Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2007 o 16:41, Igor FCBayern napisał:

Gdzie trzeba wrzucić swoje MP3, żeby słuchać ich w grze? W Vice City był katalog mp3, a tutaj
jest Audio, a w nim trzy inne...


Moje dokumenty ----> GTA San Andreas User Files ----> User tracks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz Moje Dokumenty/GTA San Adreas User Files/User Tracks i tam wrzucasz.

A ptem w GTA SA wchodzisz opcje dźwięku opcje piosenek gracza i skanuj piosenki gracza.


I będą działąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 13:07, Steven8 napisał:

> Niewie ktoś czy GTA SA będzie chodziło z "Zintegrowaną" kartą graficzną ???
Będzie chodzić bo sam taką mam.

wdowiakm
Na serwerze gtasite w San Fierro są tramwaje i można sobie pośmigać :D

Dzięki za odpowiedz... Pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wyobraźcie sobie san andreas ze wszystkimi podmienionymi samochodami , motorami , łodziami , budynkami itd....
W tedy to była by zupełnie nowa gra :D
A teraz nie można tak ze wszystkimi grać bo kurde tekstury się nie dorysowują , ale może wkrótce wyjdzie jakieś rozwiązanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 20:51, Virus 500 napisał:

Ludzie wyobraźcie sobie san andreas ze wszystkimi podmienionymi samochodami , motorami , łodziami
, budynkami itd....
W tedy to była by zupełnie nowa gra :D
A teraz nie można tak ze wszystkimi grać bo kurde tekstury się nie dorysowują , ale może wkrótce
wyjdzie jakieś rozwiązanie :D



Ja miałem przez usunięciem San Andreas zainstalowanych 50 aut i cztery samoloty i kilkanaście budynków i nie miałem żadnych problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź nie kłam .
Nie ma takiej możliwości że przy tylu samochodach tekstury ci się nie psują , kłamiesz aż ci myszka od komputera skacze.
Wszędzie przeczytasz że jak już przynajmniej będziesz miał z 15 samochodów wgranych to już tekstury ci się nie będą dorysowywać . Będą ci cały czas znikać i się wczytywać i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 21:00, Virus 500 napisał:

Weź nie kłam .
Nie ma takiej możliwości że przy tylu samochodach tekstury ci się nie psują , kłamiesz aż ci
myszka od komputera skacze.
Wszędzie przeczytasz że jak już przynajmniej będziesz miał z 15 samochodów wgranych to już
tekstury ci się nie będą dorysowywać . Będą ci cały czas znikać i się wczytywać i tak w kółko.



Interesujące... To ciekawe, dlaczego u mnie wszystko było ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie że GTA 4 będzie lepsze od GTA SA ??? bo ja myślę że GTA 4 to będzie totalny niewypał i nawet bym chciał bo wtedy było by większe zainteresowanie GTA SA i nadal by GTA SA było w centrum uwagi!!! W GTA 4 już mi sie nie podobać będzie że koleś będzie biało skóry a nie czarno bo czarno to jakoś tak lepiej pasuje i fajniej się gra :D GTA SA nic mi nie zastąpi... A ponoć na GTASite.pl pisało że kolejne wersje GTA po czwórce to będą wychodziły tylko na konsole "Playstation 3" mam nadzieję że to nie prawda... Pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 22:47, Mateusz10031 napisał:

Jak myślicie że GTA 4 będzie lepsze od GTA SA ??? bo ja myślę że GTA 4 to będzie totalny niewypał
i nawet bym chciał bo wtedy było by większe zainteresowanie GTA SA i nadal by GTA SA było w
centrum uwagi!!! W GTA 4 już mi sie nie podobać będzie że koleś będzie biało skóry a nie czarno
bo czarno to jakoś tak lepiej pasuje i fajniej się gra :D GTA SA nic mi nie zastąpi... A ponoć
na GTASite.pl pisało że kolejne wersje GTA po czwórce to będą wychodziły tylko na konsole "Playstation
3" mam nadzieję że to nie prawda... Pozdro...



Hmm.. no ja uważam, że "czwórka" przebije wszystkie poprzednie części GTA. Poczytaj co nieco na www.gtasite.pl i innych stronkach a zmienisz zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 13:39, Steven8 napisał:

Życzę powodzenia :P:P Ja na forum będę :D

Nom niestety multi mi nie działa grę wywala do pulpitu pisząc "program wykonał nieprawidłową operację i zostanie zamknięty" ;/
Daję sobie spokój z modami i gram na tej wersji co mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że będzie. Zawsze było. Playstation 3 to jak na razie słabiutki zysk dla producenta i myślę, że jakoś będzie chciał zapchać to niepowodzenie dodaniem dodatkowej platformy. Poza tym gra wychodzi również na Xboxa 360, a Microsoft znany jest z tego, że lubi przenosić gry z niego na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 14:52, wdowiakm napisał:

Nom niestety multi mi nie działa grę wywala do pulpitu pisząc "program wykonał nieprawidłową
operację i zostanie zamknięty" ;/
Daję sobie spokój z modami i gram na tej wersji co mam;)

Mam to samo:/ Jak tylko wrzuce sobie kilka modów to gra wywala:/ To samo z multi:/
Pograłbym sobie z dodatkowymi samochodami, itp, a tak musze grać na "zwykłym'' GTA SA:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 14:53, NuGGet napisał:

Mam to samo:/ Jak tylko wrzuce sobie kilka modów to gra wywala:/ To samo z multi:/
Pograłbym sobie z dodatkowymi samochodami, itp, a tak musze grać na "zwykłym'' GTA SA:/


A jaka wersje masz GTA SA?
Bo potrzebuję sejwy z wersji 2.0 gdzie gra jest ukończona w 100% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 15:09, wdowiakm napisał:

A jaka wersje masz GTA SA?
Bo potrzebuję sejwy z wersji 2.0 gdzie gra jest ukończona w 100% ;)

E... nie wiem jaką mam wersje:P Ale raczej nie 2.0, bo kupiłem GTA SA kupiłem baaardzo dawno (a raczej dostałem na urodziny:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 15:13, Steven8 napisał:

Lol, nie lepiej zmienić wersję i będzie Ci działał multi i sejwy ? :D

Przecież zmieniałem i nic to nie dało grę wywalało do pulpitu;/
Dlatego już nie chcę żadnego moda po co mam sie denerwować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować