Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Jestem w kropce.Proszę was o pomoc!Nie mogę mieć randek z Millie,bo,gdy wyjdzie z domu,mówi coś o złej kondycji i wraca do domu,a ja wracam z niczym.Chodziłem na siłkę,mam ok.30%mięśni,znam nową sztukę walki,kondycję mam na 100%,więc chyba nie w tym rzecz.A muszę mieć z nią randki,by zdobyć od niej kartę do kasyna Caligula.Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 16:42, Młody10 napisał:

Ile jest misji przewozowych ?


Misji przewozowych jest dokładnie 10, z czego ostatnia to niezły hardkor: dostajesz na "dzień dobry" pięć gwiazdek i musisz dojechać z miejsca otrzymania misji do... Las Venturas. Gwiazdek oczywiście pozbyć się nie da, żeby za łatwo ci nie było:) Po kilku(nastu?) próbach jednak udało mi się ją przejść i radości nie było końca...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie to ona nie ma żadnych wymagań co do wyglądu itd.
Ewentualnie możesz spróbować zebrać wszystkie ostrygi z mapy :) Wtedy każda laska z SA będzie Cię chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, ponoć w jakimś pliku można zwiększyć ilość generowanych wozów wokół miejsca gdzie znajduje się gracz. Czy może mi powiedzieć ktoś czy to prawda? Jeżeli tak, to do jakiego pliku powinien zajrzeć abym mógł sobie pomnożyć ilość aut?

Jeszcze jedno...czy to wersja PC została z lekka skaszaniona, czy do tej gry potrzeba naprawdę mocnej karty dźwiękowej? Kiedyś na starym kompie zawsze, ale to zawsze jak padał deszcz z burzą (w grze oczywiście) to dźwięk zaczął mi zanikać, jedynie radio i szczątki otoczenia było słyszalne. W tym wypadku tylko zalodowanie gry pomagało. No ale teraz mam 3 razy mocniejszego kompa i nadal ten problem jest. Czy tylko ja go mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 19:22, Gawełek napisał:

Czy tylko ja go mam?


Tak się dzieje chyba głównie jeśli ma się zintegrowaną kartę dźwiękową, na moim starym kompie gdzie miałem jakąś starą, oddzielną a nie zintegrowaną kartę to nie miałem takich problemów, dzwięki wszystkie miałem, na nowym kompie gdzie mam zintegrowaną kartę dźwiękową już niestety mam dokładnie to samo co u Ciebie :/ Więc rozwiązaniem tego problemu to chyba jest kupno jakieś karty dźwiękowej. Innego rozwiązania tego problemu nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam podobny problem, przed chwilą zainstalowalem SA, włączam biore nową grę i nie slychać zadnych dżwięków, tylko radio w samochodach. Próbowałem reinstalki ale nie pomogło. Ostatnio działalo dobrze. Z 5 miesięcy temu miałem format z powodu zmiany procka na AMD Athlon 3000+ 2GHz, ale karta dzwiękowa jest stara, zintegrowanaa. Aaa i jeszcze zmieniłem płyte główną na Asusa. Może to przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, gram w tą grę praktycznie od premiery, a jeszcze nie wiem jednego... Jak się gra w kosza? Wiem że można, ale nie wiem jak ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 14:23, Kolumb95 napisał:

Idziesz na boisko do kosza, stajesz przy piłce, naciskasz ENTER i grasz. a SHIFT robi
sie wsady. :D

Tylko w tym problem że na boiskach od kosza nie ma żadnych piłek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2008 o 14:27, Kolumb95 napisał:

Jak wyjdziesz ze szpitala to idź ku drodze a następnie w lewo.(chyba)Tam gdzieś powinno
być boisko i piłki.

Wiem gdzie są boiska ;P Tylko w tym problem że nie ma tam piłek ;P
No chyba że to przez mojego kompa nie widzę piłek. Bo czasami (nawet często) zanikają mi tekstury na postaciach w grze, przechodniach itp. i czasami ich nie widać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 14:32, KrzychoCJ napisał:

W grze jest bug, że w pewnym momencie gry piłki znikają. Jest chyba jakiś mod który je
przywraca.

No właśnie ja mam już 100% gry, i teraz gram dla przyjemności, i chciałem zobaczyć jak się gra w kosza w SA, i lipa :/ Pamiętasz może jak się nazywał mod który poprawiał ten błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:) Jak podnieść skrzynke wózkiem widłowym w misji z Ryderem. Codzi mi o sterowania na padzie. Gram na PlayStation 2:) Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam dosyć duży problem dotyczący tak samo GTA SA jak i części VC i GTA II... nie chodzą mi ani trochę... chyba grafa się tnei, ale wg. wymagań mam spełnione i to z nadwyżką... BTW mój sprzęt: procek AMD Sempron 1,61GHz 2800+, 1024ramu, karta graf. Radeon 9550 128mb, może mi ktoś wyjaśnić dlaczego ani San Andreas ani poprzednie części nie zacinają się na amen zaraz po uruchomieniu "new game" tzn. w trakcie samej gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować