Zaloguj się, aby obserwować  
Firnomir

The Orange Box...

522 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2007 o 10:44, mati285 napisał:

Ja bez problemu zainstalowałem nie dawno, więc wszystko jest chyba w porządku.

No to lecę do sklepu. Mam jeszcze jedno pytanko czy rzeczywiście są problemy z zainstalowaniem spolszczenia Half Life 2, Opisode One i Opisode Two?

EDIT: Mała literówka w słowie Opisode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam spolszenie do HF-2 - instaluje się i uruchamia ( z odpowiednią instrukcją) bez problemu. Z EP1 jest, podejrzewam, tak samo a EP2 nie jest przypadkiem już spolszczone? <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 10:18, WorldWar3PL napisał:

Jeżeli posiadasz którąś z kart graficznych ATI, to dzięki specjalnej ''promocji'' steama możesz
Half-Life 2: Deatmatch ściągnąć za darmo.

heh dziwne ja posiadam kartę nvidia i bez problemu ściągnąłem sobie HL2DM za darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są tryby gry przez multiplayer w Half Life 2?

PS: Jak myślicie, kiedy steam będzie mniej zajęty i pozwoli mi ściągnąć grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra strasznie duzo zajmuje.i trzeba bardzo długo czekać,bo sie śćiąga przez Steam.Ale warto zwrócić uwage na Team Fortreess 2-sieciówka.No a portalu to nie mówie..dla mnie nuda.Hal Life 2-da sie grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 11:06, ja33no napisał:

Jednak serwery steama są nadal zbyt zajęte żeby pozwolić ściągnąć grę komuś, kto ją właśnie
zakupił (żenada)!


Po co ściągać? Masz je na płytkach.Wkładasz 1 DVD, dajesz "zainstaluj ponownie Orange Box" i wybierasz, co chcesz. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 12:01, ad0 napisał:

Po co ściągać? Masz je na płytkach.Wkładasz 1 DVD, dajesz "zainstaluj ponownie Orange Box"
i wybierasz, co chcesz. <;

Jak już mówiłem, to nic nie daje i tak przy instalacji łączy się steam który jest zajęty :)


WorldWar3PL
nie ma tylko podstawowe HL2 z Orange boxu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 13:35, michas93 napisał:

Mam kartę ATI (nieco starą, ale to chyba nie problem?), a nigdzie nie mogę znaleźć darmowego
HL2 Deathmatch''a. Pomożecie?

Włącz steam, w zakładce Moje gry>>Nie zainstalowane powinieneś mieś HL2DM, przynajmniej ja tam miałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jakiego spolszczenia najlepiej użyć do Half Life , Epizode One i Two? Bardzo proszę o jakiś link. Mam oczywiście The Orange Box (tylko menu jest po polsku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że najlepsza gra z Orange Box to Portal, bo choć krótki(przeszedłem w 1 h0 to daje dużo zabawy i wciąga. A można grać w niego po kilka razy i bawić się portalami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 14:50, ja33no napisał:

Mam pytanie, jakiego spolszczenia najlepiej użyć do Half Life , Epizode One i Two? Bardzo proszę
o jakiś link. Mam oczywiście The Orange Box (tylko menu jest po polsku). Do

Half life 2 najlepiej użyc tego spolszczenia (instrukcja jest w środku tego pliku) http://www.softwarepatch.pl/plik/1385/spolszczenia/Spolszczenie_Half-Life_2_PL_v17.html
A co do episode one to niby można spolszczyc używając tego spolszczenia ale u mnie osobiscie nie działa i przez nie mi sie nie wyswietlają nie tylko polskie napisy ale też angielskie http://plprojekt.ovh.org/faq.php?cat_id=45 ale możliwe że to ja po prostu cos źle zrobiłem:P
A Episode two chyba jest juz spolszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 10:18, WorldWar3PL napisał:

Jeżeli posiadasz którąś z kart graficznych ATI, to dzięki specjalnej ''promocji'' steama możesz
Half-Life 2: Deatmatch ściągnąć za darmo.


Hmm, mam do ściągnięcia bonusowe Half Life 2: Lost Coast (swoją drogą, co to?), jakieś Peggle Extreme, ale tego ściągnąć nie mogę, a Radeona 9550 posiadam. A to raczej ATI. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 14:56, ad0 napisał:

Hmm, mam do ściągnięcia bonusowe Half Life 2: Lost Coast (swoją drogą, co to?)

Bonusowy poziom pokazujący nowe możliwości silnika Source,rozgrywający się na wyspie St.Olga. Zawsze to jakieś 15-20 minut gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 14:56, ad0 napisał:

> Jeżeli posiadasz którąś z kart graficznych ATI, to dzięki specjalnej ''promocji'' steama
możesz
> Half-Life 2: Deatmatch ściągnąć za darmo.

Hmm, mam do ściągnięcia bonusowe Half Life 2: Lost Coast (swoją drogą, co to?), jakieś Peggle
Extreme, ale tego ściągnąć nie mogę, a Radeona 9550 posiadam. A to raczej ATI. <;


Ja mam dokładnie to samo, tylko zdaje się, że mogę zainstalować Peggle Extreme. Żadnego Deathmetch''a :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować