Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2008 o 16:55, DreaN napisał:

> dlaczego jak robie misje ze skakaniem samochodów to gra sie zawiesza?
Bo masz słabego kompa? Ja kompa na San Anderas mam duzo za dobrego :)) Gram na najwyższych
detalach wszystko chodzi jak w zegarku :P jest to oryginał przegrany u mnie w domu ( orginał
też mój) zebysie oryginał nie rysował :D mam do tego prawo i nie jest to piractwo ( jak nie
którzy uważają)... Ogólnie jesli chodzi o misje nie mam problemu tylko nie uimiem tańczyc samochodem
i normalnie ;/ :))


Zależy pod jakim względem słabego. Ja mam kartę graficzną 16 mb :D Ale GTA SA mi płynęło na minimalnych detalach... Choć wrażenia z gry już nie te same :) A takto procka mam 2,5 GHz to wyrabiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 16:55, DreaN napisał:

> dlaczego jak robie misje ze skakaniem samochodów to gra sie zawiesza?
Bo masz słabego kompa? Ja kompa na San Anderas mam duzo za dobrego :)) Gram na najwyższych
detalach wszystko chodzi jak w zegarku :P jest to oryginał przegrany u mnie w domu ( orginał
też mój) zebysie oryginał nie rysował :D mam do tego prawo i nie jest to piractwo ( jak nie
którzy uważają)... Ogólnie jesli chodzi o misje nie mam problemu tylko nie uimiem tańczyc samochodem
i normalnie ;/ :))


Ale to chyba nie zależy od tego bo jak wcześniej przechodziłem san andreas to wszystkie misje były bez zażutu teraz jak sie wziołem żeby przejśc znowu gta to nawala coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 17:00, Dekerinho6 napisał:

Ale to chyba nie zależy od tego bo jak wcześniej przechodziłem san andreas to wszystkie misje
były bez zarzutu teraz jak sie wziąłem żeby przejść znowu gta to nawala coś ?

Rzeczywiście w tej sytuacji masz racje. Najwyraźniej jeśli nie grałeś coś się z konfigurowało czy cos w tym stylu wydaje mi się że jak zainstalujesz GTA jeszcze raz powinno rozwiązać twoj problem, ewentualnie możesz spróbowac zmienić rozdzielczość ... :) a wiesz coś na temat mojego pytania pow.? Jak tak to napisz . ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 17:02, DreaN napisał:

> Ale to chyba nie zależy od tego bo jak wcześniej przechodziłem san andreas to wszystkie
misje
> były bez zarzutu teraz jak sie wziąłem żeby przejść znowu gta to nawala coś ?
Rzeczywiście w tej sytuacji masz racje. Najwyraźniej jeśli nie grałeś coś się z konfigurowało
czy cos w tym stylu wydaje mi się że jak zainstalujesz GTA jeszcze raz powinno rozwiązać twoj
problem, ewentualnie możesz spróbowac zmienić rozdzielczość ... :) a wiesz coś na temat mojego
pytania pow.? Jak tak to napisz . ;DD

może i masz racje wezme przeinstaluje jeszcze raz GTA może coś to pomoże może nawet podczas instalacji coś ominieło przez przypadek i daltego nie działa tak jak ma działąć nic przeinstaluje to jeszcze raz dzieki serdeczne za pomoc pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę lepszy sprzęt:) Karta graficzna jeśli chodzi o MB 256;/ Ni jest to może specjalny wynik ale mi do gier narazie wystarcza;p Jeśli chodzi o Procesor to 3.5 GHZ w 1 rdzeniu:( Niedługo kupuje sobie intel core 2 duo Quad ! to będzie wyczes;p pozatym 1.5 GB ramu ;p Też to trochę w GTA poprawia grafe i wogle efekty gry :) jestem zwolennikiem Swobodnego ubierania się w GTA San Andreas... Tak to bym grał w Vice City ;] WDg. mnie tam jest lepsza fabuła, płynniej jeżdżą samochody itp. Pozatym szybciej dochodzę do jakiś Willi czy cos takiego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 18:44, Dekerinho6 napisał:

> Skoro wcześniej było dobrze, to może od tamtego czasu zainstalowałeś jakieś mody.
instalowałem tylko multiplayer

miałem podobny proble tylko ze cmentarzem wsiadłem do samochpdu i komp sięzawieszał.
idź do kogoś kto ma SA i niech ci przejdzie misje potem tyko save skopiujesz i masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 18:55, Frut5 napisał:

> > Skoro wcześniej było dobrze, to może od tamtego czasu zainstalowałeś jakieś mody.

> instalowałem tylko multiplayer
miałem podobny proble tylko ze cmentarzem wsiadłem do samochpdu i komp sięzawieszał.
idź do kogoś kto ma SA i niech ci przejdzie misje potem tyko save skopiujesz i masz

ok zrobie tak ale czy problem sie nie będzie powtarzał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 19:07, Dekerinho6 napisał:

> > > Skoro wcześniej było dobrze, to może od tamtego czasu zainstalowałeś jakieś
mody.
>
> > instalowałem tylko multiplayer
> miałem podobny proble tylko ze cmentarzem wsiadłem do samochpdu i komp sięzawieszał.

> idź do kogoś kto ma SA i niech ci przejdzie misje potem tyko save skopiujesz i masz
ok zrobie tak ale czy problem sie nie będzie powtarzał ?


problem nie będzie się powtarzał jak ulepszysz kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 15:18, cieju04 napisał:

Mam pytanie. Dlaczego jak włączam gta, to po tym filmiku jak się gra ładuje wyrzuca mnie do
Windows?

Jakiego masz kompa i pirat czy oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 15:33, Frut5 napisał:

dlaczego jak przeszedłem 1 misje na stadionie w los venturas(nieobowiązkową) nie ma drugiej

Może akurat na tym stadionie jest tylko jedna misja albo przychodzisz o złej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 15:36, cieju04 napisał:

Pirata mam, a komp to amd sepron 2400, 256 ram, grafika 64 mb


No to jak masz pirata, to masz też bana już :P
Czytałeś regulamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 15:39, cieju04 napisał:

Ta a ty to masz wszystkie gry oryginalne :P Poza tym jakoś nie moge znaleźć gta sa na wersje
pc w sklepie


To szkoda, bo niedawno cenega wydała te gre za 80zł bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 15:39, cieju04 napisał:

Ta a ty to masz wszystkie gry oryginalne :P Poza tym jakoś nie moge znaleźć gta sa na wersje
pc w sklepie



W Media Markt jest za 70zł, wydanie z polonizacją od Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować