Zaloguj się, aby obserwować  
Rayan77

Miasto gram.pl

606 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2007 o 21:07, Tajemnic napisał:

Z powodu nadmiaru jaskiń moje pieszszczoszszki nie będą miały co jeść :(


nie martw się, mamy tyle reklamodawców że będzie co jeść do wielkanocy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha <poniżający śmiech> twoje pieszczszszki nie dadzą rady pokonąć moich zabezpieczeń!!! mam tarce antyrakietową i anty pieszczoszkową!!! Moja armia jest potężna i nikt jej nie powstrzyma!!! jeżeli będziesz mnie dalej denerwował to na twoją śmierdząca jaskinię zrzuce bombę atomową !!! hahaha niedorastasz mi do pięt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mi tam bomba atomowa... Wybuch przetrwam, a potem mi najwyżej wyrosną z dwie dodatkowe rączki do tych piętnastu co to je mam... A pieszczoszki urosną. Zrzucaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:12, Rayan77 napisał:

Hahahaha <poniżający śmiech> twoje pieszczszszki nie dadzą rady pokonąć moich zabezpieczeń!!!
mam tarce antyrakietową i anty pieszczoszkową!!! Moja armia jest potężna i nikt jej nie powstrzyma!!!
jeżeli będziesz mnie dalej denerwował to na twoją śmierdząca jaskinię zrzuce bombę atomową
!!! hahaha niedorastasz mi do pięt :)


Dobra skończcie te zabawy spamerskie xP Grunt to żeby regularnie klikać w odpowiednie linki i tym się zajmijmy :)
A co do jaskiń to proponuje buldożery, podjadą zrobią swoje i nie będzie problemu ^^ A jak pojawia się pierwsze wieżowce to mieszkań nie zabraknie dla nikogo :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie zabawy spamerskie ty anarchisto ty! Tutaj toczą się poważne dyskusje mogące zaważyć na losach całego świata! Ten nietolerancyjny drań nie chce zrozumieć, że moim pieszszczoszszkom potrzeba więcej miejsca! :)
Ale co do linków to się zgodzę. Trza klikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:29, pizmak666 napisał:

MAMY 5 MIEJSCE !!!!
a dzięki czemu? reklamom :P

Heh, nie raz widziałem w innych miastach nasze reklamy typu "ale was wysmiali ci z gram.pl" albo "oblukajcie co o was napisali goscie z gram.pl", przy czym nick był ten sam w 10 miastach pod rzad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:32, Rusell napisał:

> MAMY 5 MIEJSCE !!!!
> a dzięki czemu? reklamom :P
Heh, nie raz widziałem w innych miastach nasze reklamy typu "ale was wysmiali ci z gram.pl"
albo "oblukajcie co o was napisali goscie z gram.pl", przy czym nick był ten sam w 10 miastach
pod rzad :P

Ha ha, no to widzę że propaganda na całego xP Umiejętne wykorzystanie pozycji i nazwy portalu gram.pl może nas przybliżyć do podium ;) He he patencik niezgorszy ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tejemnic mam dla Ciebi propozycje. ja zostaje dalej prezydentem Ty się już nie wtracasz w moją kampanię tylko klikasz w linki :D A ja dla twoich pieszczoszków dam Ci druga jaskinie. jak każe wybudowac wieżowce to jedzeni dla nich nie zabraknie ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie które mamy miejsce.
Polska:6
Rosja:11
Czechy:288
USA:66
Wielka Brytania:50
Togo:3
Jamajka:11
Wyspy Salomona:4
Brazylia:244
Chiny:6

A więc w Brazylii,czechach,USA i wielkiej brytanii przydał by się poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Population
1290
Revenues
316950 €
Unemployement
6 %
Transports
86 %
Criminality
6 %
Pollution
6 %
Klikać,bo znowu sytuacja się pogarsza...Drogi już nie te,Bezrobocie rośnie,przestępczość też.Jedynie zanieczyszczenie spadło.

Jeszcze jedno mi sie nie podoba:czego mamy masę malutkich budyneczków,kiedy słabsi od nas,np.cyber mają już wieżowce?U nas ich ani śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2007 o 22:08, pan m. napisał:

Jeszcze jedno mi sie nie podoba:czego mamy masę malutkich budyneczków,kiedy słabsi od nas,np.cyber
mają już wieżowce?U nas ich ani śladu.


Dobrze, że w miarę przyzwoite wskaźniki są:) To najważniejsze... moze za malo klikamy jeszcze w ten link odpowiadający za inwestycje w biznes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po primo to szczerze powiem że g**** mnie obchodzi które gram.pl jest w Wielkiej Brytani, Togo, Brazyli itp. liczy się tylko gram.pl w Polsce.
I nie uważacie, że bez sensu jest mówić co chwile, że wskaźniki się zmieniają? A to że sie polepszają a to że sie pogorszają. Przecież to się zmienia z minuty na minute.

EDIT: Tajemnic Ty chyba nie wiesz co mówisz HAHAHA nie uda Ci się przełamać mojej obrony!!! Wedre się do twojej jaskini moimi oddziałami US Marines i SAS i roz***** twoje wszystkie pieszczotki co do jednego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 13:15, Nat-Sem napisał:

Nareszcie w naszym mieście stanął pierwszy biurowiec:) Ładnie wygląda hehe:)


Rzeczywiście jest, jaki ładny ;D Widniał ktoś kiedy powstał? Ja chciałem, ale nic z tego nie wyszło ale za to klikałem w biznes jak szalony xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować