Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2007 o 15:05, Misiek_ napisał:

> Ej. Słyszałem że w najbliższym czasie wychodzi reedycja GTA SA z polskimi napisami. Czy
to
> prawda?
> I ile będzie kosztować ?
oto odpowiedź jaką dostałem od pracownika Cenegi:Gra będzie w DVD boxie nie tak jak premierówka
we wsuwce. Nie, nie będzie poradnika. Gra będzie z polskimi napisami. Premiera między 28 a
31 maja cene 89zł

No a u nich w sklepie można zamówić grę o 20zł taniej :) no dobra ine całe bo gra kosztuje teraz 69.90 zł. Czyli nawet z kosztami przesyłki wyjdzie taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 15:05, Misiek_ napisał:

Gra będzie w DVD boxie


Czyli w takim w jakim CDP wydaje teraz większość swoich gier ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale super. Kupie sobie wersje kinową i będę katował. Na allegro tylko 66 zł z wysyłką. Nie mogę się doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 12:50, kordzio1 napisał:

> Ej. Słyszałem że w najbliższym czasie wychodzi reedycja GTA SA z polskimi napisami. Czy
to
> prawda?
> I ile będzie kosztować ?
http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=3501 tylko można tak naprawdę kupic taniej, jak wejdziesz
Ja wiem gdzie można ściągnąć z neta za darmo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 14:13, Wilu Damian napisał:

Ja wiem gdzie można ściągnąć z neta za darmo :-)


Wow... no i co z tego? Lubisz krasc? Jestes z tego dumny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2007 o 14:13, Wilu Damian napisał:

> Ja wiem gdzie można ściągnąć z neta za darmo :-)


no to super! jestes złodziejem i oszustem w dodatku sie do tego otwarcie przyznajesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 14:38, Doreczek napisał:

Może ktoś wie jaki jest kod na przejście misji?? Bo nie mogę przejść jednej i ugrzęzłem...

Na przejscie misji nie ma;/

BTW: Mam problem, w czasie gry, nawet na filmikach czasami (czesto dosc) zanikaja mi tekstury na postaciach, na CJ''u wszystko jest ok, ale na innych ludziach zanikaja te tekstury;/ Mam Radeona 9200 128mb, moze to tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg ta gra potrafi tak wkurzać jak nie wiem jaka... jeszcze żal nie ma kodów do misji, utknołem na misji gdzie trzeba tańczyć miałem 2000 pkt i gówno ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 15:43, Doreczek napisał:

Omg ta gra potrafi tak wkurzać jak nie wiem jaka... jeszcze żal nie ma kodów do misji, utknołem
na misji gdzie trzeba tańczyć miałem 2000 pkt i gówno ech..

Ja sobie szybko poradzilem z ta misja:P Jak sie wprawisz szybko Ci pojdzie, mi udaj sie juz w niej (tej misji) nabic cos kolo 3500-4000:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 20:57, Archi155 napisał:

Jak masz jeszcze ten problem to moge ci pomoc. Moge podac ci kilka ip serverow.

Przypomniałem sobie,że ja przypadkiem blokłem go firewallem.Musiałbym zrobic formata,albo odinstalowac firewalla i go jeszcz raz zainstalowac.A ja nie umiem,bo mam...9 lat(pamiętajcie o regulaminie,nie wolno obrażac itp.innych użytkowników[mam problemy z klawiatura,dlatego pisze ''''c''''])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 15:45, NuGGet napisał:

> Omg ta gra potrafi tak wkurzać jak nie wiem jaka... jeszcze żal nie ma kodów do misji,
utknołem
> na misji gdzie trzeba tańczyć miałem 2000 pkt i gówno ech..
Ja sobie szybko poradzilem z ta misja:P Jak sie wprawisz szybko Ci pojdzie, mi udaj sie juz
w niej (tej misji) nabic cos kolo 3500-4000:D

Ja miałem 4200:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 16:03, albinskia napisał:

komu udalo sie zebrac 50 ostryg??? bo mi tak ;]

Ja nie zbieram ostryg,wolę główne misje.A tak na ogół mam pytanie-czy w jakimś trainerze jest opcja że masz na maxa pojemnośc płuc?Bo utknołem na misji z Woozie''m(musze nauczyc się pływac,żeby rozpocząc misje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trainera nie znam jednak powiększenie pojemności płuc jest bardzo proste. Jedź gdzieś nad wodę, później nurkuj aż Ci się będzie kończył tlen potem na powierzchnię i znów pod wodę. Wystarczy, że Twój poziom pojemności płuc wzrośnie dwa razy a już będziesz mógł zacząć tę misję. Spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

afff!!! według mnie taką latwa misje da sie bez problemu przejsc :P
mialem taki problem niemoglem przejsc takiej misji w las venturas ktora nazywala sie free wall czy cos takiego i polegala na ukradnięciu takiego pernadziejnego samolociku i leceniu wysoko na wprost innego samolotu i bylo przy nim kolko i bylo trzeba co zrobic by ludzik wyskoczyl i sie zlapal samolotu. jak wygrac tą misje?? probowalem przeleciec probowalem przeleciec i wyskoczyc probowalem wyskoczyc i nie lapal sie. plx o odpowiedz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj SA, zainstalowałem i chcę zagrać, ale nie mogę. Po próbie uruchomienia gry pojawia się „klepsydra”, a później nic się nie dzieje. Przeinstalowałem i nadal nic. Co mam zrobić? Wymagania sprzętowe mój komp spełnia, więc nie mam pojęcia co może być nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować