Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

F.E.A.R.: Perseus Mandate - okiem Mejstego

22 postów w tym temacie

Mam zamiar ją kupić, ale dopiero wtedy, gdy razem z podstawką i pierwszym dodatkiem ukażą się w Złotej Kolekcji. Oczywiście, jeśli cena Złotej kolekcji spadnie z tych 129,90 złoty. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakken

F.E.A.R. doczekał się już jednego dodatku. Jego twórcy postanowili pójść za ciosem i po Extraction Point wydali kolejny addon pod tytułem Perseus Mandate. Czy jest to tylko sposób na wyciągnięcie od graczy kolejnych pieniędzy czy też może dostajemy wartościowy produkt? Przekonajcie się sami.

Przeczytaj cały tekst "F.E.A.R.: Perseus Mandate - okiem Mejstego" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze mam tą Grę od 2/3 tygodni i Boje sie w nią grać (paranoja ?) :D a Pierwszączęść całą p[rzeszedłem ..hmm może odrobina samozaparcia i tą część też przejde ;]...O Samej grze powiem tyle ze sie nudnie zaczyna.. zrzucają cię z Samolotu i sobie lądujesz ze spadochronem w Sciekasz ... no a potem to już sie mocno rozkręca :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System shock 2- wymagania minimalne (jak na obecne standardy) a klimat miliony razy lepszy. Feara przechodziłem ziewając z nudów. Doszedłem do chyba 3/4 gry ani razu się nie bojąc tak jak w SS2. Dalej już mi się nie chciało grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i tak kupię tego wtórnego gniota:) Bo lubię F.E.A.R''a:) Ale czekać z niecierpliwością będę na drugą część tworzoną przez Monolith.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 23:56, Stwór napisał:

A i tak kupię tego wtórnego gniota:) Bo lubię F.E.A.R''a:)

Być wtórnym względem rewelacyjnej produkcji, to co najwyżej połowiczny grzech :)

Dnia 29.11.2007 o 23:56, Stwór napisał:

Ale czekać z niecierpliwością będę
na drugą część tworzoną przez Monolith.

Oj, ekipa ma nieźle ustawioną poprzeczkę: przez sama grę, przez wojnę o tytuł i przez wywołane nimi oczekiwania graczy. Liczę, że dadzą radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 23:56, Stwór napisał:

A i tak kupię tego wtórnego gniota:) Bo lubię F.E.A.R''a:) Ale czekać z niecierpliwością będę
na drugą część tworzoną przez Monolith.


A ja nie kupię - z zasady, bo po demku stwierdzam, że jest to jedynie marna próba wyciągnięcia kasy (gracze nie takie mody-dodatki już robili, i to za darmo...), jak zwykle zero innowacji, schematycznie wyglądające lokacje i mocno zestarzały już silnik graficzny (który na mnie nigdy nie robił wrażenia, chyba że negatywnego, jedynie fizyka zasługuje na uznanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mateuszbanach.... lol to jest niby survival horror ?? O.o
hahahahahahaaa zabijam cię śmiechem <lol>
a gra jest po prostu beznadziejna i ssąca... wtórna, nudna i mimo posiadania podstawki oraz EP tego nie mam zamiaru kupować
dosyć komercji
a ta walka z bossem... pfffffff śmiech i żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 nowe bronie i jeden przeciwnik więcej, po za tym podobne lokacje?? toż to kpina!! ja już w podstawce zaczynałem sie nudzić, nie mówiąc o dodatku.. gra poszła w ręce mojego brata który stwierdził to samo. przejść przeszedłem, ale w nową odsłone nie mam zamiaru grać jeśli to ma tak wyglądać jak jest to tu opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Monolith, twórca oryginalnej wersji, będzie tworzył pełnoprawnego F.E.A.R. 2, natomiast TimeGate Studios stworzy również kolejne części - jednak nie wiadomo pod jakim tytułem..." Z tego co wiem, sytuacja jest całkowicie odwrotna :) F.E.A.R. 2 jest tworzony przez TimeGate Studios, bo prawa do tytułu zostały przy poprzednim wydawcy gry - u Sierry, a Monolith (który przeszedł pod skrzydła Warner Bros) robi nieoficjalną kontynuację FEARa o tytule Project Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Patrzałem po dużej ilości for dotyczących gry F.E.A.R. Na jednym narzekają, że gra jest taka sama jak podstawa i "to co straszyło trzy lata temu niekoniecznie musi straszyć teraz". Na jeszcze innych nie zostawiają suchej nitki na "Perseus Mandate". Powiem wam coś. Rok temu kupiłem F.E.A.R. (miałem to nieszczęście, że na 5 CD ;-\ ) i od razu dodatek do tej gry ( platynowa edycja wyszła miesiąc później, ale nie żałowałem zakupu). Teraz, mimo tych wszystkich, pożal się Boże, opinii i komentarzy, kupiłem również ten dodatek. Wiecie dlaczego? Perseus Mandate, jak samo pudełko wskazuje, jest DODATKIEM do gry, a nie jej drugą częścią. Niektórzy nie mogą tego pojąć i na siłę próbują wcisnąć kit, że "ta gra jest do bani, bo na moim sprzęcie niechce pójść i w ogóle wygląda tak samo, a tak wogule, to wole teletubisie (błędy tak jak w oryginale). Więc mam do was prośbę, do tych wszystkich, którym "Perseus" się nie podoba, mówię wam to, jako ultra-fan tej gry (za jakiego ja sam i moi znajomi mnie uważają): Powiem tyle, jeśli F.E.A.R. 2 będzie wyglądał tak samo, to przyznam wam rację, póki co, nie macie żadnego uzasadnienia waszych pretensji. Nie podoba się? Nie kupuj? Kupiłeś i się nie podoba? Po co kupowałeś, skoro na pewno wiedziałeś, że nic nowego "Perseus" nie wniesie. To tyle, musiałem się gdzieś wyżalić na tych ludzi. :D Pozdrawiam wszystkich fanów F.E.A.R.''a. Czekam z niecierpliwością na oficjalną część F.E.A.R.''a z cyfrą "2" na końcu. Pozdro. Miłego grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ChupacabraDK - śmiem wątpić, że jesteś mądrzejszy od twórców gry, którzy właśnie postanowili, że F.E.A.R. jest survival horrorem. No, ale nie wnikam. Niewiedza jest cnotą, mój drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować