Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2014 o 17:28, Tyler_D napisał:

To się chyba zaciąłem. Zrobiłem misję dla Jizziego w której ratujemy Toreno, jestem PRZED
misją u Wooziego do której jest potrzebny skill w pływaniu. Nic innego nie mam chyba
aktywnego, co mam teraz zrobić?

Ale Woozie jest potrzebny żeby przejść dalej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 17:33, Tyler_D napisał:

No to mnie pocieszyliście, ile trzeba spędzić realnych godzin na pływaniu, ktoś wie?

20 minut? :P Tylko trzeba nurkować, żeby nie było. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 17:33, Tyler_D napisał:

No to mnie pocieszyliście, ile trzeba spędzić realnych godzin na pływaniu, ktoś wie?


Aby zadanie od Wooziego aktywować trzeba mieć pojemność płuc minimum 20%.
To jest jakieś 30 - 60 minut nurkowania, powtarzam nurkowania a nie pływania.
Naprawdę nawet przy 0% pojemności płuc da się przejść to zadanie z palcem w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 17:58, kerkas napisał:

Naprawdę nawet przy 0% pojemności płuc da się przejść to zadanie z palcem w nosie.

No nie wiem, jak nie mam tego skilla to nie mogę aktywować misji przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, kupiłem wszystkie możliwe na tym etapie kryjówki, teraz gra będzie miała chyba trochę więcej sensu. Da się teraz coś kupić jeszcze? Jakieś nieruchomości, firmy, cokolwiek? Trochę mi się wygrało na zakładach. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przejdziesz szkołę jazdy samochodem, możesz kupić salon samochodowy. Odblokowuje to dodatkowe misje w San Fierro. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkołę jazdy zacząłem, zrobiłem kilka misji. Zaciąłem się w tej bodajże gdy trzeba za jednym zamachem przejechać względnie bezbłędnie 5 okrążeń. Nie wiem co za idiota to wymyślił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 18:53, Tyler_D napisał:

Szkołę jazdy zacząłem, zrobiłem kilka misji. Zaciąłem się w tej bodajże gdy trzeba za
jednym zamachem przejechać względnie bezbłędnie 5 okrążeń. Nie wiem co za idiota to wymyślił

Zachowaj nerwy na później, jak będziesz próbował misje szkół prowadzenia pojazdów przechodzić na złote medale :) Jak dla mnie komplet złota to najtrudniejsze zadanie w całej grze.

Co do zaliczenia poszczególnych zadań - zawsze możesz podpatrzeć na internecie. 95% misji w San Andreas wymaga raczej odkrycia pojedynczego triku niż starannej realizacji. W przypadku wyzwania 5 bezbłędnych okrążeń polecam po prostu jak najciaśniejsze wchodzenie w zakręt (można nawet lekko przesunąć pachołek, gra nie zaliczy tego jako potrącenie) połączone z ciągłą kontrolą kamery (co byś wiedział, jak się ustawić na wyjściu z zakrętu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 20:15, Hellmut napisał:

Zachowaj nerwy na później, jak będziesz próbował misje szkół prowadzenia pojazdów przechodzić
na złote medale :)

Tylko po co?
>W przypadku

Dnia 13.11.2014 o 20:15, Hellmut napisał:

wyzwania 5 bezbłędnych okrążeń polecam po prostu jak najciaśniejsze wchodzenie w zakręt
(można nawet lekko przesunąć pachołek, gra nie zaliczy tego jako potrącenie) połączone
z ciągłą kontrolą kamery (co byś wiedział, jak się ustawić na wyjściu z zakrętu).

To jest absolutnie niewykonalne. No chyba że skill prowadzenia aut na te powiedzmy 50/70/90% coś pomoże choć wątpię w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 20:38, Tyler_D napisał:

To jest absolutnie niewykonalne.


Oczywiście że jest wykonalne przy samozaparciu odpowiednim.
Aż się nie mogę doczekać Twoich postów na temat misji Freefall czy wcześniejszej Learning To Fly. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 20:38, Tyler_D napisał:

Tylko po co?

Nagrodą jest znaczny wzrost wskaźnika umiejętności prowadzenia pojazdów (w tym wypadku samochodów rzecz jasna, ale są jeszcze inne szkoły) oraz rzadkie (w przypadku złota wręcz unikalne) pojazdy, które będą dostępne w okolicach szkółek.

O kwestiach wspólnych dla wszystkich gier, czyli dla satysfakcji zmierzenia się z trudnym wyzwaniem już nie wspomnę :)

Dnia 13.11.2014 o 20:38, Tyler_D napisał:

To jest absolutnie niewykonalne. No chyba że skill prowadzenia aut na te powiedzmy 50/70/90%
coś pomoże choć wątpię w to.

Niekoniecznie. Zwłaszcza że jedyną szybką metodą zdobycia tej umiejętności jest właśnie... zdobycie złota. Zaliczenie tego zadania może wydawać się kłopotliwe, ale po wypracowaniu metody staje się proste. Co innego ze złotkiem. Tutaj trzeba mnóstwo cierpliwości.

@meryphillia
Zapomniałeś dodać "Stowaway" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 18:48, Rick napisał:

Jak przejdziesz szkołę jazdy samochodem, możesz kupić salon samochodowy. Odblokowuje
to dodatkowe misje w San Fierro. :P

Akurat szkoła samochodowa jest niezbędna do dalszej fabuły :D Więc nie ma nic dodatkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 21:40, Hellmut napisał:

Zapomniałeś dodać "Stowaway" :)


Ta akurat trudna nie jest, gdy zrozumie się po którejs z kolej powtórce co trzeba zaraz zrobić po filmiku wprowadzającym.
Taki Freefall, to nawet przy 10 przechodzeniu gry doprowadzał mnie do szewskiej pasji. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 18:05, Tyler_D napisał:

> Naprawdę nawet przy 0% pojemności płuc da się przejść to zadanie z palcem w nosie.

No nie wiem, jak nie mam tego skilla to nie mogę aktywować misji przecież.


Chodziło mi o to iż misja ta tylko z pozoru jest trudna, oczywiście że bez 20% pojemności płuc nie uaktywni się.

Dnia 13.11.2014 o 18:05, Tyler_D napisał:

No, kupiłem wszystkie możliwe na tym etapie kryjówki, teraz gra będzie miała chyba trochę
więcej sensu. Da się teraz coś kupić jeszcze? Jakieś nieruchomości, firmy, cokolwiek?


Pewnie że się da tylko nie ma to większego sensu bo tuż za rogiem czai się
http://gta.net.pl/artykuly/153/sa-_-import-i-export.html
natomiast dochody z interesów są śmiesznie niskie w porównaniu do wysiłku jaki musisz włożyć w ich rozkręcenie
Wang Cars - dochód 8000$
Zero RC Shop - dochód 5000$
toć za dostarczenie Infernus-a dostajemy 95.000 $.

Dnia 13.11.2014 o 18:05, Tyler_D napisał:

Szkołę jazdy zacząłem, zrobiłem kilka misji. Zaciąłem się w tej bodajże gdy trzeba za
jednym zamachem przejechać względnie bezbłędnie 5 okrążeń. Nie wiem co za idiota to wymyślił


Przeszedłem ponownie GTA:SA i dysponuję save-em ze zrobioną szkołą jazdy więc jakby co to pisz maila.

Dnia 13.11.2014 o 18:05, Tyler_D napisał:

> Zachowaj nerwy na później, jak będziesz próbował misje szkół prowadzenia pojazdów
przechodzić
> na złote medale :)
Tylko po co?


GTA:SA na 100% :(

Dnia 13.11.2014 o 18:05, Tyler_D napisał:

To jest absolutnie niewykonalne. No chyba że skill prowadzenia aut na te powiedzmy 50/70/90%
coś pomoże choć wątpię w to.


Jest wykonalne taka ciapa jak ja to zrobiła ale kosztowało minie to sporo nerwów i przekleństw.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2014 o 21:44, Karanthir666 napisał:

Akurat szkoła samochodowa jest niezbędna do dalszej fabuły :D Więc nie ma nic dodatkowego.

Hm, serio? Zawsze ją robiłem jak byłem już w Las Venturas, więc nie są to takie niezbędne misje. :P Szkoła samolotów jest niezbędna do fabuły, to wiem. :P

Ooo tak, Freefall. Teraz tą misję robię z palcem w różnych miejscach, ale za pierwszym razem nastręczało mi to wielu problemów. :P Aż się zdziwiłem, że Tyler nie narzekał na misję Cesar Vilpando (dla mnie to jest koszmar w dalszym ciągu :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 22:14, kerkas napisał:

To jest absolutnie niewykonalne. No chyba że skill prowadzenia aut na te powiedzmy
50/70/90% coś pomoże choć wątpię w to.
Jest wykonalne taka ciapa jak ja to zrobiła ale kosztowało minie to sporo nerwów
i przekleństw.


W GTA: SA grałem lata temu, ale pamiętam, że aby przejść szkołę nauki jazdy samochodem na złoty medal trzeba było się mocno nagimnastykować. Ta i szkółka pilotażu dawały najbardziej w kość, motocyklowa i motorówek (jeśli taka była, ale chyba tak) dało się łatwiej wymasterować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 23:04, Rick napisał:

> Akurat szkoła samochodowa jest niezbędna do dalszej fabuły :D Więc nie ma nic dodatkowego.

Hm, serio? Zawsze ją robiłem jak byłem już w Las Venturas, więc nie są to takie niezbędne
misje.


Bardzo mi przykro ale mylisz się, niedawno przechodziłem (miesiąc temu ) GTA:SA od początku do końca i ta misja jest niezbędna aby popchnąć fabułę do przodu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować