Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowa gra od Intela i Alienware'a

35 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2007 o 20:02, PolishWerewolf napisał:

Hmm... Ciekawe. Przyznam, że łatwo było uzyskać 80k punktów w ostatnim wyścigu :D Gorszy był
dla mnie drugi :) Ale cóż. Zgłoszenie po laptopa lub koszulkę wysłałem ;]


ja miałem podobnie, w ostatnim wyścigu ponad 80K punktów. Wysłałem zgłoszenie i po koszluke i po laptopa. A wg rankingów jestem 1 liście scoringu Światowego (position in the world: 1) ... nie wiem czy to prawda? może mało ludzi gra na razie

tak czy inaczej moje zmagania zostały uwieńczone 186K punktów (ogółem ze wszystkich 3 tras).

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buu... Już dużo ludzi straciło szansę na wygranie laptopa, bo trzeba tak naprawdę w to grać 24/7, żeby zdobyć. Dla mnie nie warto aż tak się męczyć.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym rankingiem to raczej zdecydowanie jest ściema. Ja oczywiście też mam pierwsze miejsce w global rankingu(200658 punktów) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi gra działa jakoś dziwnie. Niesamowicie powoli, obraz się rozmywa, statek prawie nie leci... a czas płynie normalnie. W wyniku tego jeszcze ani razu nie zdołałem w czasie dojechać do mety, a ostatnim razem nabiłem astronomiczną liczbę punktów, niecałe 1k. Niezły hardkor.

Może nowa wersja flasha pomoże, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w Hyperblasta i muszę stwierdzić, że jest to fajna mni gierka, ale naprawdę trudna ;) Choć i tak Blockkroxa czy jakoś tak na Miniclipie pod względem poziomu trudność nie przebije :P
W sumie to świetny pomysł ze strony obu firm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować