Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2008 o 20:03, Dekerinho6 napisał:

> Kiedyś też tak było u mnie i mojego kolegi. Pomogła ponowna instalacja systemu.

hhhhhhmmmmnnnn jeśli to odpowiedź na moje pytanie to jeśli chodzi o system to wątpie
bardziej by było lepiej zainstalować grę od nowa.


Możesz próbować, mi to nie pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 20:06, allor10 napisał:

> > Kiedyś też tak było u mnie i mojego kolegi. Pomogła ponowna instalacja systemu.

>
> hhhhhhmmmmnnnn jeśli to odpowiedź na moje pytanie to jeśli chodzi o system to wątpie

> bardziej by było lepiej zainstalować grę od nowa.

Możesz próbować, mi to nie pomogło...

Ale przeinstalowanie systemu tylko dla tej gry na pewno nie coś może mam uszkodzoną grę czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 20:16, allor10 napisał:

Tak też może być...

hhhhhmmmmnnnnn no to że gra jest uszkodzona no kto wie????. Ale zainstaluje ją od nowa :) może coś to da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 20:17, Dekerinho6 napisał:

> Tak też może być...
hhhhhmmmmnnnnn no to że gra jest uszkodzona no kto wie????. Ale zainstaluje ją od nowa
:) może coś to da


Mam nadzieję, że się uda :-) Przynajmniej tego ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 20:22, allor10 napisał:

> > Tak też może być...
> hhhhhmmmmnnnnn no to że gra jest uszkodzona no kto wie????. Ale zainstaluje ją od
nowa
> :) może coś to da

Mam nadzieję, że się uda :-) Przynajmniej tego ci życzę.

No to dziękuje a jak to nie pomoże to trzeba będzie przeinstalować winka Ale ja juz przeszedłem to Gta pare razy to już mnie tak do niego nie ciągnie :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 16:29, Keymil napisał:

Nie mogłem znaleźć tematu o SA : MP
WIęc zapytam tutaj
Jak włączam SA : MP to mi sie wyswietla ciągle biały obraz i wchodzi do gry normalnej
o co chodzi?



prawdopodobnie masz GTA SA 1.3 lub wyszą tutaj link przerobienia GTA SA 1.3(Lub Wyszszej) na versje 1.0 (tylko z taką chodzi SA-MP)

http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=21923.msg232535 w pierwszym poscie są dwa linki do przerobienia GTA SA na wersje 1.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 18:32, Matizk12 napisał:

> Musisz ukończyć wszystkie szkoły na złotych medalach po dłuższym przeciwiczeniu
nie jest
> to takie trudne.


A masz jakąś rade żeby ukończyć rajd przez miasto (ostatnie zadanie w samochodowej)??
Bo nawet na brąz nie moge go przejsc...


To jest banalne tylko kilka zasad:
1.Nie ztrzymuj się bo misja sią nie uda
2.Jec szybko i uwarznie
3.przy połowie(Zakręt obok salonu samochodowego)Zwalniamy ale nie stajemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://pl.youtube.com/watch?v=MDb9-BEvnKA&eurl=
http://pl.youtube.com/watch?v=1uLmz mucDuM&eurl= (eh, post automatycznie stawia spację pomiędzy danymi literami w linku ;/)
Oto linki do dwu filmów przedstawiających możliwości najnowszej wersji wszystkim znanego SA:MP-a. ;]
- nowe limity dla graczy (czyli 500 jednocześnie grających osób) oraz pojazdów (2000 pojazdów z nieograniczoną ilością modeli),
- możliwość stworzenia 2 milionów wirtualnych światów (i wszystkie są/będą kontrolowane przez serwer),
- serwer otrzymuje dokładne informacje o pozycjach pojazdów nawet wtedy, gdy nie są prowadzone (zaznaczone pozycje na mapie),
- zsynchronizowano zniszczenia pojazdów (teraz każdy widzi jednakowe zniszczenia),
- poprawiono synchronizację,
- różne style walki,
- pociągi mogą teraz kursować po obu torach, a każdy z wagonów pomieści do 5 graczy,
- wszystkie skrypty z 0.2.2 będą kompatybilne z 0.2.5,
- naprawiono problemy dźwiękowe związane z pojazdami (przede wszystkim dotyczące pojazdów latających), które czasem nie wydawały po prostu dźwięków. [źródło: psz.go.pl]
OK, zmiany mi się bardzo podobają. Mam jedynie nadzieję, że oczekiwanie na nową wersję SA:MP-a nie będzie zbyt długie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 20:22, allor10 napisał:

> > Tak też może być...
> hhhhhmmmmnnnnn no to że gra jest uszkodzona no kto wie????. Ale zainstaluje ją od
nowa
> :) może coś to da

Mam nadzieję, że się uda :-) Przynajmniej tego ci życzę.

heh no i udało sie zainstalowałem od nowa i chodzi gierka jednak to był jakiś błond instalacji a nie systemu przynajmniej zobaczymy ile pochodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 18:24, Dekerinho6 napisał:

> > > Tak też może być...
> > hhhhhmmmmnnnnn no to że gra jest uszkodzona no kto wie????. Ale zainstaluje
ją od
> nowa
> > :) może coś to da
>
> Mam nadzieję, że się uda :-) Przynajmniej tego ci życzę.
heh no i udało sie zainstalowałem od nowa i chodzi gierka jednak to był jakiś błond instalacji
a nie systemu przynajmniej zobaczymy ile pochodzi :P


No to super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co musze zrobic aby moc kupic Wang Cars? Bo pieniedzy mi chyba nie brakuje- mam ponad 200.000$... Nie wykonywalem misji dla Zero (ale sklep kupilem), nie ukonczylem takze szkolenia w Driving School, mimo faktu, ze ukonczylem prawie caly watek fabularny (zostala mi ostatnia misja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 18:48, Damian14BO napisał:

Co musze zrobic aby moc kupic Wang Cars? Bo pieniedzy mi chyba nie brakuje- mam ponad
200.000$... Nie wykonywalem misji dla Zero (ale sklep kupilem), nie ukonczylem takze
szkolenia w Driving School, mimo faktu, ze ukonczylem prawie caly watek fabularny (zostala
mi ostatnia misja).



Ukończ szkołę jazdy. Wszystkie zadania co najmniej na brąz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie chodzi o 2 miasto trzeba obowiązkowo robić te misje ze szkołą jazdy ? czy można grać dalej bez przechodzenia jej :) Bo mi kolega mówił że to można jakoś ominąć tylko jak i czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 19:02, Dekerinho6 napisał:

A mam pytanie chodzi o 2 miasto trzeba obowiązkowo robić te misje ze szkołą jazdy ? czy
można grać dalej bez przechodzenia jej :) Bo mi kolega mówił że to można jakoś ominąć
tylko jak i czy to prawda ?

Wiem że szkoła z samolotami jest obowiązkowa na pewno, więc raczej z samochodami też. Dawno grałem w SA. Jak ją ukończysz to na parkingu zawsze będą stały niezłe fury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest obowiazkowa do watku glownego, ale jak napisal Falconer- musisz ja ukonczyc, aby moc kupic Wang Cars (salon w poblizu naszego garazu w San Fierro) i moc wykonac kilka ciekawych misji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 19:46, Damian14BO napisał:

Nie jest obowiazkowa do watku glownego, ale jak napisal Falconer- musisz ja ukonczyc,
aby moc kupic Wang Cars (salon w poblizu naszego garazu w San Fierro) i moc wykonac kilka
ciekawych misji ;)

Aha no to dobrze jak nie jest obowiązkowa to super bo ledwo bym ją przeszedł jak bym wogólę ja przeszedł ale może i bym dał rade :P dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomoże mi ktoś? gra nie chce mi chodzić... od razu gdy pokazuje się ten zaułek z rowerem gra zacina się i robi się czarny ekran a potem wraca, ale nie da się nic robić i zaraz znowu czarny ekran i trza restart kompa robic... nie tylko w tym momencie tak się tnie, ale też w każdym innym miejscu... wymagania mam spełnione... mój sprzęt to Radeon 9550 128mb, 1gb RAM, procek Sempron 2800+ 1,61GHz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 17:03, przemcio256 napisał:

pomoże mi ktoś? gra nie chce mi chodzić... od razu gdy pokazuje się ten zaułek z rowerem
gra zacina się i robi się czarny ekran a potem wraca, ale nie da się nic robić i zaraz
znowu czarny ekran i trza restart kompa robic... nie tylko w tym momencie tak się tnie,
ale też w każdym innym miejscu... wymagania mam spełnione... mój sprzęt to Radeon 9550
128mb, 1gb RAM, procek Sempron 2800+ 1,61GHz...



Masz zainstalowane mody? jeśli tak to źle zainstalowane mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 18:21, marcin38 napisał:

> pomoże mi ktoś? gra nie chce mi chodzić... od razu gdy pokazuje się ten zaułek z
rowerem
> gra zacina się i robi się czarny ekran a potem wraca, ale nie da się nic robić i
zaraz
> znowu czarny ekran i trza restart kompa robic... nie tylko w tym momencie tak się
tnie,
> ale też w każdym innym miejscu... wymagania mam spełnione... mój sprzęt to Radeon
9550
> 128mb, 1gb RAM, procek Sempron 2800+ 1,61GHz...


Masz zainstalowane mody? jeśli tak to źle zainstalowane mody

nie... zero modów...wg. mnie to coś z grafą, ale nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować