Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2011 o 00:20, Casprov napisał:

W dzisiejszych czasach większość woli grać na kodach : )

ja nie wole bo ta gra bez kodów jest trudna a ja lubie trudne gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 00:03, kerkas napisał:

Aha , jest jeszcze jeden powód aby zebrać wszystkie ostrygi zaraz na początku gry.
Ten powód to 100.000$.

szkoda tylko że na początku gry jest niemożliwe zdobyć wszystkie ostrygi dla temu że ostrigy są rozsiane po całym san andreas. musiałbyś odblokować wszystkie miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te ostrygi są tak samo "niedostępne" jak samoloty. Spokojnie można dostać się na lotnisko w Los Santos i wziąć stamtąd Dodo. Zawsze można też sobie popłynąć wpław do innych ostryg. Fakt, że to jest trudne, jednak do wykonania. Podkowy i zdjęcia też można zaliczyć przed odblokowaniem tych miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 15:52, kubencjusz2 napisał:

> Zawsze można zacząć łapać gwiazdki : )
wsumie dobty pomysł ale jest jedynie problem z znalezieniem gwiazdki


Jeśli dobrze poszukasz, na internecie można znaleźć mapkę ze wszystkimi gwiazdeczkami. Wystarczy ją wydrukować : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 03.01.2011 o 12:15, kubencjusz2 napisał:

szkoda tylko że na początku gry jest niemożliwe zdobyć wszystkie ostrygi dla temu że
ostrigy są rozsiane po całym san andreas. musiałbyś odblokować wszystkie miasta.



Criminal rating: Hustler (954)


PLAYER

Fat 22%

Stamina 56%

Total respect 5%

Lung capacity 100%

Driving skill 2%

Flying skill 0%

Pilot ranking
Aircraftman

Luck 60

ACHIEVEMENTS

Tags sprayed 22 out of 100

Snapshots taken 0 out of 50

Oysters collected 50 out of 50

Horseshoes collected 3 out of 50

Znalezienie gwiazdek nic nie daje tak samo jak wizyta w lakierni gdy jesteś w mieście do którego nie masz dostępu gdyż gwiazdki się zaraz odnawiają innymi słowy stan czwartego stopnia poszukiwań jest permanentny.
Aby zebrać wszystkie ostrygi najpierw trzeba zebrać kamizelę , później spadochron Los Santos Tower w Śródmieściu Los Santos. Okrągły budynek wieżowiec.
Następnie z pomocą samochodu przeskoczyć mur lotniska i skorzystać z malutkiego samolotu dodo.
Zaznaczyć na mapce ostrygę a następnie wystartować samolotem i uzyskać maksymalny pułap.
Po przekroczeniu "granicy legalnego dostępu" zaczną na Ciebie polować hydry za pomocą rakiet wykonuj dzikie manewry i uniki aż znajdziesz się nad celem wtedy wyskocz tuż nad celem otwórz spadochron i viola.
Za jednym podejściem potrafiłem zebrać nawet 3 ostrygi.


20110103171151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 17:31, The_Nemezis napisał:

> Za jednym podejściem potrafiłem zebrać nawet 3 ostrygi.

Tylko po co?


Dla 100.000$ , zwiększonej powierzchni płuc którą i tak później trzeba rozwinąć oraz zwiększony poziom seksapilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no tak na poważnie to naprawdę nie wiem po co się tak męczyć. Potem odblokują się miasta. Będzie i czas na zbieranie "muszelek" (zawsze tak na to mówiłem ;) Dla mnie nie sensu robić czegoś wbrew wszystkiemu. Tyle przeszkód na drodze i to wszystko po to żeby dostać 100 tysi, seksapil i pojemność płuc. Nie potrzebna strata nerwów i czasu, a co gorsza przez takie granie San Andreas może do siebie zniechęcić. Z resztą z tego co pamiętam to chyba gdzieś wcześniej powiedziałeś, że już po raz drugi w San Andreas nie grałeś, chociaż głowy uciąć, że tak gdzieś jest napisane to se nie dam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować