluchajacych mamy czy taty? STATYSTYKA

> > > > :P
> > > Darujcie sobie juz te gadki o metalach i hip hopowcach bo to zasmieca kazde
forum
> a i
> > tak nic
> > > z tego nie wynika
> > A to czy zasmiecam forum to nalezy do Twojego problemu? Bo do mojego nie ani do Twojego.

> > > > > :/ Wyrazilem swoje zdanie, mam do tego prawo wiec nawet nie probuj podejmowac ze mna dyskusji

> na ten temat.
Masz oczywiście do tego prawo ale wypowiedziales sie na moj temat wiec MAM prawo wdac sie w
dyskusje ponieważ w pewnym sensie obraziles mnie mowiąc że ten temat jest do chrzanu.


I myslisz, ze wplynoles na zmiane mojego zdania? Otoz NIE. Nadal uwazam,ze jest do chrzanu, bezsensowny i niepotrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2006 o 13:23, Astmatyk napisał:

I myslisz, ze wplynoles na zmiane mojego zdania? Otoz NIE. Nadal uwazam,ze jest do chrzanu,
bezsensowny i niepotrzebny.


jeżeli uważasz że temat jest bezsensu to sie nie dopisuj!! np. uważam że temat o WoWie jest niepotrzebny (bo sam tej gry nie mam ;P ) ale jakoś nie dopisuje sie tam. Czy na jakimś placu/targu przeganiasz osoby sprzedaające w lato np. rękawiczki? nie? to czemu tu sie czepiasz?? o tym czy topic zostanie czy nie zdecyduje moderator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 12:59, Puszkin napisał:

Teraz ogólnie rozwijają się gatunki takie jak breakbeat drumm n bass i jungle ;] ogólnie cały
ten raperski szajz zejdź już niedługo ze sceny


jakoś trzyma sie już około 30 lat to przetrzyma jeszcze z 150 :)
jakoś czuje sie urażonu czytając "raperski szajz", moge napisac że metal to szajz, ale nie zrobie tak bo poprostu nie rozumiem tej muzyki.


natkasuper1>>>> masz racje, jakoś nie widze tu wyników, a szkoda :(

i jeszcze raz do Asmatyka>>>> czy uważasz że jak ktoś słucha rapu/metalu to jest trendy?? nie!! jest sobą i słucha tego czego lubi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 15:36, Puszkin napisał:

Ogólnie określenie szajz miało być żartobliwe :] bo sam słucham troche rapu więc nic do niego
nie mam xD


no, widzisz czasami brak emitikonki nadaje inne znaczenie od tego co chcielibyśmy napisac

(sorry za SPAM i offtopic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie posluchac sobie muzyki, niewazne czy jest to hh, rap, metal, techno, klasyczna, pop, rege itd. I smiesza mnie ludzie, ktorzy twierdza, ze podoba im sie tylko jeden jedyny gatunek muzyki. Inna sprawa, ze czesto trudno utwor zakwalifikowac do konkretnego gatunku. Uwazam, ze zamiast głowić sie nad dzieleniem muzyki na gtunki, lepiej skupic sie na samej muzyce i czerpać przyjemnosc z jej sluchania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować